Против санкција Русији 84% грађана, против НАТО 88%, за ЕУ тек 36% Срба.

1. Зна се ЧИЈИ је био тај 'општи' интерес.
Pa opšti interes je bio da nas više ne ubijaju, proteruju, ruše nam mostove, da nam skinu sankcije itd.

2. Не, мислим на Н1, Данас, и сличне.
A neki sa nacionalnom frekvencijom? Ćutimo, gopođo, ćutimo.

3. Иду људи и у Русију. То где ће неко потражити своју срећу је лични избор и не доказује ништа.
Da, idu članovi porodice Milošević.

4. Да, али није тражио њихову забрану.
Zašto bi tražio njihovu zabranu kad tada nisu padale bombe?

5. Сва срећа па на Западу тога нема.
Pa nešto ne vidim da trampovci padaju kroz prozor ili popiju neki čaj i odmah umru.

6. ШББКББ. А логика је - 'добро је што су нас бомбардовали зато што су нам на власти били идиоти'?
Naravno da to nije moja logika, ali je tvoja ''Ne smeta mi i da nas bombarduju celog života i da drugi ljudi ginu, samo ako imam svoj poslić u JKP''.
 
Зашто бих био бесан на резултат.

Код Ђоке Влаха није проблем резултат, већ тумачење.

Нпр. он податак из анкете о противљењу санкцијама на тњитеру и свуда где је тумачио резултате, изједначавао противљење санкцијама са подршци Русима у рату.

Нпр. ја сам против санкција Русији, и осуђујем злочиначку агресију на Украјину под окриљем ноћи.

Ђока Вла' то ипак не жели да види, и упоран је у тумачењу (твитер налог његов) да је противљење санкцијама Русији једнако подршка Русији.
Ali sankcije rusiji su iz razloga tobož agresije...

Pravi srbin neće uvesti sankcije rusiji, a to ne znači da ne bi bio za njih ako bi ruši činili ono što Amerika čini decenijama, teror nad suverenom državama.

Ova tobož agresija rusije je samo odgovor na osnogodisnji genocid nad rusima u Donbasu....

Da Rusija nije intervenisala ukro teroru nad rusima ne bi bilo kraja.

Tako da srbin čestiti uvjek je bio slobidarski duha. A u Donbasu od 2014te narod nije želeo da prihvati SILOM I ORUŽJEM IZAZVANI PUC NA ULICI KOJIM JE SRUŠENA LEGALNO IZABRANA DEMOKRATSKA VLADA OD STRANR UKRAJINSKOG NARODA...


Ne moraš ti musliguz da nam objašnjavaš ništa, šta znaci ovo a sta ono...
 
Ali sankcije rusiji su iz razloga tobož agresije...

Pravi srbin neće uvesti sankcije rusiji, a to ne znači da ne bi bio za njih ako bi ruši činili ono što Amerika čini decenijama, teror nad suverenom državama.

Ova tobož agresija rusije je samo odgovor na osnogodisnji genocid nad rusima u Donbasu....

Da Rusija nije intervenisala ukro teroru nad rusima ne bi bilo kraja.

Tako da srbin čestiti uvjek je bio slobidarski duha. A u Donbasu od 2014te narod nije želeo da prihvati SILOM I ORUŽJEM IZAZVANI PUC NA ULICI KOJIM JE SRUŠENA LEGALNO IZABRANA DEMOKRATSKA VLADA OD STRANR UKRAJINSKOG NARODA...


Ne moraš ti musliguz da nam objašnjavaš ništa, šta znaci ovo a sta ono...
Znaš da je Çipuljiç već uveo sankcije Venecueli, Burmi i Belorusiji

Znači nije tačno da se radi o principima nego goloj russoguzziji
 
Znaš da je Çipuljiç već uveo sankcije Venecueli, Burmi i Belorusiji

Znači nije tačno da se radi o principima nego goloj russoguzziji
Netacno.

Briga me za vučica. On je dakako usa igrač uveo bi ih on rusiji da sme I ima podršku naroda.

Nema u tome je poenta.

Zasto nema lepo sam objasnio.

Musliguz, tvoja rusofobi ja je osnovana na srbofobiji koja je primarna stvar u celoj priči.

Nas ne mešaj u takav vid razmišljanja.

Jer smo.mi narod slobodarskog duha.
 
Netacno.

Briga me za vučica. On je dakako usa igrač uveo bi ih on rusiji da sme I ima podršku naroda.

Nema u tome je poenta.

Zasto nema lepo sam objasnio.

Musliguz, tvoja rusofobi ja je osnovana na srbofobiji koja je primarna stvar u celoj priči.

Nas ne mešaj u takav vid razmišljanja.

