Protest ispred NJemačke Ambasade

Protest ispred NJemačke Ambasade

• da

• ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

wwwlado

Ističe se
Poruka
2.054
Ja znam da je Dačić obećao da više nikada neće biti protesta ispred stranih ambasada ( TAko javlja WIkiliks , zaista se radi o činjenici ) , znamo i da Ambasade mogu da narede nekim jedinicama policije da napadnu Srbe ( komanduju policijskim snagama , opet podatak iz Wikiliksa koji niko ne damantuje ) .

Ali ovi konstantni napadi Njemaca i Austrijanaca na Srbe mora da prestane , odakle im moralno pravo da posle 20 vijeka dolaze u Srbiju . TO je isto kao da NJemački vojnici idu u Izraela da tamo štite nacionalne manjine od Izraelaca .

Obavezno protestvovati ispred Njemačke ,ambasade i tražiti da njemački vojnik više nikada ne kroči u Srbiju ,a ne da pucaju i ubijaju Srbe .

Poslednja izmena:
protesti ispred ambasada nemaju nikakav efekat.

samo pucanje na okupatora ima efekat.

не може се пуцати на амбасадора ал му се може уручити књига албум са стрељања из нпр крагујевца ил из концлогора јасеновац и многих других тековина немачке експанзије

Ja znam da je Dačić obećao da više nikada neće biti protesta ispred stranih ambasada ( TAko javlja WIkiliks , zaista se radi o činjenici ) , znamo i da Ambasade mogu da narede nekim jedinicama policije da napadnu Srbe ( komanduju policijskim snagama , opet podatak iz Wikiliksa koji niko ne damantuje ) .

Ali ovi konstantni napadi Njemaca i Austrijanaca na Srbe mora da prestane , odakle im moralno pravo da posle 20 vijeka dolaze u Srbiju . TO je isto kao da NJemački vojnici idu u Izraela da tamo štite nacionalne manjine od Izraelaca .

Obavezno protestvovati ispred Njemačke ,ambasade i tražiti da njemački vojnik više nikada ne kroči u Srbiju ,a ne da pucaju i ubijaju Srbe .

не може се пуцати на амбасадора ал му се може уручити књига албум са стрељања из нпр крагујевца ил из концлогора јасеновац и многих других тековина немачке експанзије

ne pucati u ambasadora ali se mogu bllokirati ambasade.....kako ambasade zapadnih zemalja tako i firme iz istih fašističkih država.....amerika,nemačka,francuska,italija.....itd......onemogućiti im rad i predati im protesna pisma sa slikama o događajima koji nam njihovi vojnici čine.......nema da se radi dok god nas vaši vojnici ubijaju......mi vas nećemo ubiti ali vi nećete moći raditi......pa nek se žale svojim vladama da zbog svojih poteza ne mogu raditi......da vidiš kad bi se blokirao fiat dal onaj markione ili kako god ne bi zvao momentalno svog premijera i održao mu bukvicu.......znači mirni protesti i barikade oko zgrada vlasništva zapadnih plemena......s tim da se protesti mogu radikalizovati u slučaju ne efekta......

ne pucati u ambasadora ali se mogu bllokirati ambasade.....kako ambasade zapadnih zemalja tako i firme iz istih fašističkih država.....amerika,nemačka,francuska,italija.....itd......onemogućiti im rad i predati im protesna pisma sa slikama o događajima koji nam njihovi vojnici čine.......nema da se radi dok god nas vaši vojnici ubijaju......mi vas nećemo ubiti ali vi nećete moći raditi......pa nek se žale svojim vladama da zbog svojih poteza ne mogu raditi......da vidiš kad bi se blokirao fiat dal onaj markione ili kako god ne bi zvao momentalno svog premijera i održao mu bukvicu.......znači mirni protesti i barikade oko zgrada vlasništva zapadnih plemena......s tim da se protesti mogu radikalizovati u slučaju ne efekta......

јесте, све је то тачно, истина, ал да не буде неспоразума, ја не бих ни одржавао никакве дипломатске односе са нпр немачком, летонијом, хрватском, холандијом, албанијом... какве користи ми имамо од њих ако занемаримо лажне резултате некакве економске сарадње који се производе и пласирају у јавност као што рик уз помоћ цесида и б92 производи резултате гласања? наши људи који живе у тим земљама треба да се одлуче, или - или, не може се на две столице седети. онима који су тамо а лојални су србији и истовремено не вређају домаћина и поред медијског испирања мозга и антисрбске хистерије медија попут колегинице ауроре свака част, ал таквих нема много. њима су врата србије увек отворена као и њиховим супружницима, ал то су ипак само појединачни случајеви.

