Protest podrške Rusiji u centru Beograda

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.990
То се орило и Тадићу и свима који су повлачили и кад год су повлачили потезе супротне српским интересима без обзира на њихову идеолошку агенду :rtfm:
I sta kazes rusofanatici nisu ideoloski obojeni ? :hahaha:
Jel ti bilo drago kada smo im predali NIS za sicu a oni nama kao obecali da ce nam cuvati Kosovo ?
Sada se tek nista Rusija ne pita u vezi Kosova ... ispali su licemerni bas kao i zapad :p

Софија

Buduća legenda
Poruka
48.795
Укапирала су они давно али је систем тешко било демонтирати.
Суштина проблема није била у грешкама СССР-а него у власти после СССР. Растурена је држава, направљена брутална приватизација и народ је остао затечен, оно, па чекај, нисмо тражили да нам буде горе него боље.
Тек сада се стиче прилика да се исегла много тога што се издешавало у тим смутним 90-тим.
Проблем је у суштини комунизма/марксизма.
Он је и увео Русију тј Русе у овај хаос из ког се сад чупају.
Једна неприродна идеологија која сасвим занемарује људску природу. А кад иста покушава да дође до изражаја, до индивидуализације, ауторитарно бива уништавана.
То исто сад гледамо на западу у форми неолибералног капитализма.
Poruka je automatski spojena:

Jel ti bilo drago kada smo im predali NIS za sicu a oni nama kao obecali da ce nam cuvati Kosovo ?
Па и чувају га правно, за сад, врло успешно. До мере да домаћи издајници имају страх.

vučji čopor

Legenda
Poruka
59.969
Sada se tek nista Rusija ne pita u vezi Kosova ... ispali su licemerni bas kao i zapad :p
Опет грешиш. Ти српске патриоте видиш као " русофанатике". Промени наочаре. Није јучерашњи скуп био због Русије, него због Србије и Срба.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.990

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.743
Biće zanimljivo ako rusoVučić nacionalizuje NIS posle evroBorisa Tadića koji ga je predao Rusima.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.595
Проблем је у суштини комунизма/марксизма.
Он је и увео Русију тј Русе у овај хаос из ког се сад чупају.
Једна неприродна идеологија која сасвим занемарује људску природу. А кад иста покушава да дође до изражаја, до индивидуализације, ауторитарно бива уништавана.
То исто сад гледамо на западу у форми неолибералног капитализма.
Руси су један изразито побожан и трпељив народ. На жалост, злу са запада је сметало православље и требало га је уништити.
У Русији је вековима било, Бог на небу цар на земљи и таквим односом направили су највећу државу на свету.
Наравно да се то није свиђало ни Ватикану ни Хазарима којима су Руси пре више од миленијума разбуцали државу.
Пошто војно нису успели да поразе Русију, нашли су начин, изнутра. Финансирали су безбожнике, комунисте, да дођу на власт и на тај начин униште Русију. С обзиром да су страхоте првог рата биле велике, требало им је времена да се припреме да на крају задају смртоносан ударац и тој налази од комунистичке државе и на тај начин затворе руско питање.
На њихову жалост, прерачунали су се и имамо исход другог светског рата, блоковске поделе, хладни рат.
Пуно тога се изменило само је циљ остао исти а он је уништење Русије.
Ако упоредиш поход Наполеона и ово данас, готово идентична екипа која је против Русије. Иста екипа је била и на источном фронту у другом светском рату!
Мислим да су Руси решили да их трећи пут дефинитивно поставе на место на које их у претходним ратовима нису поставили!

Софија

Buduća legenda
Poruka
48.795
Руси су један изразито побожан и трпељив народ. На жалост, злу са запада је сметало православље и требало га је уништити.
У Русији је вековима било, Бог на небу цар на земљи и таквим односом направили су највећу државу на свету.
Наравно да се то није свиђало ни Ватикану ни Хазарима којима су Руси пре више од миленијума разбуцали државу.
Пошто војно нису успели да поразе Русију, нашли су начин, изнутра. Финансирали су безбожнике, комунисте, да дођу на власт и на тај начин униште Русију. С обзиром да су страхоте првог рата биле велике, требало им је времена да се припреме да на крају задају смртоносан ударац и тој налази од комунистичке државе и на тај начин затворе руско питање.
На њихову жалост, прерачунали су се и имамо исход другог светског рата, блоковске поделе, хладни рат.
Ако упоредиш поход Наполеона и ово данас, готово идентична екипа која је против Русије. Иста екипа је била и на источном фронту у другом светском рату!
Мислим да су Руси решили да их трећи пут дефинитивно поставе на место на које их у претходним ратовима нису поставили!
Суштина се никад не мења, само форма, то је јасно. ;)
Али Путин и екипа су продукт те совјетске приче, зато им је и требало пуно времана да разбију заблуде.
Ја знам да су Совјетима овде Хрвати главни савезници. Па тај исти Путин је 2005. даривао Месића орденом. А 90-их су обилато наоружавали Хрвате против Срба.
Много су се огрешили о нас али ми им праштамо јер знамо да су били болесни.
Сад је време да нам врате добро и то с каматом.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.990
Bas su pobozni ...

