Prva ljubav zaborava nema?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Sećate li se svoje prve ljubavi? Da li ste posle raskida zapamtili tu ljubav po dobrom ili po lošem? Ili ste možda iz prve našli, što bi se reklo, srodnu dušu? Kako sada gledate na te godine? Da li ste bili suviše strogi? Ili suviše popustljivi? Možda previše ljubomorni? Da li vam je krivo što niste više eksperimentisali u seksu?
 
Sećate li se svoje prve ljubavi? Da li ste posle raskida zapamtili tu ljubav po dobrom ili po lošem? Ili ste možda iz prve našli, što bi se reklo, srodnu dušu? Kako sada gledate na te godine? Da li ste bili suviše strogi? Ili suviše popustljivi? Možda previše ljubomorni? Da li vam je krivo što niste više eksperimentisali u seksu?
po lošem.bila ljubomorna mnogo.
 
Ja imam dosta lepih sećanja na prvu ljubav. Najviše je pamtim po seksu. Valjda mi je to bilo najbitnije tada. Ali posle me prevarila. Mada je ispala donekle fer pa je raskinula sa mnom tek kada je počela da se viđa sa tim likom. Nisu se ebali.

Tako da ne žalim. Jedna dobra životna lekcija. I trebao sam više eksperimentisati u seksu. Bila je voljna, a ja glup :mrgreen:
 
M jok glupost,to obostrano ne moze da bude i da se sakrije lozenje pa je najeb neizostavan,sad mi smesno na sta sam se lozio a ona kad me srela svojevremeno ,cakle joj se oci tad se ona primila jer mi nije stalo a mnogo sam napredovao
 
Sećate li se svoje prve ljubavi? Da li ste posle raskida zapamtili tu ljubav po dobrom ili po lošem? Ili ste možda iz prve našli, što bi se reklo, srodnu dušu? Kako sada gledate na te godine? Da li ste bili suviše strogi? Ili suviše popustljivi? Možda previše ljubomorni? Da li vam je krivo što niste više eksperimentisali u seksu?
Imao sam srece da je moja prva ljubav bila ljubav mog zivota.I jedina do sada,ne pustam u srce ljude tek tako.Iako nas je posle mnogo godina zivot rastavio, uvek ce biti posebna za mene.
 
Sećate li se svoje prve ljubavi? Da li ste posle raskida zapamtili tu ljubav po dobrom ili po lošem? Ili ste možda iz prve našli, što bi se reklo, srodnu dušu? Kako sada gledate na te godine? Da li ste bili suviše strogi? Ili suviše popustljivi? Možda previše ljubomorni? Da li vam je krivo što niste više eksperimentisali u seksu?

Bila je to ljubav na prvi poglrd, zvala se Jecika skraceno od Jela, bjese to u prvom razredu osnovne skole, dolazila je u skolu uvjek sa tim plavim dzemperom i kosom, kosom poput boje meda kavene preko ramena, ociju je imala dva i to plava oka zato govorim jer sada izgleda davsevudala i ima djecu ruznu ko nakaze hebo ih caca nekom, svu mi njivu unistise i izgazise.

A ona, uvek sam iso sa razdeljkom na vr' cela, (nije pcela nego cela, i nije cela pchela vec nije ni ceo dan)
zbog nje, a ona, uuuu kakva je redar bila, kako je brisala tablu i to coek bi reko sa zavrnutima rukavima i to rukavima od onog plavog dzempera, kasnije oko drugog li razreda bjese poljubila me, ih nasred casa sam zbog nje zavrno ko i ona rukave i obrisa ono sto je ona koza od nastavnice ispisivala neku zadacu, dobio sam ko kuce keca al se isplatilo!
nasmesila mi se! ih, onda sam nastavnici od tog smjeska i prozvao da je koza ih kako mi je ta koza lupila samarcinu i to na sred razreda al isplatilo se te godine smo na svakome velikom odmoru isli ona i ja isli da jedemo nesto u kolilo je je ona mogla da pojede nije bila debela vec samo puna sebe i to onako zera. Poslije toga dodjase partizani i svu djecu zavolise i razdelise cokolade a medju njima i jedna pozamisna partizanka lepije ociju i rekne mi nesto na uva, u sunce ti ne hebe kaza joj pa to se nesmje!!! a ona, ona pokaza mi kako se smije!! bilo nedje 9 10 razred skole njesmo djeca bili


lol

pislije pisano ps

e zvala se keka i druga mislim jeka bile su crne u kako sam de js snjima petljo
c c c face bok sade cu ih nace e valaj ocu casti ti
 
Sećate li se svoje prve ljubavi? Da li ste posle raskida zapamtili tu ljubav po dobrom ili po lošem? Ili ste možda iz prve našli, što bi se reklo, srodnu dušu? Kako sada gledate na te godine? Da li ste bili suviše strogi? Ili suviše popustljivi? Možda previše ljubomorni? Da li vam je krivo što niste više eksperimentisali u seksu?
Jos uvek smo u kontaktu i on jeste moja srodna dusa. Retko se vidjamo ali svaki nas susret prodje kao da nisu prosle godine. Dva puta smo pokusavali da budemo u vezi, nije islo, ali smo zato savrseni prijatelji i bas bas ga volim.
 

Back
Top