Quantcast

Prva hirurska klinika

babys

Početnik
Poruka
20
Dragi forumasi, da li bi neko od vas mogao da mi pomogne sa par informacija?
Moja mama sutra ide na prvu hirursku kliniku u Beogradu, kako bi joj operisali debelo crevo. Da li neko od vas ima nekakva iskustva sa tim kako stvari funkcionisu tamo? Bilo kakvo iskustvo je dobrodoslo - tipa kakvo je osoblje, kako tretiraju pacijente i sl. Mozda je cudno pitanje, ali mi smo iz NS-a i moja mama je imala jezivo losa iskustva sa bolnicama u Novom Sadu, pa sada se jako boji ... I jedno jako vazno pitanje: nigde ne mogu da nadjem podatak o tome kakva su vremena poseta. Jel zna neko kada je u prvoj hirurskoj klinici moguce posetiti pacijente? Hvala vam unapred, do neba :) !

Ben_Adam

Poznat
Poruka
7.835
Sve je to podložno varijacijama, ali sumnjam da će biti ikakvih problema. Na prvoj hirurškoj rade izuzetni stručnjaci, slobodno se opustite!
Što se poseta tiče, najbolje je pozvati i pitati, pre ćete to završiti nego da čekate da Vam neko ovde odgovori!
Sve najbolje i pozdrav!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.