Протест - Нови Сад 17. фебруар

У уторак 17. фебруара, са почетком у 12:44, код споменика Светозару Милетићу у Новом Саду почиње протест против проглашења независности Косова. Сви који се противе овој срамној одлуци,нека дођу да покажемо да ми ни после годину дана нисмо задовољни таквом одлуком. Обавестите ваше пријатеље и потрудите се да нас буде што више. КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!

Neću ići na protest iz čitavog niza razloga, između ostalog i zbog ovoga:

http://forum.krstarica.com/threads/226503

Predlažem diskutantima da se ne prevare da potpisuju kojekakve peticije, jer im neće biti dozvoljen ulaz u zemlje EU.
 
Протест организују ученици средњих школа Новог Сада, а јуче је Образ денео одлука да им се придружи. Такође ће бити многи чланови форума српски националисти, као и осталих Отачаствених организација.

Srednjoškolci :hahaha: Ne kažu džabe da je Obraz sekta, kad jedino maloletnike može da vrbuje u svoje redove :thumbdown:
 
Srednjoškolci :hahaha: Ne kažu džabe da je Obraz sekta, kad jedino maloletnike može da vrbuje u svoje redove :thumbdown:

Дечко, пошто видим из твојих постова да се не залажеш за оно што је српско духовотворно и миломе Богу драгоцено нећу настављати дискусију са тобом...

Једино могу да ти препоручим да потажиш стручну помоћ, пре него што буде касно...
 
Дечко, пошто видим из твојих постова да се не залажеш за оно што је српско духовотворно и миломе Богу драгоцено нећу настављати дискусију са тобом...

Једино могу да ти препоручим да потажиш стручну помоћ, пре него што буде касно...

Ma ajde molim te :hahaha: Ko tebi i tvojima dade da se bilo šta pitate u Srbiji i šire ?
 
Bice problema samo ako Chankovi dodju, e onda ce biti lomljenja kichme (mislim od strane Chankovih i Chedinih)...mada postoji i jedna teorija zavere (koja ne mora odmah biti patoloshka) a tiche se da su Obraz, Nacionalni stroj ustvari placenici LDP-a i njima srodnih jer kad kod dodje do njihovog ekcesa okrivljuju se SRS-ovci, do nedavno (do pre izbora) i SPS-ovci, shto naravno ide samo u njihovu shtetu...
 
vido sam do yaya nove Lacoste patike u Planeta Sportu u Zmaj Jovinoj , pa bi zamolio neke od patriota da mi ih obezbedi kada budu isli da brane Kosovo u Novom Sadu , za cenu cemo se dogovoriti , samo trazite da bude 42 1/2 broj i bela boja

pa bash si bezobazan....kako je to nisko... izjednacavati ljude koje nije sramota da se deklarisu kao srbi sa lopovima...pa i sala ima granice...zar ne mislish
 
Српски народни покрет 1389 организовао је касно синоћ у више градова у Србији акцију лепљења плаката поводом обележавања празника Сретење и годишњице почетка Првог српског устанка.
На плакатима се налазе цртежу четоврице дахија: Мехмед Аге Фочића, Кучук Алије, Мила Јусуфа и Аганлије и порука „15. фебруар – Сретење, почетак буне на дахије“.

Већина пролазника поздравила је акцију СНП 1389 а многи од њих су тврдили да их „дахије подсећају на садашње представнике власти у Србији“. Да ли су грађани покушали да укажу у сличност дахиског и режима Тадић-Дачић или да укажу на физичку сличност дахија и представника актуелне власти процените сами.

Плакати су лепљени у Београду, Аранђеловцу, Тополи, Новом Саду, Ветернику, Футогу, Бачкој Паланци. У Београду плакати су лепљени на Звездари, Новом Београду, Сурчину, Чукарици, Старом граду као и у најужем центру града у Сремској улици, Зеленом венцу, подземним пролазима у Нушићевој и на Теразијама, Тргу Републике, Косовској улици и у Скадарлији.


Информативни тим СНП 1389
http://www.snp1389.rs

file.php
 
Hihihihi

Ove patike sa proslog protesta im se izlizale pa im trebaju nove.

Vrlo rado bih dosao na protest ali kad vidim ko organizuje...............znam sta ce od toga ispasti.

ps Vlasnici butika, prodavnica.........preporucujem vam, da ispraznite lokale pre 17.02 ako zelite da platite samo troskove somnljenog stakla.

To im 5 oktobra nije pomoglo............
 
pa bash si bezobazan....kako je to nisko... izjednacavati ljude koje nije sramota da se deklarisu kao srbi sa lopovima...pa i sala ima granice...zar ne mislish
pa vrene ja da se obnovi letnja i prolercna konfekcija , sta mislis zasto inace prave miting, da gradonacelniku i sluzbi za inspekcijski nadzor i Vojvodjanskoj banci koje se nalaze na trgu kazu da je Kosovo Srbija , nemoj biti neozbiljna , dosla kriza a i garderoba poskupela pa se valja malo mitingovati
 
Koliko ovaca za sisanje ima ova drzava,to nema nigde vise............................od svih problema koje Srbija ima,vi se jedino zabrinuli za patike....................evo predlazem da svaki vlasnik dodje ispred svoje radnje i cuva je,a da im policija pomogne,umesto sto mlati protestante...................eto posto je taj problem resen,jel ima jos nesto sto vas muci u vezi protesta?
 

Back
Top