Provodadzisanje no-no!

@couchfromIKEA ,
ne dramim, samo reko', mozda imate carobne reci koje su svima jasne bez da se uvrede.
Ja sam, onako, osoba za sebe, imam svoj neki stil zivota, ali opet ovo nisam imala na umu pa se nikad nisam ni pripremala za slicnu situaciju.
Svasta! Ti tamo meni neki skart...
mislim, pre bih se popic*arala sa tom zenom obzirom na to sa kim je imala nameru da me spari, stvarno nicim nisam izrazila ni zelju, ni nameru... uzas! Zasto te neko degradira tako olako??? I sad ja treba da se izvinjavam, a ne ona! Uh! :tiganj:
Čarobna reč je "ne dopada mi se lik, videla sam sliku, nije moj tip, ne bih mu ni motkom prišla, pa ni da je poslednji na svetu, a tebi hvala što misliš na mene..."

Ako nastavi da te smara posle toga, znači da nije normalna.
 
ja sam ponasam kao neka strina, tetka
imam potrebu da spajam ljude, ne zapitkujem mnogo
samo dovodem dvoje slucajno, spontano u isto vreme i mesto...:rumenko:
Ma to nije strasno,ako se ne ponasas kao da imas mozdani udar na sve to (trzanje glavom,pokazivanje obrvama,govor kroz zube "pa sta cekas".......itd)
Sastavis ih i ako bude nesto bude,ako ne nikom nista.
I najvaznije ne zoves odmah ujutru da pitas sta mislis,kakav/kakva ti je....Tu ubijes svaku sansu da dvoje pametnih sastavis.
Čarobna reč je "ne dopada mi se lik, videla sam sliku, nije moj tip, ne bih mu ni motkom prišla, pa ni da je poslednji na svetu, a tebi hvala što misliš na mene..."

Ako nastavi da te smara posle toga, znači da nije normalna.
Aha,ima i ma bezi bre (ili po juznjacki ma begaj be )
 
Ma to nije strasno,ako se ne ponasas kao da imas mozdani udar na sve to (trzanje glavom,pokazivanje obrvama,govor kroz zube "pa sta cekas".......itd)
Sastavis ih i ako bude nesto bude,ako ne nikom nista.
I najvaznije ne zoves odmah ujutru da pitas sta mislis,kakav/kakva ti je....Tu ubijes svaku sansu da dvoje pametnih sastavis.

Aha,ima i ma bezi bre (ili po juznjacki ma begaj be )

jedino pisem kao da imam mozdani udar, sto se da i primetiti
ili dodam ili izostavljam slova, reci...sou

a ovako, smatram da sam nenametljiva, samo stvaram prilike
kao svako ko se mesa gde mu nije mesto
 
jedino pisem kao da imam mozdani udar, sto se da i primetiti
ili dodam ili izostavljam slova, reci...sou

a ovako, smatram da sam nenametljiva, samo stvaram prilike
kao svako ko se mesa gde mu nije mesto
Ma salim se,ja to uvek pitam nekoga kad pocne tako kao fol nevidljivo da pokazuje ili daje neke kretenske signale...
Cim pitas sta ti je,da nemas mozdani udar? prestaju da se krevelje.
To ako ih SAMO upoznas je totalno benigno.Ako ne ulazis dalje u bilo sta oko njih...
Ja niti nekog hocu da upoznam,niti slusam takve,otkacim na prvu rec,ma ko da je.(sa begaj/bezi).I miran sam...
 
dobro, ajde necu
iako sam te planirala:strika:
Hvala u svakom slucaju :)
Imao sam neprijatno iskustvo sa tim...Kolega zapeo da ga upoznam sa drugaricom devojke sa kojom sam se vidjao tada,udavio me.
Ok,lepo mu kazem,ja cu te upoznati,kad budemo negde u drustvu zajedno iskombinovacemo nesto...
Smuvaju se oni,ispostavi se da je ona looda za sve pare,da sad ne sirim pricu,covek je hteo da zove muriju na kraju da se otrese nje,proganjala ga,ni ova moja nije mogla da je urazumi.On se naljuti na mene na kraju,ono fol ti si me upoznao sa njom,a lepo sam mu rekao pred nekoliko ljudi da to necu,a i da mi ona ne deluje normalna bas,da je sam navaljivao itd.Nije vredelo,kontaktiramo samo poslovno i to ako je bas moranje.
I kako ja posle toga da upoznam nekoga?
Neka hvala...
 
