Prvi put se vidite uživo i... sex

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.744
Molim konkretno, iskustveno
Dakle, opišite kako je bilo
tema za hrabre :lol:

Ali ne kako je bilo tipa vau, loše itd... nego, kako ste osetili da to može tad? Da li ste se iznenadili nečim? Neki detalj? Da li je bilo spontano ili ste "ugovarali" sex? Da li ste pre toga hotovali preko neta (foruma, neke aplikacije, vajbera,..). Bitno, da li je bilo još susreta ili je ostalo na tom jednom i zašto?
I tako te ostale sočne pojedinosti hehe
Radi iskustva svih nas...

Naravno, ukoliko neko nije doživeo, ali želi, smatra to privlačnim, može da opiše šta mu/joj je privlačno u toj ideji...

Samo Pleaseeeee, oni koji ne veruju u to i ne žele i smatraju takav sex kao lošu stvar MOLIM da to ne pišu na temi.
Hvala

1656424148977.png

paketije

Ističe se
Poruka
2.745
Za moju generaciju kada smo bili maturanti/studenti letnji raspust je bio "letna sezonja parenja", i na moru smo upoznavali devojke (strankinje, domace) s kojima smo spavali nakon veceri u disko klubu, ili nakon nekog sedenja uz vatru na plazi, i pijenja piva.Ponekad se romansa nastavila, ponekad ne, u zavisnosti od onoga sto je bilo posle seksa.Ali sutradan smo se opet vidjali.To nije bila neka ljubavna drama, nego opcinjenost atmosferom.Jednostavno, hormoni su bili u vazduhu.Devojke su vrlo popustljive, kada se nalaze u sredini gde ih nitko ne pozna, pa nema vise ograda.Ne moraju da paze na svoj "dobar glas", i ne trebaju duboke osecaje kao izgovor da mogu da skinu gacice (u ovom slucaju od bade kostima).

Druga kategorija su cudne frojdisticke situacije, koje se desavaju neplanirano, i iznenade obe strane, jer nisu planirane, niti postoji bilo kakva namera, a dinamika situacije je suvise brza, da bi dozvolila razmisljanje;Da dam primer
Na jednoj privatnoj zurki, sam prvi put video cerku vlasnice stana (roditelji odsutni, mi svi studenti, ).Ona je bila studentica filozofije, drustvo je bilo mesano, i kako biva , drustvo se polaziralo na kruzoke; oni koji se djuskaju u jednoj sobi uz muziku, oni koji imaju seks u drugoj , i intelektualni kruzok u kuhinji , gde je diskusija bila oko novog broja "Republike", "Praxisa", "Stepskog vuka", opus i ideja Carlosa Castanede...itd. Nakon intelektualnog sukoba na liniji necega (vise se i ne secam), gde su argumenti frcali sa obe strane, i gde je kamen spoticanja i smutnje bila neka recenica iz neke knjige, moja sagovornica/domacica, je odlucila da mi dokaze da nisam u pravu, i odlucila je da me odvede u stan njene bake (kat vise u istoj zgradi), gde je bila biblioteka ,a u njoj upravo ta inkriminisana knjiga..Znam da je otkljucala vrata od tog stana, zatvorila ih, i da smo se poceli maziti istog trenutka, i imali seks na podu , bez obzira na kolicinu kreveta u stanu.Nakon seksa smo pricali vrlo kratko, jer smo se ipak trebali vratiti na zurku, na kojoj je ona ipak domacica.Na kraju veceri, sam joj rekao da bih hteo da je vidim sutra; Ona se izvinula da ne moze, jer sutra putuje kod roditelja; Nisam je video nikada posle

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.744
Prvi put sam bila mlada, na moru, negde oko 17 godina, izašli smo uveče, jako sam želela biti sa nekim, ali nikoga na vidiku. Pa sam ugledala nekog Francuza, svideo mi se kako izgleda, prišla sam mu sama i pitala da se prošetamo... Počeli ovo ono itd, malo na plaži poljupci, ... otišli do moje sobe itd... Potpuno sam bila iznenađena reakcijom svoga tela. Koliko mi je bilo lepo pored mora na plaži sa njim, toliko sam se skamenila kada smo ušli u sobu i nije mi bilo sjajno... nisam se mogla opustiti. Nakon tog iskustva bila sam rekla da neću više...

