Quantcast

Prva poslanica Srbije pod hidžabom za B92.net: Moje pojavljivanje je izazvalo dosta pažnje

Mr.Infinity

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.662
Prva poslanica Srbije pod hidžabom za B92.net: Moje pojavljivanje je izazvalo dosta pažnje

Moje pojavljivanje u Skupštini je izazvalo dosta pažnje, ali nije bilo neprijatnosti, kaže za B92.net prva poslanica Srbije pod hidžabom Misala Pramenković.

IZVOR: B92 PONEDELJAK, 3.08.2020. | 14:02

Pramenkovićeva, koja je u parlament ušla kao treća na listi Stranke pravde i pomirenja Muamera Zukorlića, inače radi kao profesorka islamskih nauka u Medresi Gazi Isa-beg.

Ona je za B92. net rekla i da je najbolji način da imate ispravan stav o nekome ili nečemu da se sa tim upoznate.

"Često predrasude i stereotipi bivaju uzrokovani nepoznavanjem", rekla je Pramenkovićeva.

Na pitanje šta očekuje od svog poslaničkog mandata, Pramenkovićeva je rekla da očekuje da će svojim delovanjem i zalaganjem u Skupštini opravdati poverenje koje joj je ukazano.

"Nastavićemo ono što su naši poslanici u prethodnom mandatu započeli, mi smo stranka kontinuiteta, ali ću se posebno zalagati za prava žena, dece, status porodice", napomenula je ona.

Pramenkovićeva je za B92.net dodala i da je svakako i ranije trebalo da u Skupštini Srbije bude poslanica Bošnjakinja.

"Ali je značajno i to što ja nisam jedina", zaključila je ona.

Skupština Srbije potvrdila je danas mandate novim poslanicima, čime je konstituisan novi saziv parlamenta.

Stranka pravde i pomirenja imaće četiri poslanika.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=08&dd=03&nav_category=11&nav_id=1714253

Zašto se sada ne pobune organizacije za prava žena?

Sramota! :besan2:

Poruka
4.762
Ислам је религија где су жене покорне (друга опција је глава на пању), идеално за тоталитаризам и глобализам...

Шатро неки морал и поштење, кад оно СНС кучићи... була ће сад да преваспитава Српкиње како мора да се слуша, па макар и Турчин

Mr.Infinity

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.662
Ислам је религија где су жене покорне (друга опција је глава на пању), идеално за тоталитаризам и глобализам...

Шатро неки морал и поштење, кад оно СНС кучићи... була ће сад да преваспитава Српкиње како мора да се слуша, па макар и Турчин
To je tvoj ideal. Ti bi voleo da se srpskinje slično oblače.

Poruka
19.182
To je tvoj ideal. Ti bi voleo da se srpskinje slično oblače.
ISLAMSTVO U SRBIJI - kako ga prepoznati -

- sramota da žensko plati račun u kafiću
- sramota da je muško nezaposleno a da žena ima posao
- sramota da žensko zna vozit auta prije muškog
- sramota da žensko kupuje kondome, samo orbit winterfresh
- kod islam style porodica ne postoji nasilje u braku, to samo kod ovih pro eu/nato robijaš što si je otero u tri lepe jer popičkala pare pre plate

Poruka
4.762
dobro de, umesto crne stavi šarenu maramu i original zilotkinja...
Мање вина, мање вина...

У црном су у православљу само попови и монаштво, а не ситна буранија да изиграва озбиљност...

Иначе те одоре муџама не припадају, јер су их преузели наком исламизације Арапа, који су махом били Хришћани...

Poruka
4.762
Па већ нам оџа Зукорлић улетео, ова са брњицом на устима и црнини му је другарица...

Може у Србији да се исмева православље, зилотизам и патриотизам, ал зато се бране буле и оџе... нека нова мода... ултратурска

Poruka
4.762
А што вас погађају модни избори народне посланице?
Није испратила исламску моду до краја, фали јој кратак поводац и огрлица...

А бурку има само до пола, и не слаже се то плаво са црним ич...

Дакле, нек се покрије бурком и буде прави нинџа-була и бандит, а не да бар мало личи на људско биће...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.