Prvi sex

Nije glupo da pitas.
Svakako treba da pricate o stvarima u vezi sexa, pre nego sto pitas glavno pitanje.

Samo, cini mi se da ti preskaces korake i odma' bi na krajnji korak. Koliko vidim, vi se niste ni izvacarili, ni sisu nisi izvatao, a to sam cak i ja, invalid zivota, uradio...
Postoje razni oblici sexa, koje ne bi bilo lose da isprobate pre onog glavnog. Valjda, ne znam, valjda to tako ide, nemam iskustva... Pitaj iskusnijeg;..

Jesi ti siguran da si spreman? U smislu da ne ides u boj nespreman?
Je l' znas gde se sta nalazi?
Gde sta ide?
Je l' znas da navuces kondom? Jesi probao, vezbao? Gde ces da svrsis, nemoj da ti ostane trudna...

Ovde bi iskusniji mogli da ti kazu u kojoj pozi je najbolje prvi put.
Da li nevinim devojkama vise odgovara da one budu gore i da imaju vecu kontrolu, a i tebi je bolje samo da lezis na ledjima, nego da pokusavas nesto neiskusan...
 
Nije glupo da pitas.
Svakako treba da pricate o stvarima u vezi sexa, pre nego sto pitas glavno pitanje.

Samo, cini mi se da ti preskaces korake i odma' bi na krajnji korak. Koliko vidim, vi se niste ni izvacarili, ni sisu nisi izvatao, a to sam cak i ja, invalid zivota, uradio...
Postoje razni oblici sexa, koje ne bi bilo lose da isprobate pre onog glavnog. Valjda, ne znam, valjda to tako ide, nemam iskustva... Pitaj iskusnijeg;..

Jesi ti siguran da si spreman? U smislu da ne ides u boj nespreman?
Je l' znas gde se sta nalazi?
Gde sta ide?
Je l' znas da navuces kondom? Jesi probao, vezbao? Gde ces da svrsis, nemoj da ti ostane trudna...

Ovde bi iskusniji mogli da ti kazu u kojoj pozi je najbolje prvi put.
Da li nevinim devojkama vise odgovara da one budu gore i da imaju vecu kontrolu, a i tebi je bolje samo da lezis na ledjima, nego da pokusavas nesto neiskusan...
Spreman, znam, da, da probavao sam
 
Nije glupo da pitas.
Svakako treba da pricate o stvarima u vezi sexa, pre nego sto pitas glavno pitanje.

Samo, cini mi se da ti preskaces korake i odma' bi na krajnji korak. Koliko vidim, vi se niste ni izvacarili, ni sisu nisi izvatao, a to sam cak i ja, invalid zivota, uradio...
Postoje razni oblici sexa, koje ne bi bilo lose da isprobate pre onog glavnog. Valjda, ne znam, valjda to tako ide, nemam iskustva... Pitaj iskusnijeg;..

Jesi ti siguran da si spreman? U smislu da ne ides u boj nespreman?
Je l' znas gde se sta nalazi?
Gde sta ide?
Je l' znas da navuces kondom? Jesi probao, vezbao? Gde ces da svrsis, nemoj da ti ostane trudna...

Ovde bi iskusniji mogli da ti kazu u kojoj pozi je najbolje prvi put.
Da li nevinim devojkama vise gore i da imaju vecu kontrolu, a i tebi je bolje samo da lezis na ledjima, nego da pokusavas nesto neiskusan...

Brate jel pada sexic izgoresmo
Desio se hahaha full spontano
 
previse sam se brinuo o tome skontao sam da i ona zeli
Nego sta nego zeli!

Evo, sta mi se desilo danas... Vracajuci se s posla, pretice me uzurbana devojka u glasnom razgovoru na telefonu, reklo bi se sa drugaricom/najboljom drugaricom. Po izgledu, ponasanju i govoru, tesko da je i brucoskinja mogla biti, najverovatnije srednjoskolka. Obisla me bas u trenutku dok je izgovarala ove reci - Znaci, lik mi je rekao "Nemam ja nameru tebe da iskoristim, sta imam od toga?!" ...(nerazumno)...ja cu spavati s njim...(nerazumno)...

Tako da... Je8u se i neobavezno, pa zasto ne bi tvoja devojka sa tobom?

Elem...Svaka cast na uspehu! Bravo i samo tako nastavi... i, sta da ti kazem...nauci i mene kako...jedan dan...
 

Back
Top