Prvi sastanak - na kom mestu?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.103
Da se nadovežem na @forlorn
Na kom mestu mislite da je dobro imati prvi sastanak/dejt ?

Koliko to zavisi od toga da li imate preporuke za tu osobu, gde ste je upoznali, itd...
I ukoliko ništa ne znate o njoj gde imate iskustva da je najbolje ići? Gde idete najčešće? Koliko ste spremni da rizikujete?

Dodatno, da li ste nekada uradili neku ludu stvar pa se prvi put našli na nekom neobičnom mestu? 😁
 
Da se nadovežem na @forlorn
Na kom mestu mislite da je dobro imati prvi sastanak/dejt ?
Nije toliko bitno , samo da je mesto prijatno , da možemo na miru da popijemo pivo.
Koliko to zavisi od toga da li imate preporuke za tu osobu, gde ste je upoznali, itd...
Naravno da zavisi kolliko poznajem tu osobu.
I ukoliko ništa ne znate o njoj gde imate iskustva da je najbolje ići? Gde idete najčešće? Koliko ste spremni da rizikujete?
Nema dejta.Wtf?Moram prvo da pokupim neke informacije .Ništa na slepo .
Ne rizikujem, dosta mi je idiota.
Dobra varijanta je i kod mene kući .Tu sam na svome , a imam dosta i "oružja"..
I mesinganih stvari .
Dodatno, da li ste nekada uradili neku ludu stvar pa se prvi put našli na nekom neobičnom mestu? 😁
Na groblju .Noću.Jednom.
Ali to je bila osoba koju sam dobro znala.
 
Da se nadovežem na @forlorn
Na kom mestu mislite da je dobro imati prvi sastanak/dejt ?

Koliko to zavisi od toga da li imate preporuke za tu osobu, gde ste je upoznali, itd...
I ukoliko ništa ne znate o njoj gde imate iskustva da je najbolje ići? Gde idete najčešće? Koliko ste spremni da rizikujete?

Dodatno, da li ste nekada uradili neku ludu stvar pa se prvi put našli na nekom neobičnom mestu? 😁
Prolecni dan, setnja, pa kafica, pa setnja. :)
 
Pa i meni.Volim groblja i inače.
u mom životu zemunsko groblje ima posebnu ulogu.. tamo su mi sahranjeni svi moji, tu smo se nekada i kao deca skupljali, išla sam tu i u srednju školu. Ali. imam neki trip da svakog ko mi je važan tu dovedem, ionako je usput kada se šetamo po Gardošu. Nego... sad se groblja u Bgd zatvaraju u 19č.. Išla sam letos sama negde oko 9 uveče da zalijem cveće koje sam zasadila i vidim zaključano... Tako da ove nove generacije ne znaju za taj osećaj.
 
u mom životu zemunsko groblje ima posebnu ulogu.. tamo su mi sahranjeni svi moji, tu smo se nekada i kao deca skupljali, išla sam tu i u srednju školu. Ali. imam neki trip da svakog ko mi je važan tu dovedem, ionako je usput kada se šetamo po Gardošu. Nego... sad se groblja u Bgd zatvaraju u 19č.. Išla sam letos sama negde oko 9 uveče da zalijem cveće koje sam zasadila i vidim zaključano... Tako da ove nove generacije ne znaju za taj osećaj.
Kod nas se isto zaključavaju , ali imam tajne prolaze.
 
Sam od onih dosadnih koje zanima da upozna osobu a ne nova mesta za upoznavanje, tako da se uglavnom svede na piće i/ili šetnju negde gde oboma odgovara, što se nekako uvek svelo bliže njoj, mslm, ne žalim se, dovoljno mi je što i pristanu da se bar sretnemo uživo, uglavnom nije tako. Vrhunac improvizacije mi je bio da odvučem nekog u Zoo vrt, mada je mesto malo sumorno zbog svih tih zatvorenih životinja ali opet zahvaljujući njima dobija se taj efekat da nema pritiska da se nešto govori, mož gledamo medvede kako trljaju nos o nos dok je razgovor na pauzi. Ili da pričamo o tome. Mada sam uglavnom ćutao, mutav sam i nezgodno je kad se zadesim sa nekim ko nije pričalica, ali to je već druga tema.
 