Kasnije mnogo, u jednom hotelu mi se desilo spontano... mnogo bolje. Dakle, faktor godina?

Napišem bivšem kako mi je teško... porazgovarali. Sednem uveče, pročitam šta sam napisala i rešim da koliko sutra imam sex sa nekim. Setim se jednog tipa sa badooa, good looking, komšija reče, pozovem ga. On me želi, šalje slike, tačno sam znala da će biti napadan, koliko sad želi da me vidi, šalje lascivne poruke.. Ujutru nastavi. Kažem ajde sada dođi. Mora da izađe sa posla. Pre nego sam otišla na posao, dođe, pola sata. I nije bilo uopšte loše ;). Ali sam bila već napaljena pre nego smo se videli.

Još jednom. Dogovorili se samo da se upoznamo na sat vremena. Vidim kako prilazi kafiću i sviđa mi se kako hoda, kako mi se smeška, osećam da mu se jaaaako dopadam. Sednemo, smeškamo se, malo porazgovaramo, sedimo sve bliže, dodirujemo se rukama, kaže ajmo napolje, krenem ja... Na putu do auta smeška mi se, dodiruje mi leđa, ja ga zagrlim, nasmešim se on kaže kako si samo nežna... i tako usred bela dana u autu se dohvatili. Faktor uspešnosti: zna lepo da se ljubi, odmah prelazi rukama na stvar :), jako se sviđamo jedno drugom. Tek sam posle saznala kako se zove :)

Jedva čekam druga iskustva, sumnjam da će biti ovako opisna :lol: , ali da vidim... ipak je forum.

gost 212595

Poznat
Poruka
8.567
Molim konkretno, iskustveno
Dakle, opišite kako je bilo
tema za hrabre :lol:

Ali ne kako je bilo tipa vau, loše itd... nego, kako ste osetili da to može tad? Da li ste se iznenadili nečim? Neki detalj? Da li je bilo spontano ili ste "ugovarali" sex? Da li ste pre toga hotovali preko neta (foruma, neke aplikacije, vajbera,..). Bitno, da li je bilo još susreta ili je ostalo na tom jednom i zašto?
I tako te ostale sočne pojedinosti hehe
Radi iskustva svih nas...

Naravno, ukoliko neko nije doživeo, ali želi, smatra to privlačnim, može da opiše šta mu/joj je privlačno u toj ideji...

Samo Pleaseeeee, oni koji ne veruju u to i ne žele i smatraju takav sex kao lošu stvar MOLIM da to ne pišu na temi.
Hvala

Pogledajte prilog 1178485
Pa:
Dopisivali smo se, dve godine, svaki dan.
Bila je prelepa, u svakom smislu.
Izgledalo je nedostižno, zbog daljine koja nas deli.
A onda smo se, nasuprot svih očekivanja, sreli.
Malo me je gurnula po sa strane, jer je morala da rešava neke preče stvari.... :D

Ispostavilo da mi je prećutalo mnoge stvari. Da ima hronični upalu mokraćnih kanala, i da je boli kada ima običan seks - pa sam je ***** u guzu.
A onda se ispostavilo i da je došla nazad sa bivšim mužem, sa kojim je i živela svo vreme dok se "kuckala" samnom - pa se sve i završilo.
Jedno divno iskustvo, potpuno iskreno.
Seks u guzu je bio jedina svetla tačka.... :D

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.744
Pa:
Dopisivali smo se, dve godine, svaki dan.
Bila je prelepa, u svakom smislu.
Izgledalo je nedostižno, zbog daljine koja nas deli.
A onda smo se, nasuprot svih očekivanja, sreli.
Malo me je gurnula po sa strane, jer je morala da rešava neke preče stvari.... :D

