Prvi decko/devojka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sasha85:
Keeper:
oj, deco, vec se zvalite sa 12-13 godina ??? sveta kravo ......

ja sam sve svoje "obavio" prvi put sa 17 ...

Dobro je... Za malo da pomislim da sam luda jer sam imala prvog decka i prvi poljubac sa 16... :oops:

pa to je to :wink: ... ja sam malo ukasnio, nisam se zanimao, al' kad je pochelo da me drma navalio sam ko sivonja ...... c c c ...... sad prestalo da me drma 8)
a ovu dechicu drma od 13-te godine, od previshe televizije ......... c c c c c ... gledaju gologuze pevaljke, onda se one tako oblache, pa zapadaju za oko vrsnjacima i onim malo starijima i eto ti....
 
Keeper:
Sasha85:
Keeper:
oj, deco, vec se zvalite sa 12-13 godina ??? sveta kravo ......

ja sam sve svoje "obavio" prvi put sa 17 ...

Dobro je... Za malo da pomislim da sam luda jer sam imala prvog decka i prvi poljubac sa 16... :oops:

pa to je to :wink: ... ja sam malo ukasnio, nisam se zanimao, al' kad je pochelo da me drma navalio sam ko sivonja ...... c c c ...... sad prestalo da me drma 8)
a ovu dechicu drma od 13-te godine, od previshe televizije ......... c c c c c ... gledaju gologuze pevaljke, onda se one tako oblache, pa zapadaju za oko vrsnjacima i onim malo starijima i eto ti....

Ja sam bre u njihovim godinama znala samo za barbike i kolace od peska... Cccc... Vidi to ovo...
Nema veze... Meni to ne smeta sto sam imala prvog decka tako "kasno"....
 
pa i shta ima da ti smeta :wink:

ma, cuti, sta sam ja radio sa 12 :shock: ...
dobro, bio sam tada ozbiljan, samo sto nisam jurio suknjice ... :roll:
sedeo sam po ceo dan i crtao :shock: ... ozbiljno. sad mi se to vraca na faxu 8)
 
Keeper:
pa i shta ima da ti smeta :wink:

ma, cuti, sta sam ja radio sa 12 :shock: ...
dobro, bio sam tada ozbiljan, samo sto nisam jurio suknjice ... :roll:
sedeo sam po ceo dan i crtao :shock: ... ozbiljno. sad mi se to vraca na faxu 8)

Mnogima bi smetalo...

Ma,kakvi momci bre tad...
Ej,i ja sam crtala.... Toliko sam crtala da kad bih sad poredjala te skveske dosle bi do plafona... Secam se da sam jednom ostala bez sveski i da me uhvatila kriza za crtanjem,pa je jadan zid stradao... :oops:
Ali kao sto ti kazes,to mi se isplatilo... Sada barem nemam problema u skoli... :wink:
 
Pa... Izgleda da jesam... :D
Ej,pa sta znam...Valjda znam... Sada uglavnom crtam masinske gluposti,tako da sam izasla iz stosa... Dugo nisam ovako nesto crtala... Bez veze... Ne znam sto sam sebi to dozvolila...
Ti? Kako tebi ide?
 
... meni su rekli da cu biti najbolji mladi crtach stripova ovde ...
8)

samo sto sam zbog fakulteta morao to da prestanem da radim ... i predjem na crtanje kuca i slicnih stvari. i to je lepo ......
 
prva ljubav i poljubac sa 14 god. a sex sa 17. I to isto sa tom prvom ljubavlju samo st osmo raskinuli pa se pomirili a i sad smo zajedno. Jer prva ljubav se nikad ne zaboravlja!!! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top