Prva sam se javila i...

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
29.319
naravno da je bitno
naravno da nije bitno, jer prvi kontakt traje par sekundi, a zivot malo duze, ako bas ne naletis na psihopatu, ali to si valjda video u toku dopisivanja...( meni ovaj njen lik ima elemente psihopate....) zamisli javila se i zamisli pijana? pa nije ga prosila devojcica s kojom vec komunicira...a nije ni vestica s preslicu...
Bice da mu vec nije bila interesantna, pa je nasao dobar nacin da je se rresi...sto je gore je sto je njen veliki ego tera da zadrzi nesto sto nije imala, a odbijena je...

Jagodica55

Početnik
Poruka
5
naravno da nije bitno, jer prvi kontakt traje par sekundi, a zivot malo duze, ako bas ne naletis na psihopatu, ali to si valjda video u toku dopisivanja...( meni ovaj njen lik ima elemente psihopate....) zamisli javila se i zamisli pijana? pa nije ga prosila devojcica s kojom vec komunicira...a nije ni vestica s preslicu...
Bice da mu vec nije bila interesantna, pa je nasao dobar nacin da je se rresi...
Da se ubacim 😅 Po čemu je on to psihopata? Da razmislim još jednom. 😅

pivosok

Elita
Poruka
24.888
naravno da je bitno za zene. Kako ce znati da se ona njemu dopada. Muskarac racuna javila se ona sad ce pasti za dzabe snosaj, nista nisam ulozio. I malo pojebe i odes svojim putem. Ovako ako se trudi itd oko nje znace da li je stvarno zainteresovan.

pivosok

Elita
Poruka
24.888
Ego je čudo, ili ga startuješ ili ne. Ako popiješ korpu, popila si. Pusti te babske priče samo muškarci prilaze, nisu više 60te i vreme igranki. Ovako samo cimaš samu sebe, to ti je to.
to decko nisu nikakve babske price to su milioni godina evolucije. Muskarac je taj koji lovi. Nije interesatno ono sto se samo stavi na razanj. I kako ce znati na cemu je. Da li bi ti da neko krese par godina i da nema ozbiljne namere. prosecan muskarac bi pojebao sve sto se krece ako se nudi za dzabe. I nije bas neki izbirac. I da li je bolje ziveti u iluziji ili znati na cemu si. On da se zanima za nju on bi joj vec prisao. Ja sam isao svako vece 10km peske da se vidim sa jednom ribom i to u jednom smeru. Nije dala dzabe isao.

gost 433281

Ističe se
Poruka
2.554
to decko nisu nikakve babske price to su milioni godina evolucije. Muskarac je taj koji lovi. Nije interesatno ono sto se samo stavi na razanj. I kako ce znati na cemu je. Da li bi ti da neko krese par godina i da nema ozbiljne namere. prosecan muskarac bi pojebao sve sto se krece ako se nudi za dzabe. I nije bas neki izbirac. I da li je bolje ziveti u iluziji ili znati na cemu si. On da se zanima za nju on bi joj vec prisao. Ja sam isao svako vece 10km peske da se vidim sa jednom ribom i to u jednom smeru.
Tebra, po svemu sudeći on ni ne zna da se ona loži na njega. Osim što ga je u dve godine iscimala par puta na telefon, znači u proseku na svakih 6 meseci otprilike. Ja sam uvek za to da se preduzme prvi korak, bilo to muško ili žensko. Kažem, ovako loži se na njega a ništa od toga nema, bolje da mu i priđe i proba nešto, pa makar je i odjebo, nego ovako da kuka nad svojom sudbinom. Ako me razumeš. :)

pivosok

Elita
Poruka
24.888
Tebra, po svemu sudeći on ni ne zna da se ona loži na njega. Osim što ga je u dve godine iscimala par puta na telefon, znači u proseku na svakih 6 meseci otprilike. Ja sam uvek za to da se preduzme prvi korak, bilo to muško ili žensko. Kažem, ovako loži se na njega a ništa od toga nema, bolje da mu i priđe i proba nešto, pa makar je i odjebo, nego ovako da kuka nad svojom sudbinom. Ako me razumeš. :)
ja se lozim na ariana grande. da li da je pozovem ili da kukam nad sudbinom.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.