Prvi utisak

Интуиција не зна појам површног. То нису речи, ни гардероба, то је оно што зрачиш.
Ја се нисам позивао на интуицију, чак мислим да је немам, или врло слабо ме служи. Бар онако како је ја доживљавам.
 
Intuicija je blago receno zbir svih osobina nas posebno iskustva i inteligencije. Slede obrazovanost, genetski kod,...
Ја сам пуно размишљала одакле ми се рецимо јави мисао да је жена са којом разговарам несрећна, а све што о њој знам и њено понашање говори да је срећна.
Интуитивно покренем тему, причајући јој о свом лошем искуству (небитно каквом) и она крене да се отвара. Временом сам сазнала много тога и потврдило се да јесте несрећна.
Једино објашњење логично за мене је да сам већ виђала, осећала, чула интонацију у гласу слично несрећне особе и препознала.
Значи, не свесно да сам препознала, већ несвесно.

На тако нешто мислим, када говорим о интуицији.
 
Болдовано..
Моје мишљење је да интуиција управо говори да ли је неко карактерно уклопив са нашим карактером, дакле не да ли је само лош или зао, просто није за нас.
Некој другој, он би био савршен партнер, муж...Некој која не би допустила, не би мазила его итд итд..
Исто је и са пријатељима.
Јер наша подсвест нас најбоље познаје, зато нас упозорава ко је за нас погодан а ко није.
Da, bas tako...sve je do uklapanja, i koliko ko iz koga izvuce dobro ili lose, jer tek u odnosima neke stvari i isplivaju na povrsinu.
(Ja sam se tesila da na nekom visem nivou sam morala proci te lekcije.
Ako nista, da vise cenim one dobre odnose koje imam. Oni su postali jos bolji, jaci...upravo u brodolomu, posle se vise ceni sve.
Da nas nasa podsvest ipak sacuva, cesto ni ne znamo od cega sve... )
 
(Ja sam se tesila da na nekom visem nivou sam morala proci te lekcije.
Па није утеха, него јесте школа коју пролазимо. Битно је да прође, да схватиш и научиш, помириш се са собом и опрезнији и паметнији идемо даље.
Знаш колико људи никад не прекине лоше односе, или понавља лоше, сличне..
 
Па није утеха, него јесте школа коју пролазимо. Битно је да прође, да схватиш и научиш, помириш се са собом и опрезнији и паметнији идемо даље.
Знаш колико људи никад не прекине лоше односе, или понавља лоше, сличне..
Masu puta me prevario.
 
Да не буде да плашимо и мрачимо...
Имам и позитивне примере. Где је све текло лако, где је осећај пријатног друштва и лепо проведеног времена, без икаквих сметњи био сигнал да је особа онаква каква мени прија.
Ja sada to dozivljavam i lepo mi je.
Ovo nisam nikada radila do sada, novo mi je, apsolutno sve novo za mene.
Ali tako prija.
Veceras dosao sa svojom klinkom do nas, na kraju nece ona da ide kuci, igrala se sa mojima, mi naravno sve kul, pristojno,
Ali oni momenti kada nam se pogledi sretnu 🙂❤️
 
Ja sada to dozivljavam i lepo mi je.
Ovo nisam nikada radila do sada, novo mi je, apsolutno sve novo za mene.
Ali tako prija.
Veceras dosao sa svojom klinkom do nas, na kraju nece ona da ide kuci, igrala se sa mojima, mi naravno sve kul, pristojno,
Ali oni momenti kada nam se pogledi sretnu 🙂❤️
Само опуштено и полако. Пусти да тече и уживај. 🤗🍀
 
Ја углавном сје бем са првим утиском, зато ни не гледам људе одма на прву лопту, поготово жене. Као што ни за себе исто то не волим, јер углавном оставим скроз другачији утисак на неког. Па кад се упознамо боље скроз је друга слика мене у нечијем виђењу, понекад ми то буде помало и симпатично кад се људи преваре у процени, понекад одбојно. Не волим површно сагледавање било кога.
Tačno
 

Back
Top