light & dark
Buduća legenda
- Poruka
- 37.758
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
nisam ja ništa![]()
stvarno nema smisla da nam udate otimaju forumaše...![]()

recite vi meni udate kolezinice zasto stalno seksualno iskoriscavate mladjane nam kolege forumase?
jel to lepo pitam ja vas![]()
па добро
варале смо, крале смо, палиле бензинске пумпе и бацале вереничко прстење у речне вирове
па шта?!
све зависи како нас гледаш, можемо бити к урве и распуштенице, а можемо бити и горске виле
више ми се допада ова друга верзија

па добро
варале смо, крале смо, палиле бензинске пумпе и бацале вереничко прстење у речне вирове
па шта?!
све зависи како нас гледаш, можемо бити к урве и распуштенице, а можемо бити и горске виле
више ми се допада ова друга верзија

p sta ce da ostane za nas djevojke![]()

распуштенице у смислу разузданости понашања у пуштености са ланца
а не распуштенице у смислу разведене
шта ме боле за разведене, оне су своје одбројале


jeste...ja se zato više ni ne trudim...![]()


nemoj molim te jane pa ti si otvorila sezonu lova na medjede sa onom temom zongliranje
ajde sad sve ponude na sunce hihihihi![]()



ja lovim samo u RL-u...![]()

jel na plovak il na harpun?
ja preferiram harpun

u cemu je pojenta,pa valjda je bo;je da se yepu nego da se tuku.ili sta vec,pa bar kujca ima kolko oces,
