gost 41715
Elita
- Poruka
- 17.690
Gledam ovo B92 ispiranje mozga, pa ne mogu cudom da se nacudim dokle to ide...

U vreme kad NATO zasipa Libijce bombama kao sto je nas '99, niko nije nasao za shodno da protestuje protiv stradanja civilnih zrtava.
Razumeo bih da su organizovali prikupljanje humanitarne pomoci, ali PAPIRNI ZDRALOVI!!! da nam se ostvari jedna zelja?!!!
Pa jel' ovo neki Shinto - shamanizam u pitanju?!

Cisto zamajavanje i skretanje paznje sa cinjenice da fasisticka masinerija i dalje seje nevine zrtve po svetu pod istim izgovorom humanitarne intervencije!



zadržati se samo na naslovu 







