Прво неиспуњено обећање Томислава

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Говорио је тако Томислав да ће првог дана на власти сменити Тијанића... Јел га сменио? Није... :hahaha::hahaha::rotf::rotf::hahaha::hahaha:


Prvog dana na vlasti smenjujem Tijanića!
"Smeniću Tijanića isto veče kad dođem na vlast, jer mi ne treba sluga na funkciji direktora Javnog servisa."


http://istinomer.rs/izjava/prvog-dana-na-vlasti-smenjujem-tijanica/
 

560653_426737894023651_673691867_n.jpg
 
Па видиш да се његови полтрони не слажу са тим :hahaha:

Od Tomislava Nikolica ocekujemo mnogo,da nam sredi drzavu,poboljsa ekonomiju zato je neko malo vise
subjektivan ne bih rekao poltron.Ali da bi stekao poverenje velike vecine gradjana mora voditi racuna sta izjavljuje i obecava
a pogotovu da li moze ispuniti svoja obecanja.
Popravice to savetnici Nikolic je mlad predsednik treba mu dati vremena da pokaze i dokaze sta zna i sta moze
da uradi.
 
nije slagao ako kao predsednik nema to ovlašćenje nego vlada pa tek kada sns oformi vladu,tek onda da ga smenjuje

Ма да... Све што је обећо у СНС-у данас се не важи јер он више нема везе са СНС-ом...
Ја и даље тврдим да постоји једнопартијски систем само без вилица преко социјалног а ви мени уа Тито уа Тито...
 
Ма да... Све што је обећо у СНС-у данас се не важи јер он више нема везе са СНС-ом...
Ја и даље тврдим да постоји једнопартијски систем само без вилица преко социјалног а ви мени уа Тито уа Тито...

a da...e pa kada ce da se prica o onim dzakovima sto su žutaći pokrali izbore?mislim da od toga nema nista
 
Ili... nek ostavi Tijanića, čoveka koji još samo novinar SPC-a nije bio, a narodu da ukine TV pretplatu?
I Srdjan Šarpei nek ostane...

Nije potrebno predsednik drzave da smenjuje Tijanica to smo mogli mi kao gradjani da uradimo
sa jednom peticijom da se smeni Aleksandar Tijanic ili necemo da placamo tv pretplatu.
Mi bi sve da nam drugi nesta uradi za nas zar smo toliki mentolii nesposobni da sebi uredjujemo zivot u drzavi
koju placamo svi.
 

Back
Top