• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Prvi EuroPride u jugoistočnoj Evropi

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
41.099
Od te soroseve ekipe koja marsira po paradama gde god ih ima stidi se i sama gej populacija. Danas ih vidis u Beogradu, sutra u Berlinu…
Ne menja cinjenicu da je agresivan mentalitet koji se postavlja sa' il si s nama il s njima', A ovi s nama mi se ne svidjaju. Ne mirisu mi lepo. Nemaju sirinu. Puno svadje i zajedljivosti, pakosti, agresije, nekulture, nepotizma, rodjo dodjes mi dodjem ti, homofobije, tabua, da ne nabrajam.
Vise mi se ovi drugi svidjaju. Pravednije mi opet. Bilo misliti kad je bilo na parove razbrojs!

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
19.635
Ne menja cinjenicu da je agresivan mentalitet koji se postavlja sa' il si s nama il s njima', A ovi s nama mi se ne svidjaju. Ne mirisu mi lepo. Nemaju sirinu. Puno svadje i zajedljivosti, pakosti, agresije, nekulture, nepotizma, rodjo dodjes mi dodjem ti, homofobije, tabua, da ne nabrajam.
Vise mi se ovi drugi svidjaju. Pravednije mi opet. Bilo misliti kad je bilo na parove razbrojs!
Koji su ti sa nama a koji ti drugi?

Zdrav razum

Buduća legenda
Poruka
30.550
11885115_1449312262065061_6148999005899126893_o.jpg

mario80

Buduća legenda
Poruka
40.790
Ovaj prajd je baš guranje prsta narodu u oči. Samo onaj ko ne poznaje svoj narod može ovo da radi, da organizuje međuplanetarni gej prajd. Biće batina jbg.

Razumem da organizuju povorku i provesele se ali od toga praviti ovoliki šou?

Zemlja sa 1,3 miliona koji nisu završili osnovnu školu? Vi očekujete razumevanje? Pa vi koji to organizujete ste za posmatranje.

Ps nisam homofob imam dosta prijatelja koji su homići i sasvim normalno se družimo. Normalni ljudi se ne eksponiraju.

RIA77

Poznat
Poruka
7.861
Ps nisam homofob imam dosta prijatelja koji su homići i sasvim normalno se družimo. Normalni ljudi se ne eksponiraju.
Не вреди да се правдаш, чим си против њих одмах си фашиста и болесник.

Биће концерта у сваком случају.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.