- Poruka
- 23.739
Па по томе, што све плаћају и одужују сопствено штампаним новчаницама... Све им џаба, и дуг и цугOd 90tih, kada su Kinezi preuzeli veliki deo proizvodnje a Amerika se sve vise i vise zaduzivala...oni danas nista i ne proizvode sem ratova i dugova i kako i po cemu onda mogu biti ekonomska sila i to jos prva!
Кина ради, Америка се (у)гради