Prvi seks, ali...

sa forumašem/forumašicom
kako vam je bilo, a?

Са форумашицом, али са једног другог форума.
Како је било ?

Феноменално !

Она је побегла из своје мале средине и досадног мужа,
а ја се таман докопао неке лове и добрих кола.

Тако да сам имао материјалну подлогу да и њој и себи испуним сваку жељу.
Превоз, хотел, ресторани, секс на необичним (јавним) местима ...
 
pa šta si radila 20 godina na forumu?
giphy.gif
 
Nekada je postojala uzrečica:
Ako ne pohebeš u prvih 500 postova - nećeš nikada... :mrgreen:
To je moja izjava. Jedino što je u originalu glasila 50 postova.
Vidim da se sada pomeraju granice u toj izjavi da bi se pružila šansa svima. Verovatno je danas to 5000.
Ali opet je mala šansa da Voterfol nešto napravi; posle dvaes godina i toliko postova - mrka kapa.
 

Back
Top