Screenshot 2022-04-16 152814.jpg

Oh to su podaci za 2012 ... mora da je putin to popravio na 91% , salim se.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.595
Суштина се никад не мења, само форма, то је јасно. ;)
Али Путин и екипа су продукт те совјетске приче, зато им је и требало пуно времана да разбију заблуде.
Ја знам да су Совјетима овде Хрвати главни савезници. Па тај исти Путин је 2005. даривао Месића орденом. А 90-их су обилато наоружавали Хрвате против Срба.
Много су се огрешили о нас али ми им праштамо јер знамо да су били болесни.
Сад је време да нам врате добро и то с каматом.
Не знаш нијансе. СССР, Русија 90-их и данашња Русија су три различита појма.
У време Јељцина, амбасада САД је одређивала ко ће ући у владу.
Сети се оног зла, Андреја Козирјева, министра иностраних послова у време Јељцина. Он није заступао интересе Русије него САД-а. Тамо и живи после смене са функције. Ту су и руски либерали. То је био читав политички апарат повезан са олигарсима. Требало је то демонтирати.
Армија је била у расулу. Народ на ивици глади а олигарси су Русију третирали као краву музару.
Такав систем се не демонтира тек тако лако. Кога да пошаљеш на олигархе, полицију која је имала плате 20$ а ти исти олигарси им баве по пар стотина $ да окрену главу и гледају своја посла.
Требало је кренути од нуле. Изградити економски и правни систем и тек онда, када држава буде јака да се ухвати у коштац са корупцијом и осталим злом.
И успело се. Не, можда онако како би многи волели али се пуно тога изменило.
Држава је јака и сад морају сви да је поштују. Олигарси су новац изнели из Русије, огромне количине и сад им је блокиран. Када се ово заврши и ако им брате новац а у то не верујем, вратиће се они у Русију. Остало је њима још новца али сада ће га улагати у Русију, поучени овим потезима запада.
У сваком случају промене ће бити корените јер је сад Русија довољно јака да их може изгурати.

