PRVI KRE$...???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Oprošteno ti je, sentenca je, naravno
Iz engleskog je jezika, pazi nisam znao, hvala ti ko bratu... a dicta? : )
Dicta je iz engleskog, ma ne, koristili su je još druidi, jel' tako? Ma i ja nemam pojma...engleski jezik je čudo..
Nego, daj ti meni noseći smisao onoga što si izrekao, odnosno napisao
"Istine su najčudniji romani...
i
nikad nisu očekivani tokovi...." Istina je tu bitna.. Nisi odgovorio na pitanja HELLGIRL
 
HELLGIRL:
Da li i zasto se lozite na to da ribi budete prvi?
Kol'ko je riba kojima ste skinuli mrak?
S kol'ko godina ste izgubili nevinost? Kako je bilo,kako ste se pokazali?
Jel u kre$u volite da dominirate ili da to radite sa iskusnom ribom(''uciteljicom'')?

Не ложим се...мада има ту одређених чари...и сасвим јасних предности и још јаснијих мана...ето волео бих да пробам...
0
16...траума...али сам се показао изненађујуће врло добро...
...волим да доминирам...над искусном рибом :mrgreen:...а неки пут волим и да само ставим руке иза главе...
 
moje traume iz detinjstva ne mozhe prebroditi ni armada...shteta shto se ljudi ne prozivaju...ja kao uzhivam u tom sadistichkom tripu...ne bedachim se...ja sam ochajan i nikakva tema o isqstvima netje promeniti to da sam izgubio nevinost sa psom...mogutje da su traume rezultirale ego manijakom koji sam sada...znash ono kad se vrtish u mraq a zidova nigde...i sve kao napipavash al i izmiche...i siguran si da sa ovim korakom dodirujesh ali izmiche...sve izmiche i sve nestaje...a znash da si zatvorio ochi i sam sebe poslao u mrak...no ako otvorish ochi znash shta tjesh videti...isto ono zbog chega si i zatvorio ochi...i tako u mraq tjutish i pipash u nadi da nikad netjesh morati da otvorish ochi...avaj

look look...hes gonna fu.ck that little dog !
 
AntunTun:
moje traume iz detinjstva ne mozhe prebroditi ni armada...shteta shto se ljudi ne prozivaju...ja kao uzhivam u tom sadistichkom tripu...ne bedachim se...ja sam ochajan i nikakva tema o isqstvima netje promeniti to da sam izgubio nevinost sa psom...mogutje da su traume rezultirale ego manijakom koji sam sada...znash ono kad se vrtish u mraq a zidova nigde...i sve kao napipavash al i izmiche...i siguran si da sa ovim korakom dodirujesh ali izmiche...sve izmiche i sve nestaje...a znash da si zatvorio ochi i sam sebe poslao u mrak...no ako otvorish ochi znash shta tjesh videti...isto ono zbog chega si i zatvorio ochi...i tako u mraq tjutish i pipash u nadi da nikad netjesh morati da otvorish ochi...avaj

look look...hes gonna fu.ck that little dog !

E pa,super,bravo!:-)
Mozda se sad neka sado-mazohisticki nastrojena osoba sa izuzetno izrazenim majcinskim instinktom zainteresovala za tvoj ''mracan'' um.Mozda ce lexikon jedne ''zatucane klinke'' uneti u tvoj nesrecan ,izdeprimiran lavirint od zivota sansu da otvoris oci i ugledas nesto sto ni malo nisi ocekivao,bez obzira sto si tako inteligentan i intiutivan...
 
iako je tema do jaja besmislena i iako ljudi ovde bacaju iskustva chak ni statistike radi, ajd da se sigramo:

1. odgovor je naravno da se lozhim. ja prvi, a posle mene potop.
2. brojka? ko cje se toga setiti.... samo da izbrojim... uhhhhmmmmm. jedna.
3. 18. i bio sam ko miki rurk u onih devet meseci. tako mi je rekla. majke mi ;p
4. da, voleo bih i da budem pasivan i da imam uchiteljicu.
ili makar moderatorku. i to bash bliznakinju. voleo bih da mi ona bude uchiteljica.... i moderatorka. i da me moderatorishe. moderato... moderato.... ;p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top