Prožvakana tema

Trebao je da joj vrati istom merom.
Pitam se kako bi izgledala poza 69 sa guranjem prstića jedno drugom...:think:

Što se pitaš, probaj :D
umalo je nije zveknuo :lol:
ja da sam na njegovom mestu ona bi isla sa zatvorenim okom par dana....ebo te neke stvari ne spadaju u spontanost, ponekad treba pitati

da gurenem moj prst u dupe ja bih ga posle odsekla :bljak:

Izvini na otvorenosti metlico.. al .. tebi tvoj dragi nikad nije zera gurnija prst u anus kroz predigru ili odnos.. ?D
Ne sad rovario.. nego nako.. malo ga stimuliro?

pa neam pojma, ne bih nikad bila u vezi s bisexualcem, a ako taj neko mozze samo ako mu gurnem neshto u boolju da dozzivi orgazam, onda shta.. :cry:

Verovatno je jedini nacin, posto je decko hendikepiran, sto znaci, nepokretan, sto znaci da mu nervi koji prenose nadrazaje nisu sasvim u funkciji, sto znaci da moze da mu se digne, ali ne moze da svrsi, nikako drugacije sem stimulacijom prostate, sto je i normalno jel...posto ima taj problem, a nije bi ;)

Verovatno je jedini nacin, posto je decko hendikepiran, sto znaci, nepokretan, sto znaci da mu nervi koji prenose nadrazaje nisu sasvim u funkciji, sto znaci da moze da mu se digne, ali ne moze da svrsi, nikako drugacije sem stimulacijom prostate, sto je i normalno jel...posto ima taj problem, a nije bi ;)

:))))

mslm..imam jedno pitanje, al znam da ga ti ne znaš .. a i ne virujem da si o tome razg sa tom prijateljicom ..a i bed je ..
:/

Back