Софија

Buduća legenda
Poruka
48.795
Не знаш нијансе. СССР, Русија 90-их и данашња Русија су три различита појма.
У време Јељцина, амбасада САД је одређивала ко ће ући у владу.
Сети се оног зла, Андреја Козирјева, министра иностраних послова у време Јељцина. Он није заступао интересе Русије него САД-а. Тамо и живи после смене са функције. Ту су и руски либерали. То је био читав политички апарат повезан са олигарсима. Требало је то демонтирати.
Армија је била у расулу. Народ на ивици глади а олигарси су Русију третирали као краву музару.
Такав систем се не демонтира тек тако лако. Кога да пошаљеш на олигархе, полицију која је имала плате 20$ а ти исти олигарси им баве по пар стотина $ да окрену главу и гледају своја посла.
Требало је кренути од нуле. Изградити економски и правни систем и тек онда, када држава буде јака да се ухвати у коштац са корупцијом и осталим злом.
И успело се. Не, можда онако како би многи волели али се пуно тога изменило.
Држава је јака и сад морају сви да је поштују. Олигарси су новац изнели из Русије, огромне количине и сад им је блокиран. Када се ово заврши и ако им брате новац а у то не верујем, вратиће се они у Русију. Остало је њима још новца али сада ће га улагати у Русију, поучени овим потезима запада.
У сваком случају промене ће бити корените јер је сад Русија довољно јака да их може изгурати.
Јасна ми је матрица, па исто је као овде и то управо захваљујући комунизму.
Али Совјетима Срби нису били интересантни. Њима су били интересантни Хрвати.
Те чињенице су непобитне, постоје докази за то.
Зато се ја и радујем демонтажи совјетије.
Јер совјетија је била зло и за Русе и за Србе. То сад и Путин и екипа капирају али неће никад наглас рећи јер су под том заставом победили нацисте. Што је својеврсна бизарија, такође. Као што су се сами Срби у Хр борили против усташа али у јединицама које су се звале Прва, друга, пета... хрватска бригада и сл. , а Хрвата било једва 2% у њима.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.595
Јасна ми је матрица, па исто је као овде и то управо захваљујући комунизму.
Али Совјетима Срби нису били интересантни. Њима су били интересантни Хрвати.
Те чињенице су непобитне, постоје докази за то.
Зато се ја и радујем демонтажи совјетије.
Јер совјетија је била зло и за Русе и за Србе. То сад и Путин и екипа капирају али неће никад наглас рећи јер су пид том заставом пибедили нацисте. Што је својеврсна бизарија, такође.
Совјети, широк појам. После револуције у систему власти готово да није било Руса?!
Све су били непријатељи руског народа. И сад замисли, српски краљ прими руске избеглице, аристократију у Србију?! Истог тренутка Коминтерна нас је ставила за одстрел. Па шта мислиш, зашто су партизани искључиво правили акције на територији са српским живљем?
Па једино Срби нису прихватали окупацију и једино је у Србији важило 100 Срба за једног немачког војника.
На заседању АВНОЈ-а једино је Србија раскомадана а они који никада нису имали државу, они су награђени.
То се вукло све до данас. И бомбардовање 1999 је у том духу.
Руси су се тек сада ослободили последица револуције из 1917. Читав век су потрошили на то да поново устану и бране мајчицу Русију!
Били су и остали велики народ и опет ће запад дрхтати пред Русијом.

Софија

Buduća legenda
Poruka
48.795
Совјети, широк појам. После револуције у систему власти готово да није било Руса?!
Све су били непријатељи руског народа. И сад замисли, српски краљ прими руске избеглице, аристократију у Србију?! Истог тренутка Коминтерна нас је ставила за одстрел. Па шта мислиш, зашто су партизани искључиво правили акције на територији са српским живљем?
Па једино Срби нису прихватали окупацију и једино је у Србији важило 100 Срба за једног немачког војника.
На заседању АВНОЈ-а једино је Србија раскомадана а они који никада нису имали државу, они су награђени.
То се вукло све до данас. И бомбардовање 1999 је у том духу.
Руси су се тек сада ослободили последица револуције из 1917. Читав век су потрошили на то да поново устану и бране мајчицу Русију!
Били су и остали велики народ и опет ће запад дрхтати пред Русијом.
Мени је то јасно али оправдања нема баш зато што су велики народ. Ја сам гледала архивски документ објављен 2006. године где се јасно види да од око 600 високих функционера Коминтерне више од 500 нису били Руси, били су Јевреји.
Али Руси су ипак легли на руду, као и Срби уосталом.
Само, ми оволицки смо раније налетели на мину.
Све време су седелу у штабу у НДХ заједно са Енглезима, пуковник Рак, знали су сви за кланицу система логора Јасеновац и нико реаговао није. Не одступам од тога да су се огрешили поштено о нас.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.595
9
Мени је то јасно али оправдања нема баш зато што су велики народ. Ја сам гледала архивски документ објављен 2006. године где се јасно види да од око 600 високих функционера Коминтерне више од 500 нису били Руси, били су Јевреји.
Али Руси су ипак легли на руду, као и Срби уосталом.
Само, ми оволицки смо раније налетели на мину.
Све време су седелу у штабу у НДХ заједно са Енглезима, пуко ник Рак, знали су сви за кланицу система логора Јасеновац и нико реаговао није. Не одступам од тога да су се огрњшили поштено о нас.
Руси нису легли на руду, доживели су страшну голготу. Револуција и чистке па други светски рат. Дошле су нове генерације којима је испитан мозак. Па шта мислиш зашто је СССР био тако затворен. Нису дозвољавали да им се поквари систем индоктринације. Развојем радија, телевизије, комуникација, није више било могуће држати народ у заблуди и долази до буђења народа. Наравно, после таквог испирања мозга, улете САД и понуде им шарене балоне али да прихвате....и они то и ураде.
Тек сада су се отрезнили од тог лудила. На жалост, још има копилана који би све продали због своје задњице. Погледај колико их је тек код нас?
Руси их чисте а код нас су такви у систему власти.

