Prvi utisak

Paula

black cat
Moderator
Poruka
27.702
Uporedite prvi utisak sa poslednjim utiskom o osobi sa kojom ste se muvali/bili u vezi. Ali ne online utisak, o tome je bilo reči, već realnim susretima.

Kolika je razlika?
Imate li dobar nos? 😉
 
Uporedite prvi utisak sa poslednjim utiskom o osobi sa kojom ste se muvali/bili u vezi. Ali ne online utisak, o tome je bilo reči, već realnim susretima.

Kolika je razlika?
Imate li dobar nos? 😉
Prvi utisak je najcesce cela istina...skoro negde procitah i potpisujem.
Nikad me nije prevario osecaj, samo ja samu sebe obmanuh, pa me skupo kostalo na kraju balade-sama pala, sama se ubila...
"Nanjusim" i online i uzivo, nema razlike, cesto ljude citam kao otvorenu knjigu. (zna da oprerecuje, jer nije voljna radnja)
Ranije sam ulepsavala prvi utisak, vidim da nismo par, ali eto, ipak dam sansu...a kod obostrane privlacnosti-neverica, uvek sumnja, jedva prihvatim. (posledica narusenog poverenja u nekoliko bitnih zivotnih veza.)
 
Intuicija i pretpostavka majka svih za...
Интуиција и претпоставка нису исто.
Интуиција је када због интонације нечијег гласа или склопа речи у реченици просто осетиш укус благе опорости код погрешних склопова. Просто осетиш да није твоја
,, шољица кафе"
 
Donekle. Intuicija nam se zasniva na genetskom prenosenju informacija vekovima unazad.
Мало ли је?
Имаш такву базу података, изузетан процесор за обраду истих и ти их изигноришеш?
Не кажем да треба отерати сваког кога интуиција не верификује на прву, али треба бити опрезан.
 
Uporedite prvi utisak sa poslednjim utiskom o osobi sa kojom ste se muvali/bili u vezi. Ali ne online utisak, o tome je bilo reči, već realnim susretima.

Kolika je razlika?
Imate li dobar nos? 😉

Nekako sam zaboravila na to jer kao treba upoznati osobu i vremenom mi se izgubio taj osecaj. Sad mu se opet vracam i bas pratim da vidim da li je tacan.
Pocela sam da treniram sebe da obracam paznju na prvi utisak.
 

Back
Top