Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
zbog cega protestuju ?
neki bugarski obrazovci ili slicni fasisti
ма ко то зна ко су те индивидуе и због чега протестују....постављач то избегава да нам каже...........додуше,ни ја небих пустио мирка у своју земљу.
neki bugarski obrazovci ili slicni fasisti
Trinaeste trinaeste Tuta udario,trinaeste trinaeste Srbin pobedio !!! Tute apsolutni ste luzeri u duelu sa nama ! Jebemo vas na sve strane !




Ataka,gomila padavicara.
A koliko su popularni.![]()



Nazovi partija,ko ove u Srbiji.
Doduse i vladajuca koalicija dosta lici na srpsku.![]()
Read here:
Бугарска има територијалне претензије према Србији и нацистичку политику као подлогу за такве тежње, а ови што протестују су само израз те претње коју треба у корену садсећи!
Зашто је наш премијер гостовао у тој гховнарској земљи?
Енглези и отали из ЕУ Бугарску сматрају "ТУРСКИМ КЛОЗЕТОМ"!
http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/5988/Bugarsku-u-Vijecu-EU-a-predstavili-kao-cucavac.html
Бугари су починили најгоре ратне злочине над српским народом у Првом Светском Рату за то би ваљало да им се што пре осветимо!
Смрррррт БУГАРСКОЈ!

neki bugarski obrazovci ili slicni fasisti
Fašisti ko fašisti.Fašisti su svuda isti.
Da sam prolazio kolima stao bih da mi obrishu soferku 