PROTIVPRIRODNI BLUD koalicije

~Petar~

Poznat
Poruka
8.644
PAC-PAC:
да ли би Борис Тадић постао председник Србије да му тата није партизански окупатор родом ои Плужана у Црној Гори?

QUOTE]
izvini,ali ljubomira tadica ne mozes kvalifikovati sa partizanski okupator,jer je covek jedan od vecih,ako ne i najveci teoreticar politickih nauka poslednjih nekoliko decenija..ali,bukvalno!
i sta sad odjenom partizani okupatori na svojoj zemlji..ok,oni su bili u ideoloskoj i raznim zabludama,ali nisu i ne mogu biti okupatori..meni je deda bio cetnik,pa je on dobar,a baba partizanka je kao "okupatorka"..sta,da nije okupirala svoje selo?

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
Петре, као што и сам рече - човек је теоретичар.
Пази лудила, доказани и етаблирани теоретичар политичких наука у оквирима политчког једноумља. И то оног који је сам успоставио.

Јесте окупатор јер су партизани, како и сам Стаљин рече у протестној ноти Лондону - Совјетска троцкистичка војска, и сходно томе свако напад на њу је акт кршења савезништва.

Нисам му ја крив што је био војник војске која је свако село у које уђе проглашавала легалним делом СССР-а.
Не зајебавам се, то чак и комунистички документи доказују.

Због таквих теоретичара смо и најебали.

~Petar~

Poznat
Poruka
8.644
lj.tadic u politickoj teoriji nema,ama bas nikakve veze sa partizanima i jednoumljem.veruj da je velicina u tom domenu...a gledaj,nije svuda bilo izbora,nemci napali,ljudi su krenuli gde su mogli da se bore.kod moje babe u selu npr. uopste i nije bilo cetnika...a to za sssr,malo je neverovatno...

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
Петре, у Плужаним као и у читавој Црној Гори није било Немаца.
Није било ни усташа али су зато почињени злочини гори и од усташких.
Силан народ је побијен а да није било усташа нити немачких одмазда.
Па ко нормалан да онда оде у партизане?!
Ниси упућен у бекграунд марксистичке мислу у нас тако да ти све то делује невероватно.
Шта да ти кажем, уђи мало у материју.
Уосталом, то ти је у природи позива.
Само чисто и без предрасуда, нема овде недужних већ је питање ко је стварни кривац.

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
Ненормално је права реч.
Тако је то ишло а боме иде и сад.
Па замисли колики је интелектуалац тај Тадић Сениор кад је прво учествовао у успостављању марксисзма а након тога ни реч није рекао кад је тај исти марксизам осудио Слободана Јовановића на 30 година због издаје.
Издаје чега?!

Исти такав интелектуалац, Владета Јанковић, псеудоинтелектуалац из редова сестринске ДСС се бори за посмртне остатке Слободана Јовановића, али исто као и његови такмаци по том питању из редова сестринске ДС се чудом чуди кад неко инсистира на рехабилитацији покојника.

То ти је марксизам, ни по чему се не разликује од суровок маргетинга.
Због тога одговорно тврдим да је доживо свој еволуциони врхунац - Корпоративни комунизам.

Е тек ту наступају млади које си поменуо.

Опет Џони.

Poruka
22.425
srebro:
To je živa potvrda one stare priče da politika u Srbiji ne postoji,sve se to svodi na "ko će više da mazdiše" i baš sve se može kupiti,od starih vozova pa do Kosova..
A sve to se dešava zato što 6.10.2000. nisu pohapšeni osnovnih 10.000 kriminalaca (čitaj-kompletno rukovodstvo sps,srs i jul kao i svi koji su imali ikakve veze sa režimom).

Па онда читава опозиција мора исто у хапс, сви су били са слобом у једном периоду

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.