Prstići u bojama duge :)

2llf5lu.jpg
 
kupila novi lak rimmel new romantic, odlican nude lak, mlecno bledo bledo ledeno roza, skoro belo....dovoljno dva sloja, ne ostavlja strafte i ne maze se tesko jer ima meku siroku cetkicu....moje preporuke, odusevljena sam a u dm-u je sada popust na rimmel

rimmel+salon+pro+new+romantic.jpg
 
Ја имам такву идентичу нијансу Don Juan STARS или тако нешто. И то ми је омиљени млечно розе, какви ја највише и волим да ми буду нокти, већ дуго.
Мада, у последње време размишљам да почнем да радим неки nail art, можда баш сада око празника. Ево, ови ми се допадају, јер некако имам "причу" за њих у глави :)

large.jpg


И ови су ми лепи, иако баш никад нисам радила френч, али у овој комбинацији ми је баш лепо.

tumblr_mwrrag7zbq1r4jx1to1_1280.jpg
 
Slaba je trajnost tih rimmel lakova. Dobris u onima koji imaju baš jake nokte, pa im i inače ne treba nešto bolje.
Ja kupila na preporuku, i to uzela par njih i sve bacila.

meni ni jedan ne traje duze od 2-3 dana ma koja marka bili pa mi to i nije neku uslov za kupovinu....te blede nijanse uglavnom ostavljaju strafte i tesko se mazu, umetnost je naci kvalitetan lak u tim nijansama...
 
meni ni jedan ne traje duze od 2-3 dana ma koja marka bili pa mi to i nije neku uslov za kupovinu....te blede nijanse uglavnom ostavljaju strafte i tesko se mazu, umetnost je naci kvalitetan lak u tim nijansama...

Beli, crni, rozLe, mlecni... Uvek koristim bezbojni preko. Traje puno duze.

- - - - - - - - - -

Па добро, шта има везе, и ја сам одвратна па хоћу да нокти то и осликавају.

:lol:
Meni se generalno ne svidjaju ti spicasti nokti. Retko koja ruka moze da izgleda lepo.
Svidja mi se dope. :zper: :lol:
 

Back
Top