Protesti u više gradova Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo, oni su za duže vreme imali manji dug od Vučića, nisu napravili nikakvu štetu oko Kosmeta, manje je njihovih ljudi bilo zaposleno u javnim preduzećima, manje je preduzeća upropašćeno i robovlasničkih investitora dovedeno nego za vreme Vučića, o slobodama u društvu i da se ne priča, čak je i EU neuporedivo više disala za vratom svima pre Vučića, dok ovo đubre svi tapšu po ramenu. Naravno, jer niko bolje od njega ne radi na uništavanju Srbije.
U današnjim ekonomijama se dug ni ne gleda, već BNP. I onda dug u skladu sa BNP. I tu su stvari ostale prilično iste. Kad su oni imali BNP od 25 milijardi dug je bio pola od toga. Sad ovi imaju BNP 50 milijardi i dug je pola od toga. To što ti navodiš je notorno mlaćenje gluposti.
 
U današnjim ekonomijama se dug ni ne gleda, već BNP. I onda dug u skladu sa BNP. I tu su stvari ostale prilično iste. Kad su oni imali BNP od 25 milijardi dug je bio pola od toga. Sad ovi imaju BNP 50 milijardi i dug je pola od toga. To što ti navodiš je notorno mlaćenje gluposti.

Gledam sve redom, i ne mogu da pronađem ništa u čemu je Vučić bolji, ali mogu da pronađem milion stvari u kojima je neuporedivo gori od svih njegovih prethodnika, uključujući i nemačku okupacionu komandu iz DSR. To jest, Nemci su u sastavu onakve krnje Srbije ostavili makar Kosovsku Mitrovicu, a ovaj ološ je i to dao teroristima.
 
Gledam sve redom, i ne mogu da pronađem ništa u čemu je Vučić bolji, ali mogu da pronađem milion stvari u kojima je neuporedivo gori od svih njegovih prethodnika, uključujući i nemačku okupacionu komandu iz DSR. To jest, Nemci su u sastavu onakve krnje Srbije ostavili makar Kosovsku Mitrovicu, a ovaj ološ je i to dao teroristima.
Ne, ja gledam ono što se gleda, i sve to je otprilike bolje nego kod onih. Čak šta više- i na priči je to sve bolje. Makar bolje i realnije zvuči. A te neke fantazije šti ih ti zamišljaš, ja to ne znam¿¡
Al eto, obajsni mi kako je bolje da neko nema penziju ni za pola potrošačke korpe, a opet drugi imaju skoro za četiri?
Eto jel možeš to da mi pojasniš :ceka:
 
Ne, ja gledam ono što se gleda, i sve to je otprilike bolje nego kod onih. Čak šta više- i na priči je to sve bolje. Makar bolje i realnije zvuči. A te neke fantazije šti ih ti zamišljaš, ja to ne znam¿¡
Al eto, obajsni mi kako je bolje da neko nema penziju ni za pola potrošačke korpe, a opet drugi imaju skoro za četiri?
Eto jel možeš to da mi pojasniš :ceka:

Pa evo, videli smo sve i nema ničega u čemu je Vučić bolji. A što se penzija tiče, opet se obrati njemu, pošto ih niko pre njega nije smanjivao.
 
Pa evo, videli smo sve i nema ničega u čemu je Vučić bolji. A što se penzija tiče, opet se obrati njemu, pošto ih niko pre njega nije smanjivao.
Ne pričam o povećanju ili smanjenju penzija, već o regulaciji penzija.
A ovi pre njega su ih povećavali, ali tako da oni što su imali velike penzije dobijali još više, a ovi sa malim pezijama su vazdan bili samo mali. I stalno su bili na polovini potrošačke korpe, da bi neki mogli da imaju za pet potrošački korpi.
Tako da je velika većina penzionera ogoljena za život.
I vidiš, opoziciji to tako odgovara?
 
Ne pričam o povećanju ili smanjenju penzija, već o regulaciji penzija.
A ovi pre njega su ih povećavali, ali tako da oni što su imali velike penzije dobijali još više, a ovi sa malim pezijama su vazdan bili samo mali. I stalno su bili na polovini potrošačke korpe, da bi neki mogli da imaju za pet potrošački korpi.
Tako da je velika većina penzionera ogoljena za život.
I vidiš, opoziciji to tako odgovara?
Znači Vaš plan je da srozate sve ostale na vaš Jadnički nivo
 
Znači Vaš plan je da srozate sve ostale na vaš Jadnički nivo
Koliko sam ja razumeo plan je da najniža penzija bude na nivou potrošačke korpe, pa samim tim ni one najviše neće moći da budu u iznosu od pet potrošačkih korpi. Veće eto, da bi bile skoro duplo veće je sasvim zadoviljavajući praritet.
Ja samo ne znam kako vi uspevate da kontate da je nekom dovoljno pola potrošačke korpe, a da nekom nije dovoljno ni dve¿¡
 
Знаш ли ти колико износи та минимална потрошачка корпа? Више него две статистичке просечне плате.
Pa to samo znači da tek nikakvog razloga nema da neko dobija penziju u iznosu od tri potrošačke korpe.
Obrni okreni, penzije obitavaju na velikoj neregularnosti koju je izazvao prošli rezim.
 
Nisi, sve što si naveo je obična projekcija koja veze nema sa realnošću. Kao ni ti sa Srbijom uostalom, pošto primećujem da ovde gastarbajteri obožavaju da pametuju iz sigurnosti svojih egzotičnih bauštela...
Dobro, reci ti meni po kom rezonu je nekom pola potrosačke korpe dovoljno, a da pritom nekome nije dovoljno ni dve?
Pa jel može prostije od toga.
Al vi ste bezobrazluk neki što vam se navrzo pa eto, ni proste stavke nećete da priznate.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top