U bazi "Jug" i na poligonu "Borovac" kod Bujanovca počela je prva zajednička vojna vežba Srbije i NATO u kojoj je do 23. maja angažovano oko 600 pripadnika Vojske Srbije i oružanih snaga Italije, Rumunije i Turske.Taktičku vežbu pod nazivom "NATO - Srbija" organizuju Komanda Kopnene vojske i Komanda združenih snaga NATO iz Napulja, saopštilo je Ministarstvo odbrane.
https://n1info.rs/vesti/zapoceta-prva-vojn/
https://www.mod.gov.rs/cir/23268/prva-zajednicka-vojna-vezba-srbije-i-nato-a
Danas i u narednih 11 dana biće vojna vežba Vojske Srbije i naših zapadnih prijatelja. Šta na ovo kažu oni koji su za NATO i evropske vrednosti, a šta Rusi, rusofili i ruski agenti na Krstarici AD?
https://n1info.rs/vesti/zapoceta-prva-vojn/
https://www.mod.gov.rs/cir/23268/prva-zajednicka-vojna-vezba-srbije-i-nato-a
Danas i u narednih 11 dana biće vojna vežba Vojske Srbije i naših zapadnih prijatelja. Šta na ovo kažu oni koji su za NATO i evropske vrednosti, a šta Rusi, rusofili i ruski agenti na Krstarici AD?


