Prvi EuroPride u jugoistočnoj Evropi

Od te soroseve ekipe koja marsira po paradama gde god ih ima stidi se i sama gej populacija. Danas ih vidis u Beogradu, sutra u Berlinu…
Ne menja cinjenicu da je agresivan mentalitet koji se postavlja sa' il si s nama il s njima', A ovi s nama mi se ne svidjaju. Ne mirisu mi lepo. Nemaju sirinu. Puno svadje i zajedljivosti, pakosti, agresije, nekulture, nepotizma, rodjo dodjes mi dodjem ti, homofobije, tabua, da ne nabrajam.
Vise mi se ovi drugi svidjaju. Pravednije mi opet. Bilo misliti kad je bilo na parove razbrojs!
 
Ne menja cinjenicu da je agresivan mentalitet koji se postavlja sa' il si s nama il s njima', A ovi s nama mi se ne svidjaju. Ne mirisu mi lepo. Nemaju sirinu. Puno svadje i zajedljivosti, pakosti, agresije, nekulture, nepotizma, rodjo dodjes mi dodjem ti, homofobije, tabua, da ne nabrajam.
Vise mi se ovi drugi svidjaju. Pravednije mi opet. Bilo misliti kad je bilo na parove razbrojs!
Koji su ti sa nama a koji ti drugi?
 
11885115_1449312262065061_6148999005899126893_o.jpg
 
Ovaj prajd je baš guranje prsta narodu u oči. Samo onaj ko ne poznaje svoj narod može ovo da radi, da organizuje međuplanetarni gej prajd. Biće batina jbg.

Razumem da organizuju povorku i provesele se ali od toga praviti ovoliki šou?

Zemlja sa 1,3 miliona koji nisu završili osnovnu školu? Vi očekujete razumevanje? Pa vi koji to organizujete ste za posmatranje.

Ps nisam homofob imam dosta prijatelja koji su homići i sasvim normalno se družimo. Normalni ljudi se ne eksponiraju.
 
Ps nisam homofob imam dosta prijatelja koji su homići i sasvim normalno se družimo. Normalni ljudi se ne eksponiraju.
Не вреди да се правдаш, чим си против њих одмах си фашиста и болесник.

Биће концерта у сваком случају.
 

Back
Top