šta,kao dovedeš drugaricu i zovete me vas dve kao negde?:rumenko::pljus:
jaooooo cici miciiiii,jaoooo kako si moderna,hwala wam puno veni vidi vici miciiiii lepoticii:worth:

:super:


Hvala u svakom slucaju :)
Imao sam neprijatno iskustvo sa tim...Kolega zapeo da ga upoznam sa drugaricom devojke sa kojom sam se vidjao tada,udavio me.
Ok,lepo mu kazem,ja cu te upoznati,kad budemo negde u drustvu zajedno iskombinovacemo nesto...
Smuvaju se oni,ispostavi se da je ona looda za sve pare,da sad ne sirim pricu,covek je hteo da zove muriju na kraju da se otrese nje,proganjala ga,ni ova moja nije mogla da je urazumi.On se naljuti na mene na kraju,ono fol ti si me upoznao sa njom,a lepo sam mu rekao pred nekoliko ljudi da to necu,a i da mi ona ne deluje normalna bas,da je sam navaljivao itd.Nije vredelo,kontaktiramo samo poslovno i to ako je bas moranje.
I kako ja posle toga da upoznam nekoga?
Neka hvala...

jasno, svega ima
to su veoma osetljive stvari, treba biti oprezan
 
Ne volim osecaj kad si ko lav u kavezu, i ono sto radis nije posedica tvoje odluke vec tudjih nametanja..To pricam generalno...Tj ne moze tebe niko da natera da radis sta neces al mozes da dodjes u situaciju da se smaras zato sto si kulturan i pristojan i neces da bas pravis sranje drugima, a to je opet neko nametanje...
A opet cela tema je pogresno postavljena, jer nije isto kad neko trazi da mu nadju nekoga, ili kad izadjete recimo i kao iznenada naleti neki prijatelj da sedi sa vama...
Znaci to je nametanje i nepostovanje, koje ljudi oprastaju ali je opet gnjavaza...
A uglavnom provodadzisu oni koji su sve sredili u svom zivotu i sad bi da srede zivot prijatelja jer im je stalo do njih a i nemaju sta da rade dr, tj nemaju svojih problema vise, ali iz dobrih namera ne vide losa dela
 
Mislim da je ok otvoreno kazati...bzvz je da ti biva neprijatno i da lazes ne bi li te ostavila na miru..
Samo jednom mi se desilo da sam popustila zenskom smaranju i zamalo da mi ogade normalnog lika...
Na kraju su ga i muski sreli i rekli - jao, zmijo, pa nije ovaj za tebe... <3
 
Moj intimni svet je stakleno zvono. To sa kim bih delila svoj zivot je osoba sa kojom mogu da budem ja i on-on tamo gde smo u staklenom zvonu.
Mi imamo zivote sa spoljnim svetom kroz posao. Radimo na tome da imamo intimu tako da je nama to dobro. Hocu optimalno ili nista. Necu da dodjem kuci i primoravam sebe da razmisljam o necemu za sta nisam stvorena. Bolje je oboje da budemo stvoreni za istu/slicnu stvar.
Necu da se uklapam nigde, hocu da nadjem osobu kojoj uklapanje sa mnom nije ni potrebno. To smo sto smo, i takvi super zivimo.

Forumasi ce ti jasno staviti do znanja da se takav jos nije rodio...ili ti predloziti da snizis kriterijume i pristanes da budes s nekim, pa mozda ti se vremenom i svidi i rodi se ljubav...
 

Back
Top