Quantcast

Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota...

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
prof srpskog smara sa analizom nekih pesama i proziva jednog lika jer lezao na klupi ('spavao na casu', kako ona to strucno rece) i pita ga 'Sta ti mislis o ovome?' Lik ustaje, veze nema ni gde se nalazi ni sta ga ova pita i kaze 'Paaa ovaaaj.... Ja mislim da mi to koljemo!' :lol:
prof u soku, upisala je nesto u napomenu, bas me zanima sta, sutra cu saznati xD

Hahaha, kaakav car brate... :lol:

r4in

Zainteresovan član
Poruka
371
bash je slatka mala devojcica...
tako treba...
ko yebe matoru drtinu

a evo jednog dozivljaja moje mladje sestre:
imala on 4-5 godina,i bila priredba za 8.mart.ona ponela neku svoju igrackicu i stoji kraj bine.pridje njoj stari direktor i kaze:joj sto ti je lepa igrackica.a ona ce njemu: idi u piz.u materinu!i pocne da ga sutira po nogama...

I evo njegove mlađe sestre, malog antihrista, glavom i bradom.. Da ne poveruje čovek, moram reći burazeru da uđe ovde da vidi svoje postove, ja čitam sad neke stvari i umirem :D

A da ne bude sve off topic: Odgovara lik danas geo, ova mu da pitanje: Sneg... I lik mrtav 'ladan: Pa, sneg obično pada zimi.....

Abell

Iskusan
Poruka
5.757
Fizika (imajte na umu da je profesorka najstorza u celoj skoli i siroko poznata u celom gradu po torturi)...

Predavanje se neko zavrsilo i pita ona za komentare...I sad svi trucali i kaze ona ima li jos komentara? Da vas cujem, necu tisinu...
I kaze jedan lik: Ja sam suzdrzan.
Ona: Nije ti ovo glasanje. Ti su uvek suzdrzan. Covece, ti ces i na svom vencanju biti suzdrzan.
Neki lik kaze: Aaa, Dzoni, moras nas zvati kad se budes zenio.
Prof isto nesto dodala u tom fazonu, samo cujes njega: Ne brinite, vas sigurno necu zvati...

akutasame94

Iskusan
Banovan
Poruka
5.540
Fizika (imajte na umu da je profesorka najstorza u celoj skoli i siroko poznata u celom gradu po torturi)...

Predavanje se neko zavrsilo i pita ona za komentare...I sad svi trucali i kaze ona ima li jos komentara? Da vas cujem, necu tisinu...
I kaze jedan lik: Ja sam suzdrzan.
Ona: Nije ti ovo glasanje. Ti su uvek suzdrzan. Covece, ti ces i na svom vencanju biti suzdrzan.
Neki lik kaze: Aaa, Dzoni, moras nas zvati kad se budes zenio.
Prof isto nesto dodala u tom fazonu, samo cujes njega: Ne brinite, vas sigurno necu zvati...

Pametno... A ja jedva cekam da uzmem diplomu pa da napljujem ovu profesorku poslovne.... Kaze mi juce da ce danas da pita, ja naucim a ona predaje novo... Tacno mi neda da popravim ocenu s polugodista i ostavice me za avgust...

mrki93

Domaćin
Poruka
4.176
E, pazi sad sto cu ti reci, ovo cu da ti kazem samo jednom, i nikad vise

Nemo' da seres.
Lool, pa tako je u cetvrtoj godini, moj drug razrednoj stego ruku pre neki dan najjace sto je mogao xDDDDD, kao iz zezanja xD. Imam i druga kome je profesorka slala poruke tipa da ce da ga uci kako da ne svrsi pre vremena dok imaju seks, opasno se bila nalozila na njega:D, kad mi je pokazao poruke sa fejsa nisam mogao da verujem:D..

Theory

Domaćin
Poruka
4.448
Lool, pa tako je u cetvrtoj godini, moj drug razrednoj stego ruku pre neki dan najjace sto je mogao xDDDDD, kao iz zezanja xD. Imam i druga kome je profesorka slala poruke tipa da ce da ga uci kako da ne svrsi pre vremena dok imaju seks, opasno se bila nalozila na njega:D, kad mi je pokazao poruke sa fejsa nisam mogao da verujem:D..
Hahahah xD Samo ne znam sto si mene citirao xD
I zasto je to lose? To je kul brate, kao nas profesor matematike. Lik cacka nos i cita novine, nama da sta da prepisemo sa table, to prepisemo, i na kraju svi super ocjene. Kapira zajebanciju i to :lol:

mrki93

Domaćin
Poruka
4.176
pa citirao sam ti zato sto si joj rekao da ne se_re kao da je to nesto nemoguce. Do duse ova profesorka sto je htela da se kresne sa mojim drugom je bila alkoholicarka, sad se kao smirila u zadnje vreme kazu, inace kod mene u skoli kako sa kim, imas profesore ciji je odnos striktno ucenik-djak i nikad sa njima ne pricas o necemu iz zivota, dok su neki onako opusteni, jos imam profesorku i profesora koji su 87 god, e sa njima kao sa drugom nekad pricam, jb_g razlika 6 godina sta je to..

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.