Софија

Buduća legenda
Poruka
48.795
9
Руси нису легли на руду, доживели су страшну голготу. Револуција и чистке па други светски рат. Дошле су нове генерације којима је испитан мозак. Па шта мислиш зашто је СССР био тако затворен. Нису дозвољавали да им се поквари систем индоктринације. Развојем радија, телевизије, комуникација, није више било могуће држати народ у заблуди и долази до буђења народа. Наравно, после таквог испирања мозга, улете САД и понуде им шарене балоне али да прихвате....и они то и ураде.
Тек сада су се отрезнили од тог лудила. На жалост, још има копилана који би све продали због своје задњице. Погледај колико их је тек код нас?
Руси их чисте а код нас су такви у систему власти.
Па ми и не можемо да оздравимо без њиховог оздрављења. Зато и навијам за њих да што брже дођу себи, док још за нас има наде.
Надам се да ће брзо ући у Одесу и Молдавију и доћи до Дунава.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.595
Па ми и не можемо да оздравимо без њиховог оздрављења. Зато и навијам за њих да што брже дођу себи, док још за нас има наде.
Надам се да ће брзо ући у Одесу и Молдавију и доћи до Дунава.
И ја се надам јер треба да се денацификује и ова банда издајника у Србији а тек кроасани. Надам се да ће они пасти у зону одговорности Кадироваца. То би била темељна денацификација као и потурица из БиХ?! Знају они како се истерује шејтан!

Тихи

Zaslužan član
Poruka
137.142
Застава ДНР подигнута је изнад украјинског Доњецког обласног савета

Украјинска (хттпс://т.ме/варгонзо/6608) администрација на територији Посебних округа Доњецке и Луганске области престаје да постоји.

И, уз то, Приморски котао у граду Мариупољу.

Последње упориште организованог отпора Оружаних снага Украјине и Азова у Мариупољу је територија погона Азовстал.
Poruka je automatski spojena:

Ово је наш Т-72Б3 јуче у ноћној борби добио 3 поготка НЛАВ-а (или Копља), након чега је сопственим погоном стигао до базе, без губитака међу посадом.

photo_2022-04-16_16-03-43.jpg

photo_2022-04-16_16-03-36.jpg

photo_2022-04-16_16-03-36.jpg

Софија

Buduća legenda
Poruka
48.795
И ја се надам јер треба да се денацификује и ова банда издајника у Србији а тек кроасани. Надам се да ће они пасти у зону одговорности Кадироваца. То би била темељна денацификација као и потурица из БиХ?! Знају они како се истерује шејтан!
За Хрвате ме баш брига.
Шта су тражили, то су и добили.

al bundy

Legenda
Poruka
63.852
То се орило и Тадићу и свима који су повлачили и кад год су повлачили потезе супротне српским интересима без обзира на њихову идеолошку агенду :rtfm:
Samo tri kratka pitanja :
1. A ko je definisao tačno te tzv. srpske interese ?
2. Gde je zapisano konkretno i egazaktno šta oni tačno predstavljaju i znače ?
3. Kako se zna koja tačno grupa ljudi koja se sakupi na ulici , a bilo ih je raznih , ima ekskluzivno pravo da se baš njihovi stavovi i agenda tumače kao istinski i autentični predstavnici tog tzv. srpskog interesa ?

vučji čopor

Legenda
Poruka
59.969
Samo tri kratka pitanja :
1. A ko je definisao tačno te tzv. srpske interese ?
2. Gde je zapisano konkretno i egazaktno šta oni tačno predstavljaju i znače ?
3. Kako se zna koja tačno grupa ljudi koja se sakupi na ulici , a bilo ih je raznih , ima ekskluzivno pravo da se baš njihovi stavovi i agenda tumače kao istinski i autentični predstavnici tog tzv. srpskog interesa ?
1. дефинсао је народ који је имао кохонес да изађе на улицу.
2. нигде није записано - то је глас народа у том моменту
3.Зна се инстиктивно , не постоји никакво ексклузивно право сем онога кога маса прихвата.
Даћу ти један пример из прошлог времена.
Слободан Милошевић је несумњиво био у своје време и популаран и вољен полтичар, па је и њему скандирано на Контра митингу тако да се орило од Славије до Теразија :"Слобо пи.до Крајину си издо !" упрос свим оним аутобусима којим су довожене његове присталице у Београд.

Poslednja izmena:
Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.