Jer smo.mi narod slobodarskog duha.
Vi ste narod koji glasa za Anu Brnabić već 8 godina, jer vam je tako naređeno s Pinka
 
Jer lazu I kradu titoisti još uvjek. A ona kao i vučić dačić vulin šešelj djilas sve su to čeda udbe
Kod mene prošle godine ovako konvoj sendvičara pronose neke pro-SNS transparente

Znači ne radi se o krađi glasova, već o iskrenoj ljubavi srpskog naroda prema Vučevićevoj ćeli
 
Vi ste narod koji glasa za Anu Brnabić već 8 godina, jer vam je tako naređeno s Pinka
ma kradu se izbori, pa jel vidis da fali 850.000 ljudi po popisu, a jel ih fali kada im se broje glasovi za vucica izdajnika? znaci da je pokrao izbore, potkupio toboz opoziciju, i tako vlada
Znači ne radi se o krađi glasova, već o iskrenoj ljubavi srpskog naroda prema Vučevićevoj ćeli
jedino mrtvi i mi emigranti da smo svi za vucica glasali, a to nije slucaj

kradu se izbori svuda po svetu, osim u rusiji, samo je narod svuda podbunjen, pa moraju sve vise da kradu

sada treba izvarati narod da se uvedu sankcije, pa ce srbi da duvaju u vetrenjace, ono su vec poduvali, svi osim nas koji smo emigrirali
 
Против санкција Русији 84% грађана, против НАТО 88%, за ЕУ тек 36% Срба. Запад у шоку


Па шта говоре и раде у последње време и кога код нас плаћају да их промовише, није чудо

Домаћи НАТО ботови тотално оманули и никаквог резултата немају.

Тема је ауторска

http://www.nspm.rs/istrazivanja-jav...nkcija-rusiji-poraslo-sa-822-na-84-odsto.html
Po 42 % da podele Bosko i Mica. Av pada na 36 %. A da , ovo nisu izbori.
 
To je trenutno stanje uz eurozapadne investicije od 18 milijardi eura u Srbiji i 2 milijarde eura poklona Srbiji (za usporedbu od Rusa ima 1.8 mil.eura ulaganja)
E sad pošto je Vučko pročitan ide ova krivulja strmoglavo prema dolje. Treba malo vremena da ove prešutne sankcije počnu davat rezultate. Jedino se možete uzdat u veće Rusko ulaganje 😁, samo ne znam kako će doć do vas.
Inače to se u životu kaže MAZOHIZAM
 
Pa opšti interes je bio da nas više ne ubijaju, proteruju, ruše nam mostove, da nam skinu sankcije itd.


A neki sa nacionalnom frekvencijom? Ćutimo, gopođo, ćutimo.


Da, idu članovi porodice Milošević.


Zašto bi tražio njihovu zabranu kad tada nisu padale bombe?


Pa nešto ne vidim da trampovci padaju kroz prozor ili popiju neki čaj i odmah umru.


Naravno da to nije moja logika, ali je tvoja ''Ne smeta mi i da nas bombarduju celog života i da drugi ljudi ginu, samo ako imam svoj poslić u JKP''.

Све си изврнуо, не падам на такве фазоне.
 
Vaš bog Vučić je naredio Raškoj da prihvati vlast SNS

Vi ste rekli "Sami3na wa at3ana!" (čujemo i poslušavamo)
ja mogu samo konzervativcima da pripadam, nasuprot libtards, vec sam ti 100x rekao
u srbiji bi to bili ovakvi neki, naki NA-KO, nacional - konzvervativci, u italiji ta djordja koju ne volis jer je lepsa od tebe

Конзервативци свих земаља, уједините се!

Полазећи од низа вредносних ставова и политичких преференција грађана Србије, посебно према КиМ, санкцијама према Русији, уласку у НАТО и ЕУ, ЛГБТ идеологији и истополним браковима, уочава се једна нова констелација идеја, која уз економски патриотизам и одговорну националну зелену политику, природно израста у једну нову национално-конзервативну државотворну платформу која тражи своју политичку артикулацију и лако може прерасти у нови политички мејнстрим у Србији. Наведени, доминантно већински ставови грађана Србије, имају своју рефлексију на евидентан раст десно-патриотског блока започет на прошлим изборима. Тај раст представља нову политичку чињеницу, која реконфигурише политичко поље у Србији, и мења укупан друштвоно-политички пејзаж. Она говори да већ сада око 15% бирачког тела подржава ставове Двери, Заветника и коалиције НАДА.То је чињеница са којом ће свако надаље морати да рачуна. С обзиром на нападе који долазе од власти и прозападних структура, јасно је да се ради о најпотентнијој политичкој платформи за блиску будућност.​

 

Back
Top