Quantcast

Provale u filmovima i serijama i drugim medijima

Jones Bridget

Poznat
Poruka
7.709
Kako bi naslov bio lepsi stavila sam provale ali zapravo mislim na ispale na koje ste nailazili u filmovima i serijama ili emisijama

Evo na primer ovde moze da stoji kad glumci piju prazne solje caja ili kafe i to se vidi hahah. Kao u Igri sudbinr, tu sam se zapitala dal je to realno. Snimatelj snima iz ugla u koji se vidi da nema nista u solji?!

I opet iz ove serije, kad su se pobili Aleksa i Luka i one fascikle su sve pale, a bile su prazne i to se videlo

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
92.735
:rotf:

1632060617004.png

Poruka
15.865
Ne mogu da se setim baš takvih momenata. Nego, pomislio sam da se računaju provale kao malo opširniji pojam pa se setih jedne scene, mislim, najsmešnije u istoriji televizije, pa reko', da vam ipak ispričam. :mrgreen:
Pre nekoliko godina gostovala u nekoj emisiji Braća Bajić. Izlaze oni na scenu, onako matori mučenici kao dva fosila, uprtili neke harmonike. I taman počeše da pevaju onako ko iz večnih muka, onaj jedan se prospe kao metar drva. Ja ne mogu da opišem koliko je to smešno izgledalo.

Exaybachay1

Aktivan član
Poruka
1.905
Ovo nije provala, ali će mi zauvek ostati urezana u pamćenje... bila je skrivena kamera na 3 kanalu za Novu godinu, i otac Isidore Bjelice, Dimitrije, njemu su smestili... oko njega se sve raspada, scenografija pada... voditelji se žvalave i valjaju po kauču, a on pokazuje koliki je profesionalac, novinar, nastavlja da priča i pokušava da spasi emisiju po svaku cenu :lol:... legenda

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.