Prvi sastanak - na kom mestu?

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
47.320
Nego, kad smo već kod prvog dejta - ima na pink forumu tema vezana za isti (Vaš najgori prvi dejt, tako nešto) i žene pišu tipa da su malte ne silovane (ne zezam se). Tema zilion strana i sve neka iskustva da se zaključam u podrum kad pročitam i ne izadjem više nikad :sad2:

To mi i jeste jedan od razloga što uvek biram javno mesto. Ima li to veze?

Richard III

Domaćin
Poruka
3.127
Zavisi od osobe. Nisu svi isti. Sa mladjim osobama je uvek lakše, može i na stepeništu, u parku, na ulici. Odeš u luna-park da blejiš kao klošar ili na ono jebeno klizanje da pogineš (kad je zima pa otvore pred Novu, a može i inače, uvek ima). Popneš se na krov negde gde se okupite itd. Jedino bazene ne volim u leto, bolja je planina ili bleja po gradu. Tipa skupe se svi pa krene ono smejurenje i zajebavanje da se razbije ozbiljnost jer su svi polu-goli. Koncerti, kafići, festovi, rejvovi, čak i rodjendani, kao ajde tad da se vidimo, biće tamo ovaj onaj itd.

Kad si stariji najbolje kafić neki, restoran ne osim ako osoba nije baš u tom fazonu. A može i festival neki, tipa odete na Exit sa starijim društvom pa razvijete priču. Ovako mimo toga najbolji su kafei, kafići, bioskop mi krindž malo ali može i to.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.763
Kafice ne podnosim. Bio sam sinoc i setio se koliko zapravo to ne volim. Ajde da se uroljas, izadjes negde da izvetris mozak i to je to, ili otvoreno mesto, basta. A ovo: guzva, zatvore ti prostor ljudi, buka, djuskanje neko usiljeno, naostreni svi vestacki, baje i ribe fazon, kuku. Guranje kroz guzvetinu, treba ti strategija do wca. Ovaj neki kao dj odvrnuo do daske, sav je seksi pusta mjuz, prilazi mu pijana da ga zamoli za pesmu, ovaj u fazonu: m'jok, ova se nesto uvredi haha I plus placas za ceo taj cirkis.
Neke ribe brate haha insta fazon, usle idu pravo sa momcima, napucaneeee, ovi neke baje guraju ispred sebe, ona neku facu: waaa kako nema mesta za mene! Waaa ja sam sva lepa riba, nadjite mi separe waaa. Jooj evo dobih grc u stomaku dok pisem.

SilverStar

Ističe se
Poruka
2.730
Za mene su izlasci u kafić dosadni, kao da si došao na intervju za posao. Ne razumem npr. ni bioskope ili koncerte (kako da se upoznaš sa nekim ako gledaš film ili ako slušaš muziku).

Za mene je bitna avantura, pa iako ne bude ništa od dejta barem sam se lepo proveo. Volim bilijar, pikado, kuglanje... A kad sam aktivniji jahanje, zipline, planinarenje (lagano, a ne da osvajamo vrhove).

Što se večere kod kuće tiče, to praktikujem samo kad je sigurica, ili kad bi mogao da iznenadim bodom u gostima. 😀

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.047
Da se nadovežem na @forlorn
Na kom mestu mislite da je dobro imati prvi sastanak/dejt ?

Koliko to zavisi od toga da li imate preporuke za tu osobu, gde ste je upoznali, itd...
I ukoliko ništa ne znate o njoj gde imate iskustva da je najbolje ići? Gde idete najčešće? Koliko ste spremni da rizikujete?

Dodatno, da li ste nekada uradili neku ludu stvar pa se prvi put našli na nekom neobičnom mestu? 😁
Najbolje odmah u stan i kitom mahati

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
47.320
Za mene su izlasci u kafić dosadni, kao da si došao na intervju za posao. Ne razumem npr. ni bioskope ili koncerte (kako da se upoznaš sa nekim ako gledaš film ili ako slušaš muziku).

Za mene je bitna avantura, pa iako ne bude ništa od dejta barem sam se lepo proveo. Volim bilijar, pikado, kuglanje... A kad sam aktivniji jahanje, zipline, planinarenje (lagano, a ne da osvajamo vrhove).

Što se večere kod kuće tiče, to praktikujem samo kad je sigurica, ili kad bi mogao da iznenadim bodom u gostima. 😀

Koncert može da bude dobra ideja, što da ne pogotovo ako imate sličan/isti ukus. Taman imate i zajedničku temu o kojoj možete da blebećete, a da ne vadite reči iz malog mozga. Nećeš na Kolarac da je vodiš pa da sedite kao statue.

SilverStar

Ističe se
Poruka
2.730
Koncert može da bude dobra ideja, što da ne pogotovo ako imate sličan/isti ukus. Taman imate i zajedničku temu o kojoj možete da blebećete, a da ne vadite reči iz malog mozga. Nećeš na Kolarac da je vodiš pa da sedite kao statue.
Mislio sam na to da treba da se deremo zbog glasne muzike. A i na koncerte idem da uživam i da se iskačem, a ne da čavrljam.

Golub

Elita
Poruka
16.878
Nego, kad smo već kod prvog dejta - ima na pink forumu tema vezana za isti (Vaš najgori prvi dejt, tako nešto) i žene pišu tipa da su malte ne silovane (ne zezam se). Tema zilion strana i sve neka iskustva da se zaključam u podrum kad pročitam i ne izadjem više nikad :sad2:

To mi i jeste jedan od razloga što uvek biram javno mesto. Ima li to veze?
Pa i ja koji sam muško biram za prvi dejt javno mesto, nikad se ne zna.
U današnje postmoderno doba svašta može da se izjasni kao žensko, pa čak i da tako izgleda na prvi pogled.
Što bi rek'o pokojni Ljuba Moljac - pamet u glavu, dupe uza zid!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.