prsten

па добро
варале смо, крале смо, палиле бензинске пумпе и бацале вереничко прстење у речне вирове
па шта?!
све зависи како нас гледаш, можемо бити к урве и распуштенице, а можемо бити и горске виле
више ми се допада ова друга верзија
 
па добро
варале смо, крале смо, палиле бензинске пумпе и бацале вереничко прстење у речне вирове
па шта?!
све зависи како нас гледаш, можемо бити к урве и распуштенице, а можемо бити и горске виле
више ми се допада ова друга верзија

molim te..raspustenica je postena zena koja moze da radi sta joj se oce :)
 
па добро
варале смо, крале смо, палиле бензинске пумпе и бацале вереничко прстење у речне вирове
па шта?!
све зависи како нас гледаш, можемо бити к урве и распуштенице, а можемо бити и горске виле
више ми се допада ова друга верзија

druzila iz crnog gruje :lol:
 
распуштенице у смислу разузданости понашања у пуштености са ланца
а не распуштенице у смислу разведене
шта ме боле за разведене, оне су своје одбројале
 
распуштенице у смислу разузданости понашања у пуштености са ланца
а не распуштенице у смислу разведене
шта ме боле за разведене, оне су своје одбројале

au onda jesmo raspustenice :rotf:


jaoo vec ih cujem ono sto napisati nece viiiiiideces ti lajt kad budes bila u braku...a mozda i ocu ko zna :lol:
 
Back
Top