јесте, све је то тачно, истина, ал да не буде неспоразума, ја не бих ни одржавао никакве дипломатске односе са нпр немачком, летонијом, хрватском, холандијом, албанијом... какве користи ми имамо од њих ако занемаримо лажне резултате некакве економске сарадње који се производе и пласирају у јавност као што рик уз помоћ цесида и б92 производи резултате гласања? наши људи који живе у тим земљама треба да се одлуче, или - или, не може се на две столице седети. онима који су тамо а лојални су србији и истовремено не вређају домаћина и поред медијског испирања мозга и антисрбске хистерије медија попут колегинице ауроре свака част, ал таквих нема много. њима су врата србије увек отворена као и њиховим супружницима, ал то су ипак само појединачни случајеви.

MA mi imamo samo štetu od njih , u smislu ekonomskih odnosa , a oni korst i to veliku . Em Što su okupirali MEdije , postavili političare , ekonomsiki isisavaju Srbiju , treba sa takvima koji su spremni da protjerivaju i ubijaju Srbe prekinuti sve odnose svesti ih na minimum , turistička posjeta ,ako koga interesuje da vidi Srbiju i to je to .

A obavezno napraviti neku Atomsku i rakete srednjeg dometa ,ako im slučajno opet padne na pamet da napadaju na Srbiju . Neće nas ostaviti na miru dok ne napravimo Atomsku . JA bih volio da je istina što NJemački Agenti na čelu sa TAdićem pričaju o Evropskoj bajci ,ali na žalost to nije istina i 21 vijek je nastavak 20 vijeka u odnosiam Sbije i Njemačke , zato je Atomska jednio rješenje i minimalni odnosi sa zapadnim divlajcima tipa NJemaci ,Talijani , Hrvati , šta od Njih očekivati osim da napadaju na Srbiju i da je uništavaju .

Carinski rat 1906 -1914 je razvio Srbiju nenormalno :

Веома неповољан трговински уговор саАустроугарском из 1881. године, успостављен на основу тајнеконвенције ставио је Србију у потпуну економску зависност”.
1
У товријеме на власти су били Обреновићи који су водили аустрофилскуполитику У спољној политици и трговини Србија се у цјелости везује заАустроугарску. Милан је са Аустроугарском склопио трговинскиспоразум, при коме су Монархији дате све повластице у погледупласирања робе на српско тржиште.. Ovo je SSP i Proevropsak vlada .

Извоз Србије у Монархијуодвијао се под веома неповољним условима за Србију, уосталом као иувоз из Аустроугарске. Уговори којио су постигнути омогућили суДвојној Монархији да овлада српским жељезницама и преузмеодлучујућу улогу у кредитима за финансирање увоза и извоза. MMF i strane investicije i ostale gluposti .

Tražim na internetu posljedice Carinskog RAta sa Austrougarskom ,ali nema nigdje . TO je bio takav razvoj ne zabilježen u sivjetu u tako kratkom vremenu , oslobodili se dužničkog ropstav i razvili industriju . MIslim da je broj preduzeća 1906 bio 15 , a za samo par godina 150 .

TOlliko o slobodnom tržištu i stranim investivcijama i ostalim glupostima što valjaju ovuda Njemački agenti na čelu sa TAdićem .

Kakav bre qurac protest ispred Nemacke ambasade,treba ici na Kosovo pa tamo mlatiti a ne protestovati u Beogradu gde te niko ni za suvu sljivu..

Sa čime ćeš se mlatiti nije ovo škkolsko dvorište pa da se dogovori tuča , Njemačka Ambasada sastavlja vladu Srbije , a pošto je narod nezadovoljan Vladom i namještenim izborima gdje biramo između dvije njemačke opicije vini kulturni protesti :

1. Što nismo zadovoljni okupatorskom Nedićevom Vladom .

2. Što su Njemci sa saradnicima u zadnjih 100 godina ubili 4 000 000 Srba , a dans nastavljaju sa tom praksom , čerupaju Srbiju dio po dio .

KAkv rat , sa čime treba napraviti Atomsku bombu , jednii način da i u ovom vijeku Njemci ne ubiju 4 000 000 Srba ,a već su počeli .

Sa čime ćeš se mlatiti nije ovo škkolsko dvorište pa da se dogovori tuča , Njemačka Ambasada sastavlja vladu Srbije , a pošto je narod nezadovoljan Vladom i namještenim izborima gdje biramo između dvije njemačke opicije vini kulturni protesti :

1. Što nismo zadovoljni okupatorskom Nedićevom Vladom .

2. Što su Njemci sa saradnicima u zadnjih 100 godina ubili 4 000 000 Srba , a dans nastavljaju sa tom praksom , čerupaju Srbiju dio po dio .

KAkv rat , sa čime treba napraviti Atomsku bombu , jednii način da i u ovom vijeku Njemci ne ubiju 4 000 000 Srba ,a već su počeli .

Ajde da krenemo od ovih domacih Nemaca koji su na vlasti sa ovim kenjom vec 12godina pa za druge ce nam bude odmah lakse,a tako cemo spreciti dalje ubijanje Srpskog naroda.

