Još sutra 10. maja, od 10 do 20h imate priliku da budete deo jedinstvene manifestacije. Prvi GT Serbia međunarodni šou supersportskih automobila održava se na Beogradskom sajmu, u hali 1.
Ljubitelji automobilizma imaju priliku da na jednom mestu, uživo, vide automobile koji se retko viđaju na našim putevima.
GT Serbia je osmišljen kao prestižni događaj posvećen najznačajnijim supersportskim i luksuznim automobilima, sa ambicijom da postane centralni supercar šou u jugoistočnoj Evropi.
Manifestacija okuplja pažljivo odabrane kolekcionare, ekskluzivne dilere, klubove, kao i ljubitelje vrhunskih automobila iz zemlje i regiona.
https://autoblog.rs/blog/auto/vesti...persportskih-automobila-na-beogradskom-sajmu2
Ишао неко или иде ли неко да погледа аутомобиле за чију кваку немамо а ни путеве као писте јер су превише ниски за свакодневне?
Ljubitelji automobilizma imaju priliku da na jednom mestu, uživo, vide automobile koji se retko viđaju na našim putevima.
GT Serbia je osmišljen kao prestižni događaj posvećen najznačajnijim supersportskim i luksuznim automobilima, sa ambicijom da postane centralni supercar šou u jugoistočnoj Evropi.
Manifestacija okuplja pažljivo odabrane kolekcionare, ekskluzivne dilere, klubove, kao i ljubitelje vrhunskih automobila iz zemlje i regiona.
https://autoblog.rs/blog/auto/vesti...persportskih-automobila-na-beogradskom-sajmu2
Ишао неко или иде ли неко да погледа аутомобиле за чију кваку немамо а ни путеве као писте јер су превише ниски за свакодневне?
