Protest u Bg 21.02.-LOPOVE U ZATVORE!!!

cns | Kimi

Domaćin
Poruka
4.416
Znaci ne mogu da verujem koja se bagra skupila danas u mom gradu i dosla prvenstveno da ga rusi i krade... Bio sam na protestu i pre kraja istog sam otisao do hrama, zapalio svece i otisao kuci...
Ne razumem taj mentalitet koji je mogao da pali mek, obija trafike, prodavnice patika, satova i kompjuterske opreme...
Ne razumem paljenje ambasada gde je jedan covek izgoreo:!: Alo pa taj covek je samo radio svoj posao i sta sada reci njegovoj porodici???
Ja sam zgranut sve te ljude koji su bili u kneza Milosa treba na veliku robiju, za primer svima koji pomisle da urade nesto slicno...
 
Ovo je bilo za ocekivati, nisam ni najmanje iznenadjen, samo sam srecan sto nije bilo mnogo zrtava, Organizovati ovakav protest, bez adekvatnog obezbedjenja je jednako otvorenom pozivu na nerede. Na zelenom vencu celo popodne, pa cak i u vecernjim satima nije bilo ni jednog, bukvalno ni jednog policajca. Face koje smo mogli videti tamo su same po sebi kriminogene, mislim da je to trebalo pohapsiti cim su usli u centar grada...i onda govnjivom motkom odrati od batina ...ovako imamo lepu razglednicu za ceo svet...
 
Sad su javili da covek ili zena ciji je les nadjen nije radnik ili radnica u ambasadi sto znaci da se neko od demonstranata ziv zapalio u ambasadi ili ugusio od dima pa zapalio... Strasno...
A cudno je to sto na mitingu ovih razmera nije bio ni jedan jedini policajac i sto im je trebalo sat vremena da intervenisu, kao da im je neko odozgo dao naredjenje da tek posle jednog sata reaguju...
 
Sad su javili da covek ili zena ciji je les nadjen nije radnik ili radnica u ambasadi sto znaci da se neko od demonstranata ziv zapalio u ambasadi ili ugusio od dima pa zapalio... Strasno...
A cudno je to sto na mitingu ovih razmera nije bio ni jedan jedini policajac i sto im je trebalo sat vremena da intervenisu, kao da im je neko odozgo dao naredjenje da tek posle jednog sata reaguju...

Postoje ljudi odgovorni za to..

Najjace je sto znaju pouzdano da ugarak nije iz ambasade, ali jos uvek ne znaju jel musko ili zensko koliko je ugljenisan.

Neko se prepio i zaspao..


slusam na tv-u kako su se dve devojke posibale u radnji oko Puma patika. I jedna i druga su htele isti model da "pozajme"

Katastrofa.


Na šta smo spali kao narod..
 
policija ,kao jedna od najbitnijih institucija u drzavi ima verovatno nesposobne i ispodprosecno inteligentne ljude na celu,otuda i ovolike posledice...sto opet vodi do onih iz vlade koji su ih i postavili,i kojima ocigledno bezbednost gradjana i stranaca u nasoj zemlji nije ni na 10om mestu....mislim,sta vise i da pisemo na temu protestau beogradu,sve je vec receno u svim medijima,samo se ponavljamo...i nerviramo,i sedimo (mislim kosa nam sedi)
 
Znaci ne mogu da verujem koja se bagra skupila danas u mom gradu i dosla prvenstveno da ga rusi i krade... Bio sam na protestu i pre kraja istog sam otisao do hrama, zapalio svece i otisao kuci...
Ne razumem taj mentalitet koji je mogao da pali mek, obija trafike, prodavnice patika, satova i kompjuterske opreme...
Ne razumem paljenje ambasada gde je jedan covek izgoreo:!: Alo pa taj covek je samo radio svoj posao i sta sada reci njegovoj porodici???
Ja sam zgranut sve te ljude koji su bili u kneza Milosa treba na veliku robiju, za primer svima koji pomisle da urade nesto slicno...
Apsolutno razumem zasto se razvaljuju ambasade, Mc.Donalds i ostalo sto je vlasnistvo onih koji priznaju nezavisnost naseg Kosova ali nerazumem zasto da stradaju automobili prolaznika, trafike, izlozi.....to nema veze sa politikom. Ja licno ne bih ove iz kneza Milosa sto su razvaljivali ambasadu na robiju. Selektivno bih one druge sto su razvaljivali izloge u Sremskoj [ako se nadju]. Ameri su dozvolili rusenje mnogih nasih crkava na Kosovu tako da je njihova buvara u kneza Milosa 1 % onoga sto su oni uradili. Lepo je rekao Velja Ilic [i ako ga ne mirisem] da je "i to" demokratija. Aj apel da se zatvori ova tema. Nije joj ovde mesto !
 
zna se ko kontroliše policiju.....policija nije autonomni aparat...nego radi po naređenju...ako je neko dozvolio da policije nema na ulici .....onda je dao i odrešene rooke da se pljačka i pali.... pa je taj i odgovoran i sam se igrao sa mogooćnošću uvođenja vandrednog stanja.....ko je taj odgovoran....???...e sad...jooče klinci idu i deru se.....nemaju više od 14 godina..."ko ne skače...taj je šiptarin"....a pandoori sa hamera pozdravljaju sa 3 prsta....baš divno... ..
u celoj ulici kneza miloša u vreme završetka mitinga.....desetak minoota pre nego što je počelo paljenje...nije bilo 10 policajaca u redovnovnim uniformama....ono...svakodnevno obezbeđenje...ukupono...ispred nemačke ih je bilo najviše...petrorica........sa kačketima...
 
Ovo je jedan pripadnik siptarske nacionalne "manjine" i mislim da se zove Ajdemi :D
0258bc5.jpg
 
i posle im Beograd ne valja a svi se obukli u "NIKE" za dzabe?
SRAMOTA i sve junaci kriju se iza "kosovo je srbija"....
zalosno sta smo doziveli.
a lopove od sinoc ne u zatvore nego kao da je vanredno stanje
odrati od zivota i izloziti javnom ruglu i naravno naplatiti drustveno korisnim radm sve patike
j.e.b.o.t.e. patike kao 93...
tuga
 
Apsolutno razumem zasto se razvaljuju ambasade, Mc.Donalds i ostalo sto je vlasnistvo onih koji priznaju nezavisnost naseg Kosova...
Ovde jasno treba razdvojiti sta je vlasnistvo a sta fransiza(koja nije vlasnistvo!)...lako je lupati tudje, ali i to tudje je mozda nase(nekog naseg)...Da ne spominjem kola, semafore,znakove:roll:
Vidim da je glavni argument lomljenja i paljenja"to je njihovo i treba da se zapali"...:roll:
A niko od tih nemoze da pojmi(zbog ogranicenosti) gde bi bio da nema tih stranih prodavnica.Pa svi sto cukaju ovde, komplet IT industrija...da nije iz EI Nisa???
Mangupi u NIKE patikama, Puma trenerkama bojkotuju Ameriku i Nemacku...boze ludaka!
 
Hoces reci da je McDonald's nash ?
Mek je fransiza...znaci neko iz Srbije ima zvanicnu dozvolu i neku pomoc Korporacije MekD da ovde radi Mek, namirnice dobija po proizvodjackim cenama i sl...poenta je da rasturanje Meka nije ni trunku ojadilo MekDonalds korporaciju, vec nasu firmu koja ih ovde zastupa.
Korporacija ima stetu utoliko sto par dana filijale nece radit(pa nece isporucivati namirnice-mizerno)...
 

Back
Top