Ja znam da je Dačić obećao da više nikada neće biti protesta ispred stranih ambasada ( TAko javlja WIkiliks , zaista se radi o činjenici ) , znamo i da Ambasade mogu da narede nekim jedinicama policije da napadnu Srbe ( komanduju policijskim snagama , opet podatak iz Wikiliksa koji niko ne damantuje

...

Prepisani recept...

Ono sta su Ameri radili pobjedjenim Svabama poslilije drugog rata,danas rade Svabe Srbima...

Ugovor o prijateljstvu...

U prevodu...

Srbija je nato okupaciona zona u kojoj SVABE vode glavnu rijec...

Ima li kome da to vise nije jasno???

Nemacka postaje globalna sila.

Sa Nemcima se mora biti fin, inace imaju veliku snagu.

I Englezi su pokusali protiv Nemacke poslednjih godina pa su ustuknuli, suludo je da male nacije pogresno cine.

Nemacka postaje globalna sila.

Sa Nemcima se mora biti fin, inace imaju veliku snagu.

I Englezi su pokusali protiv Nemacke poslednjih godina pa su ustuknuli, suludo je da male nacije pogresno cine.

pa nismo mi hrvati pa da im se naguzzimo samo zato sto su sila.
ne bismo trebali stvarati tenzije, izazivati sukobe itd. ali ako oni nisu "fini" prema nama, zasto bismo mi bili prema njima?

ne smemo traziti prijatelje medju starim neprijateljima.
a uostalom, ima jos sila sem nemacke.

pa nismo mi hrvati pa da im se naguzzimo samo zato sto su sila.
ne bismo trebali stvarati tenzije, izazivati sukobe itd. ali ako oni nisu "fini" prema nama, zasto bismo mi bili prema njima?

ne smemo traziti prijatelje medju starim neprijateljima.
a uostalom, ima jos sila sem nemacke.

A koje su to sile sem Nemacke, gledano u sledecih deceniju dve?

Britanija, bleda senka nekadasnje imperije, sa tendencijom raspada.

Francuska, dekor a ne partner danasnje Nemacke.

USA, zemlja koja ima ogromnu vojnu moc i urusenu ekonomiju, istorijsko pravilo koje nikada nije opovrgnuto, u situaciji urusene ekonomije, ne postoji vojska koja moze da promeni stvar.

Rusija, zemlja koja zivi od izvoza sirovina i ponesto poluproizvoda.

Japan, zemlja koja vec dvadeset godina grca, sada ironijom istorije Kini ide u zagrljaj.

Indija, sila u pokusaju, ili da se ne kaze vic.

Kina, jedina zemlja na svetu koja moze da parira Nemackoj, i to ozbiljno da parira, danas su te dve zemlje u srdacnim odnosima, ali nikad se ne zna sta donosi dan.

USA, zemlja koja ima ogromnu vojnu moc i urusenu ekonomiju, istorijsko pravilo koje nikada nije opovrgnuto, u situaciji urusene ekonomije, ne postoji vojska koja moze da promeni stvar.

Japan, zemlja koja vec dvadeset godina grca, sada ironijom istorije Kini ide u zagrljaj.

Kina, jedina zemlja na svetu koja moze da parira Nemackoj, i to ozbiljno da parira, danas su te dve zemlje u srdacnim odnosima, ali nikad se ne zna sta donosi dan.

pa recimo rusija i kina.
nemacka nije mogla parirati rusiji ni 41. kad su pokorili citavu evropu, a kamoli sad.
kina je trenutno najjaca i najstabilnija zemlja (u maltene svakom pogledu), samo sto to zapad nikada nece priznati.

uostalom, sta se ja imam sa tobom raspravljati, ti si odavno pod hipnozom.
pozdrav!

Recimo i Sjeverna koreja je dovoljno velika da parira Njemačkoj i svima , ovo je neko drugo doba , nema više ratova u rovovima gdje mnogorojsnot odlučuje , dovoljan je savez sa KOrejom gdje im dajemo Hranu u zamjenu za Atomsko oružije i rkaete srednjeg dometa , da nikom u Evropi ne padne na pamet da puca i ubija po Srbiji . Da ne govorim o RUsiji .

JA bih stvarno volio da to nije tako , ida postoji Utopija Evropska unija , ali bojima se da su to glupe bajke , kako se može govoriti o idelanoj zemlji koja je bacala kasetne bombe i uranijum po gradovima u Srbiji ,
AKO IMAŠ ATOMSKU NIKO TE NE DIRA .

SRBIJA I SJEVERNA KOREJA PRIRODNI SAVEZNICI , BOLJE DA PLJUJU PO NAMA U SVIJETU NEGO DA NAS UBIJAJU .

nema od toga nikakve vajde... protestovali smo i palili strane ambasade i šta smo dobili? ki.tu....

Dobili smo Tadica ... cim se vratio iz Rumunije lako je poentirao i profitirao posle takve blastfemije ... plus sto smo minirali neke lazne granicne puktove na administrativnoj granici uze Srbije i Kosmeta - to Srbija Kostunici nikako nije mogla da oprosti ....

Back