Prvi sex

Pozdrav svima.
Ovako da pocnem, imam 26 godina i nevina sam. Nije da nisam imala priliku da izgubim nevinost, nekoliko puta sam bila u vezi sa normalnim i finim momcima. Nekako sam taj prvi put zamisljala da bude poseban, sa nekim posebnim, a za vreme tih veza nikada nisam osetila da sam spremna. I tako je vreme prolazilo. Sada sam upoznala jednog decka, prema kom osecam strasnu privlacnost. Sve izmedju nas je pocelo nekako cudno jos pre par godina. I skoro smo se sreli i opet poceli da se vidjamo. Mi nismo u vezi, samo se vidimo ponekad, ali ja razmisljam da on bude taj. Jednostavno ne zelim vise da cekam nekog posebog, zelim da to uradim sa njim. Ne znam da li cu pogresiti, cekala sam godinama veliku ljubav i da sada to uradim sa njim. Ali u drugu ruku, celog zivota pokusavam da uradim sve kako treba po nekim propisima, i ovekivanjima drugih. Ovo zelim da uradim zbog sebe. Sta mislite, da li je pogresno uraditi to sa nekim kome nisam devojka?

Previše razmišljaš, opusti se i uživaj
 
Pozdrav svima.
Ovako da pocnem, imam 26 godina i nevina sam. Nije da nisam imala priliku da izgubim nevinost, nekoliko puta sam bila u vezi sa normalnim i finim momcima. Nekako sam taj prvi put zamisljala da bude poseban, sa nekim posebnim, a za vreme tih veza nikada nisam osetila da sam spremna. I tako je vreme prolazilo. Sada sam upoznala jednog decka, prema kom osecam strasnu privlacnost. Sve izmedju nas je pocelo nekako cudno jos pre par godina. I skoro smo se sreli i opet poceli da se vidjamo. Mi nismo u vezi, samo se vidimo ponekad, ali ja razmisljam da on bude taj. Jednostavno ne zelim vise da cekam nekog posebog, zelim da to uradim sa njim. Ne znam da li cu pogresiti, cekala sam godinama veliku ljubav i da sada to uradim sa njim. Ali u drugu ruku, celog zivota pokusavam da uradim sve kako treba po nekim propisima, i ovekivanjima drugih. Ovo zelim da uradim zbog sebe. Sta mislite, da li je pogresno uraditi to sa nekim kome nisam devojka?
jedina pogrešna stvar je unapred ili unazad deliti svoju intimu po društvenim mrežama


nije trebalo toliko dugo da je čuvaš, nevinost ti se već ubajatila.
 
Hahahha, ne pravim fasadu na kuci pa da mi treba dobar majstor
Mnogo je veca strucnost razdeviciti postenu devojku,nego naparviti "Beograd na vodi". Znas li ti,kako je to odgovorno,uzeti nekom nevinost?
Nevinost se ima SAMO jednom,i SAMO JEDNOM se gubi.! Tebi treba ne majstor,nego velemajstor.Ima i na ovom Forumu,verujem dobrih i vestih
da ti bezbolno skinu djanu sa ociju.!!!
 
-> tema
probaj da prebaciš težište sa "akcije razdevičavanja"
na seks erotiku muvanje druženje, šta ste vi od toga?

- budimo pametni, pišimo mudrosti -

iv aldja kontracepcija

niko ne garantuje da će da to bude ok iskustvo mislim, možda te cice ko perfekta koje imaju neki osećaj, onda s njima treba da se povežeš da pređe osećaj na tebe da budeš zaebana da kidaš. ako nije iskustvo ok posle treba da se povratiš. a možda će da bude ok iskustvo. kao kad te mlate na treningu npr
:confused:
uf idem :D
ne znam šta piše u poglavlju "rade"
 
Poslednja izmena:

Back
Top