Quantcast

Prvi poraz Uroša Medića u UFC

Neno

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.729

Srbin izgubio prvi put u UFC, i to kako..​

Srpski MMA fajter Uroš Medić pretrpeo je prvi poraz u karijeri, od Amerikanca Džejlina Tarnera.

28983295xnhkvl.jpg

Medić je bio deo izvanrednog UFC događaja u Las Vegasu gde su se međuostalom suočili Dijaz - Loler, Blejds - Rozenstrujk, Ševčenko - Marfi, Volkanovski - Ortega...

Tarantula Tarner je Srbina porazio gušenjem nakon što je uputio jedan dobar udarac kojim je razoružao Uroša Medića.

Bila je to prva runda, a na minut do kraja iste meč je bio okončan gušenjem Tarnera. Vezao je prethodno Amerikanac nekoliko dobrih udaraca, Medić se zatim i srušio, a onda Tarantula "uzeo leđa" protivniku doslovno zajahavši ga.

To je Amerikancu stvorilo izvrsnu poziciju za gušanje, pa je Tarner isto i napravio - za treću UFC pobedu u nizu.
Ovo je Tarneru ukupno 11. MMA pobeda, dok u karijeri ima i pet poraza. Posle sedam pobeda u karijeri, a dve u UFC, Medić je doživeo prvi poraz.

Sport blic.rs

Baad_Boy

Poznat
Poruka
9.923
Ima jednu pobedu u ufc mislim a ona prva pobeda koja se ne racuna - valjda je dwcs tako nesto

Ne mogu sad da pljujem po Medicu, mislim da ce se vratiti jaci posle poraza. Ne svidja mi se sto je pustio protivnika da radi, ako protivnik radi ti ne radis. Ledjima je bio uz zicu. Stalno pisem da je borba uz zicu poseban segment mma, kao sto je poseban parter ili stand up.

Nebitno. Samo nek vozi dalje i nek se vrati jaci.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.