Prva ljubav

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kada ste se prvi put zaljubili? I Koja vam je omiljena boja?

Zaljubila? Ne znam tacno o kojem osjecaju govorimo... Onom kad mi se svidjao Rob Lowe u reklami za L'oreal (kad je to bilo, uuu, 1800. i neke...) ili kad sam se prvi put poljubila ili kad je bio prvi sex..... Jer svaki taj dogadjaj je bio povezan sa odredjenim emocijama, onim toplim, od kojih zaista nesto treperi u stomaku. Ili mislis na ono kad sam prvi put pocela razmisljati o zajednickom zivotu s muskarcem... Ili kad sam volila tako jako da sam imala osjecaj da bih zbog njega okrenula i nebo i zemlju naopacke.... Ili mislis na ljubav koja je mozda manje silovita, ali joj snagu daje mirnoca i lakoca voljenja, sigurnost i postovanje, ali i strast....

Boja.... Plava, ljubicasta, bijela. Volim malo kontrasta. Kao i u zivotu. Ne volim da je ravna crta, ali ne volim ni prevelike oscilacije.
 
Kada zaljubljenost prestaje da bude zaljubljenost i postaje ljubav?

kad ti je dosadno ali glupo ti je da prestanes da se vidjash i pocnes da razmisljas da li je taj drugi OK (u smislu dobro zdravo)
postane nekako ko namestaj, nije nesto ali da ti odnesu malo bi se dezorijentisao de ti je orman plus sto je izolovao od buke

el moguce napisati ovako neshto

ok ok i posle bi plakao nema istog ormana samo si besnov
 
Bili smo u bolnici, imao sam 4, nije bilo kreveta, smestili su me sa njom i zezali me da ce da nas smuvaju. Ona je bila okrenuta ledjima i sklupcala se i ostavila pola mesta...Vristao sam necu, necu, Cesto se danas pitam kako je se ona osecala tada...Mala kovrdzava...
 
U vrtiću. Imao sam pet ili šest godina. Ona je bila najlepša devojčica u vrtiću i živela je prekoputa. Zvala se Dina. (mislim, verovatno se još uvek tako zove) :D

Kasnije sam, u sećanje na tu moju ljubav iz mladosti, svog psa nazvao Dina. :mrgreen:

Od boja najviše volim da gledam u plavu, sivu, zelenu i braon.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top