Prvi put se vidite uživo i... sex

Molim konkretno, iskustveno
Dakle, opišite kako je bilo
tema za hrabre :lol:

Ali ne kako je bilo tipa vau, loše itd... nego, kako ste osetili da to može tad? Da li ste se iznenadili nečim? Neki detalj? Da li je bilo spontano ili ste "ugovarali" sex? Da li ste pre toga hotovali preko neta (foruma, neke aplikacije, vajbera,..). Bitno, da li je bilo još susreta ili je ostalo na tom jednom i zašto?
I tako te ostale sočne pojedinosti hehe
Radi iskustva svih nas...

Naravno, ukoliko neko nije doživeo, ali želi, smatra to privlačnim, može da opiše šta mu/joj je privlačno u toj ideji...

Samo Pleaseeeee, oni koji ne veruju u to i ne žele i smatraju takav sex kao lošu stvar MOLIM da to ne pišu na temi.
Hvala

Pogledajte prilog 1178485


Uvek sam za, iako to ne zavisi od mene.:p
Mora da priznam, nisam prečesto nalazio istomišljenice, a nije da nisam računao. :lol:
Lakše mi je bilo kad sam na putu, najlakše kad sam bio na moru.
Seksovi ko seksovi, lepi, normalni ako seks može da bude normalan, ne pamtim ih, ništa nebesko i ti fazoni, ali sam žene zapamtio.
Vesele, životne, opuštene, spontane lepotice.
Uzmu sve šta im život pruža. :kez:
 
Da, ali oni ne znaju da ti nemas pojma
To sto oni ne znaju, ne daje mi nepostojece znanje. Mogu svi u publici da ne znaju da ti ne znas nista o Nastanku svemira, ali to ne znaci da ces ti zbog toga, naprasno, znati nesto o Nastanku svemira.
Znaci, vezbaj govor ispred ogledala, pokret, pa cak I smeh...
Za vezbanje pred ogledalom, ok, ostalo mislim da imam. Samo...Ostaje na prijateljskim pokretima i osmehu, jer ja drugacije i ne znam.
Kako rece ovde "Veruj svima osim Mastrangellu" ne umem da napravim taj prelaz iz obicnog, prijateljskog razgovora u konkretniji. Ostaje na tome...
nauci ih napamet, smisljaj situacije u glavi, konverzaciju za svaku situaciju,
Naucio bih napamet, sve sto bih cuo, to i pitam, ali niko da odgovori sa detaljima nekog konkretnog primera uspesnog muvanja/privodjenja. I znam, znam... Svaka situacija je drugacija, svaka devojka je drugacija... Sve znam ali bih imao nesto sto bih, verujem, znao da prilagodim.
ako se I obrukas nije smak sveta..
Nije. Sto puta su mi rekli "Probas, pa sta i ako te odbije?" Na sta ja kazem - Pa, nista, ja bih bio presrecan kada bi me neka odbila. Ja nikada nisam ni dosao do tog dela kada me odbije ili ne. Ja, zapravo, ne znam ni sta to znaci - Biti odbijen. Pitati direktno i otvoreno "Hoces da se je8es?" pa da me odbije ili ne? Uopste ne razumem...
 
To sto oni ne znaju, ne daje mi nepostojece znanje. Mogu svi u publici da ne znaju da ti ne znas nista o Nastanku svemira, ali to ne znaci da ces ti zbog toga, naprasno, znati nesto o Nastanku svemira.
Vidis, ja znam o Nastanku svemira malo vise, ali ti ne znas da ja znam, sto nas vraca na pocetak da je sve relativno....
Za vezbanje pred ogledalom, ok, ostalo mislim da imam. Samo...Ostaje na prijateljskim pokretima i osmehu, jer za drugacije i ne znam.
Kako rece ovde "Veruj svima osim Mastrangellu" ne umem da napravim taj prelaz iz obicnog, prijateljskog razgovora u konkretniji. Ostaje na tome...

Naucio bih napamet, sve sto bih cuo, to i pitam, ali niko da odgovori sa detaljima nekog konkretnog primera uspesnog muvanja/privodjenja. I znam, znam... Svaka situacija je drugacija, svaka devojka je drugacija... Sve znam ali bih imao nesto sto bih, verujem, znao da prilagodim.
Pozivam muski deo foruma da ti da konkretne savete, jer sto god bih ti ja rekla ne bi palilo kod nornalnih devojaka...
Nije. Sto puta su mi rekli "Probas, pa sta i ako te odbije?" Na sta ja kazem - Pa, nista, ja bih bio presrecan kada bi me neka odbila. Ja nikada nisam ni dosao do tog dela kada me odbije ili ne. Ja, zapravo, ne znam ni sta to znaci - Biti odbijen. Pitati direktno i otvoreno "Hoces da se je8es?" pa da me odbije ili ne? Uopste ne razumem...
Ma najbolje da skines gace zbog dramaticnosti trenutka :fdlan:
Ma daj...probaj nesto suptilnije..
 
Vidis, ja znam o Nastanku svemira malo vise
Dobro, rekoh "ili bilo sta drugo..."
sto god bih ti ja rekla ne bi palilo kod nornalnih devojaka
Sto, mozda mi bas to i treba? Ni ja nisam normalan.
Ma najbolje da skines gace zbog dramaticnosti trenutka
Tek tada bih ostao bez sanse. I to ne zato sto bih ispao kreten...
Ma daj...probaj nesto suptilnije..
Lupio sam, jer zaista ne znam sta znaci - biti odbijen...
 
Dobro, rekoh "ili bilo sta drugo..."

Sto, mozda mi bas to i treba? Ni ja nisam normalan.
Onda bi morao da trazis neku normalnu, cisto da napravite balans..
Tek tada bih ostao bez sanse. I to ne zato sto bih ispao kreten...
Ili bi bila odusevljena....nemoj da si melodramatican
Lupio sam, jer zaista ne znam sta znaci - biti odbijen...
To znaci da joj se ne svidjas I da nece da tobom nista
 

Back
Top