Prožvakana tema

Krajnje neprijatan osećaj....!!!
Smuči mi se sex.

Super stvar, probaj da cackas po chmaru kad budes drkao sljedeci put, ne mora odmah biti sa curom... Nabij plasticnu kesu na glavu, namazi prste Vazelinom, okachi stipaljke na bradavice, pusti Nove Fosile ili Srebrna Krila (mada, meni narodnjaci najbolje leze), upali mirisne stapice i prigusi svjetla cisto za ugodjaj ali i da produljis orgazam... Mozes da nabavis popperse (ne znam srpski termin, valjda u Hrvatskoj se kaze "analni omeksivac") ili GHB jer se uz pomoc njih nenormalno opustaju misici anusa, to ide fino u sklopu seanse...

Super stvar, probaj da cackas po chmaru kad budes drkao sljedeci put, ne mora odmah biti sa curom... Nabij plasticnu kesu na glavu, namazi prste Vazelinom, okachi stipaljke na bradavice, pusti Nove Fosile ili Srebrna Krila (mada, meni narodnjaci najbolje leze), upali mirisne stapice i prigusi svjetla cisto za ugodjaj ali i da produljis orgazam... Mozes da nabavis popperse (ne znam srpski termin, valjda u Hrvatskoj se kaze "analni omeksivac") ili GHB jer se uz pomoc njih nenormalno opustaju misici anusa, to ide fino u sklopu seanse...

Pa,tebi to baš lepo ide....
Kombinacija čmara,kese,štipaljki i vazelina....
Samo napred!
Po tvojim "svjetonazorima" žene su čak i suvišne!?
Da si sam na pustom ostrvu jedino za sex ne bi bio uskraćen....!!!

Neodoljiva, stvar je toga da je pretjerivanje nazivat analnim sexom oli masiranje prstom prostate gay stvarcicom ..
Što se tice ostalog, osobno ..nema mi goreg od DOMESTOS sexa .
Naravno da ne vole svi sve i svašta , triba bit balans..
Al laprdat u bunar je bzvz.

Kako znas da kod tebe ne postoje granice i da ti je sve prihvatljivo (sem ako si "sve" iskusila)? I sta je to sto ti je prihvatljivo? Pitam onako...komuniciram..:manikir:

tema je o doopicima, ne?
ja koristim i svoje i njegovo doope tokom seksa.
vidim ovde se bacaju od povracanja, od "gadjenja" itd.
ja se gadim jedino ljudi koji se gade telesnosti, svoje/tudje.

Neodoljiva, stvar je toga da je pretjerivanje nazivat analnim sexom oli masiranje prstom prostate gay stvarcicom ..
Što se tice ostalog, osobno ..nema mi goreg od DOMESTOS sexa .
Naravno da ne vole svi sve i svašta , triba bit balans..
Al laprdat u bunar je bzvz.

Nisam citala citavu temu..preskala sam postove...jos manje me zanima uporedjivanje analnog seksa sa gejevima, njihovim stvarcicama sta vec...
Za taj seks prvi put cujem....:roll:
Ne zanima me sta drugi vole...citirah Novku iz skroz drugog razloga..
Nzn ko laprda..:think:

Back