Prvo (najstarije) secanje

Oximoron:
Lezhim na krevetu sa 4 godine mrtav bolestan,ne mogu mishitj u telu da pomerim.Lezhim i blejim u plafon.Odjednom mi se neverovatno povratja,boli me stomak uzhasno,pocrvenele mi ochi,i pre nego shto sam stigao da ustanem ispovratjam se na patos...i to bio neki stari,izandjali tepih...i dolazi tjale i krene da me bije shto sam se ispovratjao na tepih...mogutje je da zbog takvih sitnih stvari mrzim tog kretena iz dna dushe...

Ehhh,******,ipak nam je nesto zajednicko
 
Ostalo mi u setjanju kad sam imao oko 5 godina i kad mi roditelji dali pare da odem i kupim Koka-Kolu,a u to vreme je Koka-Kola bila iha-ha.I odem ja i kupim staklenu flashu od jedan ipo litar Koka-Kole,i znam kolko sam se radovao da shto pre stignem kutji da bih je pio,i kad sam prilazio kutji i peo se uza stepenice sapnem se i padnem,flasha pukne a ja na staklo i sav se isechem,i po dlanovima i po kolenima i po licu...
 
Master_Chief:
Ostalo mi u setjanju kad sam imao oko 5 godina i kad mi roditelji dali pare da odem i kupim Koka-Kolu,a u to vreme je Koka-Kola bila iha-ha.I odem ja i kupim staklenu flashu od jedan ipo litar Koka-Kole,i znam kolko sam se radovao da shto pre stignem kutji da bih je pio,i kad sam prilazio kutji i peo se uza stepenice sapnem se i padnem,flasha pukne a ja na staklo i sav se isechem,i po dlanovima i po kolenima i po licu...

Ma idi bre...Sad me rastuzi za ceo dan,'ebem ti secanja,ma u tri lepe i ova tema...
 

Back
Top