Protest protiv zemljotresa u Japanu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 41715

Elita
Poruka
17.690

Gledam ovo B92 ispiranje mozga, pa ne mogu cudom da se nacudim dokle to ide... :dash:

U vreme kad NATO zasipa Libijce bombama kao sto je nas '99, niko nije nasao za shodno da protestuje protiv stradanja civilnih zrtava.

Razumeo bih da su organizovali prikupljanje humanitarne pomoci, ali PAPIRNI ZDRALOVI!!! da nam se ostvari jedna zelja?!!!

Pa jel' ovo neki Shinto - shamanizam u pitanju?! :eek:

Cisto zamajavanje i skretanje paznje sa cinjenice da fasisticka masinerija i dalje seje nevine zrtve po svetu pod istim izgovorom humanitarne intervencije! :rtfm:
 

Gledam ovo B92 ispiranje mozga, pa ne mogu cudom da se nacudim dokle to ide... :dash:

U vreme kad NATO zasipa Libijce bombama kao sto je nas '99, niko nije nasao za shodno da protestuje protiv stradanja civilnih zrtava.

Razumeo bih da su organizovali prikupljanje humanitarne pomoci, ali PAPIRNI ZDRALOVI!!! da nam se ostvari jedna zelja?!!!

Pa jel' ovo neki Shinto - shamanizam u pitanju?! :eek:

Cisto zamajavanje i skretanje paznje sa cinjenice da fasisticka masinerija i dalje seje nevine zrtve po svetu pod istim izgovorom humanitarne intervencije! :rtfm:
Pa ko vas sputava da se okupite i podržite Gadafija, samoprozvanog vlasnika države Libije? :per:
Humanitarna pomoć je skupljana i skuplja se.


Ali naslov - PROTEST PROTIV ZEMLJOTRESA... :rotf:
 
Pa ko vas sputava da se okupite i podržite Gadafija, samoprozvanog vlasnika države Libije? :per:
Humanitarna pomoć je skupljana i skuplja se.


Ali naslov - PROTEST PROTIV ZEMLJOTRESA... :rotf:

Da, namerno sam stavio taj naslov koliko da skapiras koliko je apsurdna ta origami akcija.

Ne bombarduju oni Gadafija, nego narod za koji tvrde da je pod Gadafijevom tiranijom! :eek:

Inace, mi smrtnici ne protestujemo ni za mnogo nasusnije stvari i neposrednije nepravde, usled borbe za prezivljavanjem, ali apelujem na lezilebovice koji imaju vremena za origami da mucnu malo glavom i da se izvuku iz Veranovog duppeta. :rtfm:
 

Gledam ovo B92 ispiranje mozga, pa ne mogu cudom da se nacudim dokle to ide... :dash:

U vreme kad NATO zasipa Libijce bombama kao sto je nas '99, niko nije nasao za shodno da protestuje protiv stradanja civilnih zrtava.

Razumeo bih da su organizovali prikupljanje humanitarne pomoci, ali PAPIRNI ZDRALOVI!!! da nam se ostvari jedna zelja?!!!

Pa jel' ovo neki Shinto - shamanizam u pitanju?! :eek:

Cisto zamajavanje i skretanje paznje sa cinjenice da fasisticka masinerija i dalje seje nevine zrtve po svetu pod istim izgovorom humanitarne intervencije! :rtfm:

Narod nema 'leba i vode, nema lekova...razrušena skoro cela zemlja..ovi im šalju papiriće...:D
Ajd, sad ta japanska simbolika, da razumem da je išla uz nešto...uz lekove, vodu, hranu, pare.....Al, da odnesu ambasadoru Japana samo papiriće, e, to ne razumem.
 
Narod nema 'leba i vode, nema lekova...razrušena skoro cela zemlja..ovi im šalju papiriće...:D
Ajd, sad ta japanska simbolika, da razumem da je išla uz nešto...uz lekove, vodu, hranu, pare.....Al, da odnesu ambasadoru Japana samo papiriće, e, to ne razumem.

Da su smotali po nekog zdrala od nekog evrica - ko kol'ko ima - pa i da razumem, ali ovo...

Doduse, mislim da bi im Kraljevcani bili zahvalni da su ih se i toliko setili...

Zemljotres u Kraljevu - :kafa:

Zemljotres u Japanu - :eek: :sad2:

Mozgovi, LJUDINE!!! nema sta :worth:
 

Gledam ovo B92 ispiranje mozga, pa ne mogu cudom da se nacudim dokle to ide... :dash:

U vreme kad NATO zasipa Libijce bombama kao sto je nas '99, niko nije nasao za shodno da protestuje protiv stradanja civilnih zrtava.

Razumeo bih da su organizovali prikupljanje humanitarne pomoci, ali PAPIRNI ZDRALOVI!!! da nam se ostvari jedna zelja?!!!

Pa jel' ovo neki Shinto - shamanizam u pitanju?! :eek:

Cisto zamajavanje i skretanje paznje sa cinjenice da fasisticka masinerija i dalje seje nevine zrtve po svetu pod istim izgovorom humanitarne intervencije! :rtfm:
Reci lepo: Trilaterala je izazvala zemljotrese , kako bi Bilderberg mogao da neopaženo bombarduje slobodarsku Libiju , dok se naivni svet zanima nekim tzv. cunamijem , koji se verovatno nije ni desio već je u pitanju CNN propaganda .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top