Prvi utisak (room raiders)

Buntovnik_Bez_Razloga

Veoma poznat
Poruka
11.647
Danas sam na MTV-u odgledao emisiju "Room Riders", koja me je inspirisala da otvorim ovu temu. Da ne bih sada objašnjavao o čemu se radi u emisiji, preći ću na pitanje:

Devojčice i dečaci (forumašice i forumaši),
kada prvi put posetite "dotičnog" ili "dotičnu" i zakoračite u njihov stan/sobu šta vam prvo zapadne za oko? Šta primetite? Obraćate li pažnju na detalje? Raspored stvari? Sredjenost i higijenu? Poželite li odmah da zavirite svuda i vidite sve, šta se nalazi u stanu/sobi dragih nam osoba?
Poželite li da odmah isprobate krevet?! 8-)

Dakle... :)
 
da...ja uvek uzmem pincetu i cackam mu po gatjama i trazim neonskom lapmpo tragove ejakulata..hihihi
katastrofa emisija...glupi amerikanic...

ok..da..obicno zavirim ispod kreveta cim izadje tu se krije njegov personaliti..obicno..akonije iza ormara
 
jel ti svaki svoj post azurirash !!??

da..mislim da da...

pa rekla sam da pogledan ispod krevetallsta je to lose i negativnol...onda me bole ledja psle toi je negativno.
kad se tako savijam
u
kakv post ...hahh ...
 
pa u pocetku sam tj u tinejdz danina radila pred ali sad sam pametnija pa cekam da izadju..tamo uvek ima svasta nesto bar kod mene...neke novine.carapice..maramice...ogrisci od jebuka...svasta interesantno...pa hm...nema sad ali je bilo ranije (eto upropastih se sad,nikad necu da nadjem muz buhuhuuu) a ispod njihovih kreveta cak CAK !!!! i kondomi !! uzas,promiskuitet...pikavci ...

eto...odgovorila sam ti ,sta oces sad...ajd..odod=h..na svojoj pametnoj temi sto bi reko paradizo najvetji tzar foruma !
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Danas sam na MTV-u odgledao emisiju "Room Riders", koja me je inspirisala da otvorim ovu temu. Da ne bih sada objašnjavao o čemu se radi u emisiji, preći ću na pitanje:

Devojčice i dečaci (forumašice i forumaši),
kada prvi put posetite "dotičnog" ili "dotičnu" i zakoračite u njihov stan/sobu šta vam prvo zapadne za oko? Šta primetite? Obraćate li pažnju na detalje? Raspored stvari? Sredjenost i higijenu? Poželite li odmah da zavirite svuda i vidite sve, šta se nalazi u stanu/sobi dragih nam osoba?
Poželite li da odmah isprobate krevet?! 8-)

Dakle... :)

ne znam shta mi prvo zapadne za oko...mislim glupo pitanje...ako joj je zid iscrtan grafitima-to tju zapaziti..ako ima neq ogromnu sqlpturu ondak to...itd itd...primetim sve...nije da se neshto zagledam al primetim sve vidljivo...pa ne bash preterano na detalje...al primetim knjige figurice slichice il shta vetj...lampe slike shta god...raspored stvari?...pa primetim naravno...mislim ne razumem se u one istochnjachke tripove sa enterijerom i tim zayebanicjama...nem zhelju da zavirujem...u principu volem kad odem negde gde neko ima nekih sitnih zezalica koje imaju hhhm background...obozhavam to...i ja to radim i sve neke sitne gluposti trpam u sobu...i chim neko dodje ja ga savatam da mu pokazujem kojeshta...al to kako kad...ovo za krevet je neka shala pa tju tako i shvatiti...
 
one cinijice za olovke...to izvrnem jer unutra ispod olovaka ima neke dzidze bidze..nekad neki privezak od bivshe !!!
onda na nekom skrivenom prashnjivom mestu napisem marija + taj neko ...neka ako neka slucajno vidi da crkne !
 
Interesantna tema.Nemojte da se smejete ali ja prvo osetim miris.Ako je soba ili stan doticnog mirisu lepo onda mislim da tu sklad namestaja i boja nema posebni znacaj,a higijena bar najosnovnija postoji.Znaci i kod bilo koga kad se upoznajem vazan mi je miris blag ne sad da me udavi neki parfem slican spreju za buve
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
kada prvi put posetite "dotičnog" ili "dotičnu" i zakoračite u njihov stan/sobu šta vam prvo zapadne za oko? Šta primetite? Obraćate li pažnju na detalje? Raspored stvari? Sredjenost i higijenu? Poželite li odmah da zavirite svuda i vidite sve, šta se nalazi u stanu/sobi dragih nam osoba?
Poželite li da odmah isprobate krevet?! 8-)

Dakle... :)
Obracam pazhlju na sve shto si naveo..ali to nije ono shto odluchuje o mojoj i njegovoj vezi... to je vishe onako...ne znam,eto..zapazham sitnice.... :wink:
 
Ma, naravno da nije presudno za dalji tok veze. Mislio sam na ono, kada udješ prvi put kod nekog i ugledaš raspored stvari, pa kažeš sebi (možda i naglas): "Wooow, vidi ovo! Strava slike!" ili "Jeee...kakva kolekcija knjiga!" itd. :)
Naravno, sigurno ima i onih stvari koje ti se ne svide.
 

Back
Top