Provale,biseri...sa casova,iz zivota...

Serijski_Ubica:
Predaje matematiku... A ima i brata, i on valjda predaje matematiku, pa nabacuju jedan drugom učenike. Znate već kako to ide u svakoj školi

Ali ovo vam nisam ja rekao ;)

To se odavno zna ... He he he... Ja nikada sa njim nisam imala nikakvih problema, valjda zato shto mi je matematika fino ishla :razz: To su svi shvatili sem Belke kojoj je bio zivotni san da mi udeli keca. :roll:
 
E_X_I_T_O_V_K_A:
Zarkovic....Taca..nemam pojma..:(
Joooooj Jovo?????xaxaxa...predaje informatiku..???jel taj?mi ga prozvali pile!!!pozz

Taci je Taca nadimak iz devojachkih dana, umalo mi nije postala ujna :lol: Zarkovic Dushan je poznati lik, nemoj da kazesh da nisi chula za njega. A Jovica je predavao francuski i latinski, tako da chisto sumnjam da su ga prebacili na informatiku. Predavao je jedno vreme i u Dimitriju.
 
B.K.:
Taci je Taca nadimak iz devojachkih dana, umalo mi nije postala ujna :lol: Zarkovic Dushan je poznati lik, nemoj da kazesh da nisi chula za njega. A Jovica je predavao francuski i latinski, tako da chisto sumnjam da su ga prebacili na informatiku. Predavao je jedno vreme i u Dimitriju.
Pa to je Franjo.
A Pile je sasvim drugi lik.Njega cim sam videla proslo mi je kroz glavu ono Pametno Pile iz crtaca sto stalno nesto racuna.Zuto sa naocarama preko pola glave:) :)
 
B.K.:
I know! I just wanted to say that! :razz:

BK, stidi se... prerastaš u spamera
a043.gif
 
Da li je neko cuo za Jocu ubicu?
Profa iz matisa u VI-BG gimnaziji.
Dva puta ga suspendovali i ne moze mu niko nista.
E to je naj gori profa iz matisa za kojeg sam cula.
A ocene idu od 1,-10,-100...do-beskonacno .
E kome da minus beskonacno lepo mu kaze da se ne pojavljuje u avgustu. :twisted:
 
zlajka:
Da li je neko cuo za Jocu ubicu?
Profa iz matisa u VI-BG gimnaziji.
Dva puta ga suspendovali i ne moze mu niko nista.
E to je naj gori profa iz matisa za kojeg sam cula.
A ocene idu od 1,-10,-100...do-beskonacno .
E kome da minus beskonacno lepo mu kaze da se ne pojavljuje u avgustu. :twisted:

Zna li barem neshto? Glupo je ganjati choveka koji od svojih uchenika trazi da znaju ono shto ih je nauchio, a oni nemaju pojma. Medjutim, ako se radi o budalanu koji se tu samo shiri jer je po politichkoj liniji doshao na radno mesto, onda pomaze samo
 
zlajka:
Da li je neko cuo za Jocu ubicu?
Profa iz matisa u VI-BG gimnaziji.
Dva puta ga suspendovali i ne moze mu niko nista.
E to je naj gori profa iz matisa za kojeg sam cula.
A ocene idu od 1,-10,-100...do-beskonacno .
E kome da minus beskonacno lepo mu kaze da se ne pojavljuje u avgustu. :twisted:
Predavao je mojoj drugarici koja je zavrsila sestu.Uzas


A pesmu trazim nekoliko dana,nema sanse da je nadjem ali potrudicu se
 

Back
Top