Pa valjda ides negde gde osetis da bi ti bilo zabavno sa njom.
Paint ball? Jahanje konja? Frizbi u parku? Karting? Setnja najobicnija? Kuci na jamb? Monopol? Kul muzika, smejanje, Gledanje serije, filma? Sta god ispunjujuce? Volis da crtas? Crtamo. Pevas? Picence, snimamo najamaterskiju muziku. Idealno da kampujemo pod cebetom i baterijske lampe.
Ako je zanimljiva i opustena. Ako nije, onda kafic, espreso s mlekom, bla bla nja nja ja ovo ja ono moj zivot, da nas vide, ozbilja i cujemo se.
 
Bilijar je kul aktivnost za (prvi) dejt... To se uglavnom svima sviđa. Još imaš priliku da je privatiš malo dok joj kao pokazuješ kako se drži štap.
Samo da ne preteraš da ne bi dobio po glavi istim tim štapom...
Kuglanje takođe nije loše.

Mislim ako se već razbija monotonija klasičnog prvog dejta.

Te neke aktivnosti mogu da prođu sa osobom koju već znaš, a ako izlaziš sa nekim ko ti je baš nov, onda je klasika najbolja.

Ja sam imao najveći fail od prvog dejta kad sam hteo da izvedem devojku u luna park, koji se baš namestio u blizini, i rekoh iznenadiću je, neću joj ništa spominjati... Već bio zamislio kako ćemo se zabaviti na svemu i svačemu, jesti šećernu vunu, i to...
Ja po nju, kad ona ti se utegla, na štiklama od 10cm... Rekoh sebi teško će ti ova u štiklama nabadati po rastresitoj zemlji i travi...

I propade plan. Toliko sam se bio smorio što neću u luna park da sam celo veče bio indisponiran.
 
Poslednja izmena:
Meni je najzanimljiviji dejt bio na jednoj rodjendanskoj zabavi, ono bas prava velika zurka, velika kuca, live muzika, puno ljudi. Upoznali smo se nesto malo pre toga na jednoj drugoj zabavi, znaci nije totalni stranac ali ni neko koga sam bas poznavala. Javi se on meni i pita da li bih htela da sa njim idem na zurku, kao mogu drugarice same bez tebe. I tako, igrali smo, pricali… tu i tamo nam prilazili neki iz mog i njegovog drustva. Okruzeni ljudima ali ipak kao da smo bili sami i sto je najvaznije - niko nije platio pice hahaha…
 
Noć, neki parking na većoj nadmorskoj visini, dobra radio stanica u autu, grickalice, sok u limenci i vedro nebo.
Tako bar zamišljam jer inače nikad nisam bio namenski i zvanično na dejtu, uvek neka društvena okupljanja pa nekako prirodno dođe do muvanja. Mada dejt je valjda svaki izlazak i kad ste već smuvani, tako nam plasiraju američke komedije.
 
Klasika kafić.
Volela sam da on odabere. To mi se činilo da može da mi doprinese u "razumevanju" kakav je lik.
pa da... fora je u tome što kada prvi put nekoga vidiš obično, kažem obično, meni to bude neki smor. I nikada više neću da se vidim sa njim, naravno. Sve kao izgleda zanimljivo preko neta, lepa komunikacija, ali kada vidim ponašanje, govor itd odmah se ohladim. Zato je kafić za mene najbolja opcija ako je stvarno prvi put, kao što sam navela u naslovu. Jer uvek možeš da odeš. Šta sa nekim ko mi se uopšte ne dopada da budem na bilo kom zabavnom mestu? Nemam želju i ne bih mogla da se opustim. Već ako dođe do drugog sastanka, to je druga stvar...
 

Back
Top