Ispostavilo da mi je prećutalo mnoge stvari. Da ima hronični upalu mokraćnih kanala, i da je boli kada ima običan seks - pa sam je ***** u guzu.
A onda se ispostavilo i da je došla nazad sa bivšim mužem, sa kojim je i živela svo vreme dok se "kuckala" samnom - pa se sve i završilo.
Jedno divno iskustvo, potpuno iskreno.
Seks u guzu je bio jedina svetla tačka.... :D
hvala , stvarno zanimljvo

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.744
Uvek ugovarao seks unapred. Morali smo da se vidimo preko slika, na kameru. Ne potezem bezveze nigde. Desilo se mislim dva puta da nije bilo seksa u svim ostalim situacijama jeste.
Da li su dovoljne slike i kamera? Msm, zar ne postoji nešto što se zove energija kada se ljudi uživo vide?
I... da li si mogao da osetiš pre susreta kako će biti? hvala

SilverStar

Domaćin
Poruka
4.794
Dve situacije sa fejsbuka...

1. Izadje mi post na fejsu o mž odnosima tipa "Ako muskarac radi te i te stvari, znaci da vas voli".

Procitam tekst, i krenem da citam komentare.

Muskarci pljuju zene, zene muskarce. I onda zapazim komentar jedne zene koji je glasio otprilike "Kako bi mi sad prijao neki muskarac da me raspameti.".

Prvih 5 sekundi u cudu, gledam i ne verujem. Ne budem lenj, posaljem poruku. Nema odgovora. Pomislim u sebi, ma ovo se neko zeza.

Kasnije u toku dana, udjem jos jednom da proverim, da mi nije mozda odgovorila, i vidim nema poruka. Posaljem ja jos jednu poruku za svaki slucaj, i zena se javi iz prve. Kaze mi da su je trojica kontaktirala, ali da je izbrisala sve poruke. I kaze, ti si jedini koji je ponovo poslao poruku.

Popricamo mi malo, razmenimo osnovne informacije, i saznamo da zivimo u razlicitim gradovima. Dogovorimo se da se nadjemo za vikend kod mene u stanu.
Kako smo usli u stan, odmah sam je prevalio preko kreveta. Budio sam je jos jednom u toku noci, a onda je ona mene ujutru iznenadila oralnom predigrom.

Proveli smo zajedno ceo vikend...

To je trajalo nekih 6 meseci, i bas mi je ostala u lepom secanju...

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.744
Dve situacije sa fejsbuka...

1. Izadje mi post na fejsu o mž odnosima tipa "Ako muskarac radi te i te stvari, znaci da vas voli".
Procitam tekst, i krenem da citam komentare. Muskarci pljuju zene, zene muskarce. I onda zapazim komentar jedne zene koji je glasio otprilike "Kako bi mi sad prijao neki muskarac da me raspameti.". Prvih 5 sekundi u cudu, gledam i ne verujem. Ne budem lenj, posaljem poruku. Nema odgovora. Pomislim u sebi, ma ovo se neko zeza.
Kasnije u toku dana, udjem jos jednom da proverim, da mi nije mozda odgovorila, i vidim nema poruka. Posaljem ja jos jednu poruku za svaki slucaj, i zena se javi iz prve. Kaze mi da su je trojica kontaktirala, ali da je izbrisala sve poruke. I kaze, ti si jedini koji je ponovo poslao poruku.
Popricamo mi malo, razmenimo osnovne informacije, i saznamo da zivimo u razlicitim gradovima. Dogovorimo se da se nadjemo za vikend kod mene u stanu. Kako smo usli u stan, odmah sam je prevalio preko kreveta. Budio sam je jos jednom u toku noci, a onda je ona mene ujutru iznenadila oralnom predigrom. Proveli smo zajedno ceo vikend...
To je trajalo nekih 6 meseci, i bas mi je ostala u finom secanju...
zapažam boldirano :heart:
baš lepo...

A da li ste pre nego što je došla pisali jedno drugome o sexu, šta vas pali i slično , slike neke malo onako hehe, ili samo obična komunikacija? Ako želiš da napišeš, naravno,

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.