Prva sam se javila i...

georgejune

Starosedelac
Poruka
173.050
Pozdrav.
Zaljubila sam se u momka pre dve godine, i bilo bi tu materijala da se nešto desi da ja nisam posle ,,nekoliko" čašica posegla za telefonom, javila se prva, prakticno me nije ni poznavao, i onako pošteno sve ukakila. Za divno čudo nisam gutala slova, ali zato je sadržaj boli glava. Najjače je što je on u početku i pisao, ali kako sam sve više kenjala rekao je da zaista ne može takvu osobu. Ljudi, on nije znao da sam pijana, nisam bila toliko, ali dovoljno da lupetam. E, sad, iako je prošlo dve godine, zaista sam zadržala osećanja prema njemu, i besna sam na sebe što je stekao potpuno pogrešan utisak o meni, zbog mog nepromišljenog poteza. On ne zna kroz šta sam tada prolazila. Popila sam da mi bude lakše, a da stvar bude gora, prvi put sam se tada napila. Htela bih da zna kakva sam zapravo, da popravim utisak, da dobijem drugu šansu. Da mu se prva javim, ponovo, ni u snu, a ne znam kako drugačije možemo otpočeti kontakt. Da li imate neki savet, osim da zaboravim na njega?
Jaooo koliko je tu sexica propusteno za dve godineeee:rida:

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.497
Pa dobro, moze i tu zensku foru. Umesto da ga zove i sta vec, skockaj se ultra hi fi, znaci ne fazon uklopila kosu sa cipelicama, nego da dize puls. Saznaj gde se krece, idi tu i ne obracaj paznju na njega. Fazon je da vidi sta je propustio.

Macan

Legenda
Poruka
62.415
Ocito je da klinka ima kompleks manje vrednosti i ne zeli da se oseti ponizena. Zato kaze nece da ispadne kao kucence.
I prica gluposti kako je mozda u pitanju psihicko stanje tog momka? A ona dve godina vergla u sebi ovo! :fdlan:
Ne svidzas se momku i tacka. To se poznaje jos na pocetku. Ali je klinka neka razmazena fufica.
to nije klinka vec mlada zena
kolega nemojte biti nepristojni

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.