Прва економија света се буквално распада

Gedeon

Elita
Poruka
19.924
Сједињене Америчке Државе, наводно прва економија света се буквално распада. Држава грца у дуговима. Замисли да зарађујеш 1000 евра а трошиш 50 хиљада. То је Америка данас. Док САД воде туђе ратове по свету инфраструктура је у распадном стању:

 
ЕУ је због одрицања од јефтиних руских енергената у економском паду. Кина економски расте али имају демографску пропаст, а радници су им робље које ради од 9-21 шест дана у недељи. Русија је у свему не друга него трећа класа - средњи и мали бизнис им буквално умире, камате су 21 одсто, нема финансирања привреде, инфлација је просто експлодирала а порези расту.
Јужна Америка демографски пада. Индија, остатак Азије и Африке су нови ждерачи ресурса. Капитализам је превазиђен јер води планету ка пропасти. Време је за нешто ново.
 
Сједињене Америчке Државе, наводно прва економија света се буквално распада. Држава грца у дуговима. Замисли да зарађујеш 1000 евра а трошиш 50 хиљада. То је Америка данас. Док САД воде туђе ратове по свету инфраструктура је у распадном стању:

imas pun Youtube i identicnih videa koji to sve isto prikazuju samo u Rusiji...
 
Сједињене Америчке Државе, наводно прва економија света се буквално распада. Држава грца у дуговима. Замисли да зарађујеш 1000 евра а трошиш 50 хиљада. То је Америка данас. Док САД воде туђе ратове по свету инфраструктура је у распадном стању:

Који црни распад, штампају папириће и њима све купују на планети...

Могу још милион година овако да се распадају, и све ће бити исто, сем на интернету
 
Сједињене Америчке Државе, наводно прва економија света се буквално распада. Држава грца у дуговима. Замисли да зарађујеш 1000 евра а трошиш 50 хиљада. То је Америка данас. Док САД воде туђе ратове по свету инфраструктура је у распадном стању:



:bravo:

Bravo za temu kolega!

Hvala Bogu da je tako!

Sada je samo bitno da Iran izdrži i zadrži pomorsku blokadu Hormuza dok Arapi ne kapituliraju i ne pristanu da prodaju naftu gas i djubrivo ISKLJUČIVO ZA JUANE

To kad se desi dolaru je odzvonilo definitivno a time i Američkoj imperiji.

KRAJ IM JE BLIZU
 
Који црни распад, штампају папириће и њима све купују на планети...

Могу још милион година овако да се распадају, и све ће бити исто, сем на интернету
Слабо видиш стварност из свог зилотског брлога.
 
Сједињене Државе дугују саме себи. Њихов дуг је проблем повериоца а не дужника. Својевремено је министар финансија те државе изјавио: Долар јесте наша валута, али је ваш проблем. И сад је тако.
 
Слабо видиш стварност из свог зилотског брлога.
Матор си, везе немаш са економијом и мултимедијом, а и у вери, где си шатро јак, си Миксован са будалаштина и бруталним незанањем
 
Сједињене Државе дугују саме себи. Њихов дуг је проблем повериоца а не дужника. Својевремено је министар финансија те државе изјавио: Долар јесте наша валута, али је ваш проблем. И сад је тако.
Дугују сами себи своје папириће, и истима враћају дугове странцима...

Свако да пожели такав дуг, распад и отплате...
 
Наравно да САД није прва економија света. Једино можда по штампању пара. Производњу немају. Мање-више је све увезено из Кине и др. држава.


Taj raspad Amerike je uslovnjen propašću dolara

Sve manje ljudi na svetu pristaje da primi dolare za svoju robu pa se ti dolari vraćaju nazad za ameriku u vidu ogromne inflacije i propasti

Opametili se ljudi od korone kada je amerika bukvalno duplirala dolarsku novcanu masu u opticaju sto je rezultovalo time da sve poskupi makar za duplo.

I onda skapirali ljudi da samo lud čovek čuva kapital u dolarima, jer mu amerika štampanjem dolara bez pokrića konstantno krade kapital tj obezvređuje ga.

 
Све мање. Слабо те подучио Vladimir Moss. Очито нема о економији ништа у његовим памфлетима.
Ало, "све мање" које се зове 60%, ако ти није јасно да је и даље главно јер је убедљиво већинско, боље да се манеш логике и економије планете... Иди играј шах, или сади башту, кад мозга за велико немаш
 
Ало, "све мање" које се зове 60%, ако ти није јасно да је и даље главно јер је убедљиво већинско, боље да се манеш логике и економије планете... Иди играј шах, или сад башту, кад мозга за велико немаш
Пада стално удео трансакција у доларима..
 
Slavimoooo
:maramica:

Kapital masovno beži iz Amerike. Jer sada svi shvataju da će kako vreme prolazi biti sve gore i gore. Mnogo gore.



april-fools-joke.gif
 
Сједињене Америчке Државе, наводно прва економија света се буквално распада. Држава грца у дуговима. Замисли да зарађујеш 1000 евра а трошиш 50 хиљада. То је Америка данас. Док САД воде туђе ратове по свету инфраструктура је у распадном стању:

Ko da slusam mog profesora marksizma iz 1977!
a isto mi ponavljo kapetan na politickoj nastavi u JNA 81ve

"propast kapitalizma, amerika se raspada grca u dugovima...."
jadnici ne dozivese da vide kraj amerike, propade i marksizam i sfrj i jna i sssr i varsavski pakt....
 

Back
Top