Quantcast

Prstići u bojama duge :)

Nemesis

Buduća legenda
Poruka
32.927
2llf5lu.jpg

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
kupila novi lak rimmel new romantic, odlican nude lak, mlecno bledo bledo ledeno roza, skoro belo....dovoljno dva sloja, ne ostavlja strafte i ne maze se tesko jer ima meku siroku cetkicu....moje preporuke, odusevljena sam a u dm-u je sada popust na rimmel

rimmel+salon+pro+new+romantic.jpg

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
Ја имам такву идентичу нијансу Don Juan STARS или тако нешто. И то ми је омиљени млечно розе, какви ја највише и волим да ми буду нокти, већ дуго.
Мада, у последње време размишљам да почнем да радим неки nail art, можда баш сада око празника. Ево, ови ми се допадају, јер некако имам "причу" за њих у глави :)

large.jpg

И ови су ми лепи, иако баш никад нисам радила френч, али у овој комбинацији ми је баш лепо.

tumblr_mwrrag7zbq1r4jx1to1_1280.jpg

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
Slaba je trajnost tih rimmel lakova. Dobris u onima koji imaju baš jake nokte, pa im i inače ne treba nešto bolje.
Ja kupila na preporuku, i to uzela par njih i sve bacila.

meni ni jedan ne traje duze od 2-3 dana ma koja marka bili pa mi to i nije neku uslov za kupovinu....te blede nijanse uglavnom ostavljaju strafte i tesko se mazu, umetnost je naci kvalitetan lak u tim nijansama...

Marquise de Sade

Domaćin
Poruka
3.204
meni ni jedan ne traje duze od 2-3 dana ma koja marka bili pa mi to i nije neku uslov za kupovinu....te blede nijanse uglavnom ostavljaju strafte i tesko se mazu, umetnost je naci kvalitetan lak u tim nijansama...

Beli, crni, rozLe, mlecni... Uvek koristim bezbojni preko. Traje puno duze.

- - - - - - - - - -

Па добро, шта има везе, и ја сам одвратна па хоћу да нокти то и осликавају.

:lol:
Meni se generalno ne svidjaju ti spicasti nokti. Retko koja ruka moze da izgleda lepo.
Svidja mi se dope. :zper: :lol:

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.