Quantcast

Prva poslanica Srbije pod hidžabom za B92.net: Moje pojavljivanje je izazvalo dosta pažnje

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
14.334
После опште пљувачине и вређања (коју је започео Сава), молим да се вратимо на тему...

Шта ако:

1.Добију било које министарство у Србији?
2.Постану чланови владе и почну јавно да нас брукају и оптужују по свету за геноцид?

Ко ће за то да плати?
Kako misliš "optužuju za genocid" kad već postoji presuda?

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
13.949
После опште пљувачине и вређања (коју је започео Сава), молим да се вратимо на тему...

Шта ако:

1.Добију било које министарство у Србији?
2.Постану чланови владе и почну јавно да нас брукају и оптужују по свету за геноцид?

Ко ће за то да плати?
To rade i pre ovoga.

Poruka
5.191
Svaki sud je i politički sud.
Ад хок судови нису, постоји званични међународни суд, а хаг је нека игра за малу децу и Балкан у правном смислу...

Та оптужба за Сребреницу је била смејурија, ми смо се сви овде у Србији смејали, знајући колико имамо против доказа, али Хаг је показао да контрадоказе уопште не разматра нити њима одмерава валидност оптужнице...

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
14.334
Ад хок судови нису, постоји званични међународни суд, а хаг је нека игра за малу децу и Балкан у правном смислу...

Та оптужба за Сребреницу је била смејурија, ми смо се сви овде у Србији смејали, знајући колико имамо против доказа, али Хаг је показао да контрадоказе уопште не разматра нити њима одмерава валидност оптужнице...
Kako misliš da haški sud nije politički sud, kad je imao jasnu zadaću da, osim kažnjavanja krivaca, pošalje i političku poruku?

savasavanovic

Veoma poznat
Poruka
10.600
Није тема православље, већ муслиманске буле у скупштини... да ли си луд или су глув?

Зашто подржаваш исламизацију Србије комунисто... мрзиш Србе, ето зашто...!
Једно је исламизација а нешто сасвим друго што је један посланик одлучио да носи традиционалну муслиманску женску одећу.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
35.625
Па шта да радимо, тамо је погинуло доста њених сународника, и они имају право да обележавају њихову погибију.

Ми можемо да се слажемо или не са њиховим квалификацијама дешавања у Сребреници, али не треба да их вређамо када обележавају смрт својих сународника.
Bas bi voleo da vidim neki “cvet Gaze” u Knesetu. :lol:
Yugo-srpski retard je neprikosnoven u svetu politike.

Poruka
5.191
Kako misliš da haški sud nije politički sud, kad je imao jasnu zadaću da, osim kažnjavanja krivaca, pošalje i političku poruku?
Нас Србе Хаг не интересује после пуштања Орића... то само нво бабе и остали буџетски корисници могу да мантрају да је ''суд''.

Хаг је дно...

★TSG★

Iskusan
Poruka
6.550
A zašto je ne priznajete?
Zato što su je pisali banditi čiji su preci delili zaraženu ćebad autohtonom stanovništvu S. Amerike.

Zato što Amerikanci, Englezi i Nemci na duši nose STOTINE MILIONA žrtava.

To je isto kao da ja na primer tebe išamaram, a onda dodje serijski ubica da mi objašnjava kako to nije u redu.

Kapiraš???

savasavanovic

Veoma poznat
Poruka
10.600
Хашки суд су је политички суд... пошто се судило политичарима понајвише, таква му је и репутација (никаква)
А како ви православни домаћини мислите да се одупрете Хашком трибуналу, када сте његовим оснивачима дозволили да преузму све битније привредне ресурсе у Србији, а чим то неко помене ви скачете да се борите против "комунизма"?

Док сте се ви борили против комунизма и српских радника и сељака, распродали сте све привредне ресурсе страном капиталу, и сада сте зависни од капитала из ЕУ,САД, арапских земаља итд.Они ће да вам кроје политику.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.