Quantcast

Protestna nota Srbije povodom godišnjice smrti Franje Tuđmana?

iig

Iskusan
Poruka
6.075
Ovako to rade profesionalni političari: :super:
Zar Srbija ne bi trebala da pošalje PROTESTNU notu jer Hrvatska slavi i veliča ime i lik Franje Tuđmana? A recimo pljuju po nobelovcu jer je veličao Zlobu Miloševića!?
I malo podlog crnog humora: Zar Srbija ne bi trebala da SLAVI 10-ti decembar, dan kada je umro Franjo Tuđman? :zcepanje:
...davati značaj hrvatima i franji može samo iskompleksirani idiot ili provokator neprijatelj srbije

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
32.384
...davati značaj hrvatima i franji može samo iskompleksirani idiot ili provokator neprijatelj srbije
Znam da mnoge Srbe iz Srbije ne pogađa previše sve ono što se dogodilo Krajišnicima od Francekovog režima, ali se onda barem zapitajte šta je sve radio taj bravarev najmlađi general po Srbiji kada se sa bravarem dovukao u Srbiju!? Ili ćete preći i preko toga? Ko je onda neprijatelj i izdajica Srba? :super:

iig

Iskusan
Poruka
6.075
Znam da mnoge Srbe iz Srbije ne pogađa previše sve ono što se dogodilo Krajišnicima od Francekovog režima, ali se onda barem zapitajte šta je sve radio taj bravarev najmlađi general po Srbiji kada se sa bravarem dovukao u Srbiju!? Ili ćete preći i preko toga? Ko je onda neprijatelj i izdajica Srba? :super:
...on što se dešavalo krajišnicima upravo je ono što su zaslužili stavljajući se na stranu crvenih u ww2,jer su ih upravo crveni kroz jugoslaviju doveli do svršenog čina koji je imao krešendo u separatizmu i bedinterovoj komisiji...

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
32.384
...on što se dešavalo krajišnicima upravo je ono što su zaslužili stavljajući se na stranu crvenih u ww2,jer su ih upravo crveni kroz jugoslaviju doveli do svršenog čina koji je imao krešendo u separatizmu i bedinterovoj komisiji...
Zašto misliš da su Krajišnici imali više izbora nego recimo Srbi u Srbiji nakon oktobra 1944-e? Eto, neki dan me neki delegat OVDE popljuvao jer bravarsko kopile 'častim' pogrdnim imenima! :super:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.