Prvi sex

sex je prirodna rabota naročito ako si u vezi sa nekim to se podrazumeva šta ste do sada radili ljubili se i gledali u zvezde? ne znam koliko godina imate ali deluje da ste omladinci i ti i ona kad sam ja bio klinac osnovac srednjoškolac najnormalnije mi je bilo da imam nekakav seksualni odnos sa tom ribom sa kojom sam u šemi drk,bj,seksić sa kondom a nekad i bez itd
 
sex je prirodna rabota naročito ako si u vezi sa nekim to se podrazumeva šta ste do sada radili ljubili se i gledali u zvezde? ne znam koliko godina imate ali deluje da ste omladinci i ti i ona kad sam ja bio klinac osnovac srednjoškolac najnormalnije mi je bilo da imam nekakav seksualni odnos sa tom ribom sa kojom sam u šemi drk,bj,seksić sa kondom a nekad i

Prvi seks sa njom ili uopste?

Koliko ste najdalje isli?

Krenes polako izokola, od nagore ka nadole pa ako se ne bude puno pracakala i ona krene sara bice ti jasno sta i kako
Uopste pa najdalje smo isli da sam je drzao za nogu i isao ka gore malo
 
Nije glupo ako ste dovoljno vremena zajedno..reci joj da zeliš svoj prvi seks sa njom .ukoliko i ona bude želela bice sve u redu
Ovo ti je fejl u najavi.
Ako vec razmisljas sta kako gde, znaci da si vrv upao s njom u tu zonu gde ona bas i nije sigurna dal to zeli al joj je lepo s tobom da samo provodi vreme.
Vrlo je jednostavno.
Intima, muzika, kazi joj da zelia da uzivate zajedno u caskanju, bez natezanja i dokle vas dovede. Dodiruj je. Raidi sta ti se radi. Ako te zaustavi, kaze ne, onda ne, ali i znas na cemu ste. Zavrsi vece s njom uz pice i drizenje i stavi je u kategoriju : "previse vremena i previse paznje za moze biti ne mora" budi s njom ali upoznavaj i druge devojke i njima slobodno posvecuj vise paznje i vremena.
I ona ti nije devojka, vec osoba s kojom se vidjas. Devojka je tek kasnije kad se utanac stvari.
Dodise mozes da se zahebavas s njom kako cete se uzeti, imati petoro dece i imati kuci na planini s kaminom i velikim prozorom iznad kreveta s pogledom na pejzaz.
 

Back
Top