Prva simpatija - prva ljubav ....

JA.... to je bilo u vrticu sa nekih 5 - 6 godina ... Zvao se Matea ... imao je plavu -smedju kosu - crne krupne oci... bili smo najbolji drugovi u skolici ... cesto sam trazila "pomoc" od roditelja ... npr kako da ja njemu kazem da ga volim i sl... I tako ja kazem Matei da ga volim da sam se zaljubila u njega i pocela sam istog trena da placem - kada sam mu to rekla ...toga se secam kao da je juce bilo. ... sada prodjemo jedno pored drugog ni "cao" ne kazemo ...jer nisam sigurna da je to on a mislim da i on takodje ...
 
:lol:
Zvao se (ustvari zove se :p) Nikola, bio je iz Beograda i dolazio kod bake u selo u kom sam zhivela. Imali smo po chetiri godine, i kad sam ishla u komshiluk po mleko, nosio mi je kanticu. :lol: :lol: :lol: (Ratne godine, mleko se nije qpovalo nego muzlo. :))

Sada je ta ista njegova baka moja komshinica, ona je na broju 6 a ja 11 i treba ovih dana da odem do nje na kafu. A Nikola je upisao mashinac. I nisam ga videla pfffffffff pa tih chetrnaest-petnaest godina.
 
eh.............
pa ovako,to je bilo u prvom osnovne...
mi svi klinci.u tom drushtvu bili smo ja josh jedna moja drugarica,taj u koga sam bila zaljubljena i josh jedan dechko.Moja drugarica bila je zaljubljena u baneta,a ja u djola,a oni samo obrnuto..
I tako......pa smo se mi stalno zezali,bejahu to lepa vremena
 
U prvom razredu... Zvao se Daniel i njihova uchionica je bila preko puta nashe,pa se kao uvek nash razred tukao sa njegovim... :roll: Klinachki fazoni...Bash je bio sladak!

a posle me je pitao da budemo zajedno( u 8. razredu) ali tad je vec postao metalac i imao je dugachku kosu i brkove...:? nije mi se svidjao takav,pa je popio ispalu:lol:
 
Heh ja sam se prvi put zaljubio davne 1998(:mrgreen:)I to u jednu Sonju komsinicu koja je nesto starija od mene.Moji i njeni roditelji su bili prijatelji ja prvi put nisam imao puno kontakta s njom.Ne secam se kako je pocelo nase druzenje,ali znam da je ona svaki dan dolazila kod mene i ja kod nje,postali smo nerazdvojivi drugari.Posto jos nismo isli u skolu,svaki dan smo se vidjali.Mislim da sam se ja prvi put u nju zaljubio.I na moje cudjenje od tad se nismo razdvajali postali smo bolji drugari nego ikad.Ona se sto posto u mene zaljubila.Nasa ljubav je prestala 2000-te kad smo se odjednom manje druzili a i sem toga ja sam nasao novu devojku u vrticu
Eto to je moja prva ljubav
 
Prva simpatija tj. trojica odjednom:P su mi bili Milos,Mladen i Milan (tri M:P(iz vrtica)),oni su bili kao neki frajeri,sta li.Stalno su moju drugaricu i mene gurkali,a na mene je jednom Mladen prosuo sok...vidjam ih cesto i danas,iako smo u drugim skolama.Prva ljubav-jos nedozivljena.
 
Treci razred osnovne shkole. Zvao se Jugo. Mislim, i dalje se tako zove. Godinu dana stariji od mene, sin mamine najbolje drugarice i stariji brat moje drugarice Gine. Ljubili smo se na blic, ubacivao je kosheve za mene i bili smo Anita i Drezik iz "Nestashnih godina". Na zalost, za vreme bombardovanja se cela njegova porodica preselila u Kanadu i nije bilo poente nastavljati vezu na daljinu :lol:
Bash mi nedostaju.
Prva prava ljubav, Miljan, bili smo zajedno dve i kusur godine... neshto neponovljivo
 
Treci razred osnovne shkole. Zvao se Jugo. Mislim, i dalje se tako zove. Godinu dana stariji od mene, sin mamine najbolje drugarice i stariji brat moje drugarice Gine. Ljubili smo se na blic, ubacivao je kosheve za mene i bili smo Anita i Drezik iz "Nestashnih godina". Na zalost, za vreme bombardovanja se cela njegova porodica preselila u Kanadu i nije bilo poente nastavljati vezu na daljinu :lol:
Bash mi nedostaju.
Prva prava ljubav, Miljan, bili smo zajedno dve i kusur godine... neshto neponovljivo

Kakva prica.... napredno dete ...kiss u treceem razredu ,...:) ma blic je to .:::)
 
Moja prva simpatija je bio jedan klinac shto je ishao samnom u zabavishte pa posle i u shkolu samo u drugi razred:)Samo sa vremenom sam ga zaboravila.A sadashnja simpatija mi se svidja 7 ili 8 godina(i netje da izadje iz glave:()
Ali ok.:)Briga me Prve PRAVE simpatije se ne zaboravljaju ;)
 

Back
Top