Prosvetari .... traže vraćanje dostojanstva profesiji

Не уклапа се у фамозни план и програм?

Колико знам, уџбеник је одобрен од министарства просвете.

Како може да се не уклапа у фамозни план и програм?
Kada bi ti znao šta sve može , možda bi promenio stav..problem je što ljudi, koji nemaju dodirnih tačaka sa prosvetom, veruju samo ono što im se plasira u javnosti.
 
Kada bi ti znao šta sve može , možda bi promenio stav..problem je što ljudi, koji nemaju dodirnih tačaka sa prosvetom, veruju samo ono što im se plasira u javnosti.

Већ смо писали о овоме.

Не можеш кад останеш без аргумената да напишеш "ја сам просветни радник, а ти ниси, па ти не знаш шта пишеш".

то је противно духу расправе на форуму.

Ако сам поставио питања, а ти, као познавалац материје, мојим питањем не добијаш ограничење, већ управо МОГУЋНОСТ да презентујеш истину.

Уместо да презентујеш истину, ти дисквалификујеш саговорника решеницом "ја сам просветар, а ти ниси, па ја знам, а ти не знаш, али ја нећу да ти кажем"
 
Kada bi ti znao šta sve može , možda bi promenio stav..problem je što ljudi, koji nemaju dodirnih tačaka sa prosvetom, veruju samo ono što im se plasira u javnosti.
To je manji problem.
Veci problem je sto ljudi koji imaju dodirnih tacaka dopustaju da budu svedeni na dadilje zapustenoj derladi.
Vi ste ti koji treba da kazu mars sa casa, tri neopravdana ukor.
Drugi ukor - napolje iz skole.
 
Већ смо писали о овоме.

Не можеш кад останеш без аргумената да напишеш "ја сам просветни радник, а ти ниси, па ти не знаш шта пишеш".

то је противно духу расправе на форуму.

Ако сам поставио питања, а ти, као познавалац материје, мојим питањем не добијаш ограничење, већ управо МОГУЋНОСТ да презентујеш истину.

Уместо да презентујеш истину, ти дисквалификујеш саговорника решеницом "ја сам просветар, а ти ниси, па ја знам, а ти не знаш, али ја нећу да ти кажем"
Zaista bih bila preopširna ako bih počela da pišem, bio bi to esej a ne odgovor, tako da me nisi razumeo, nisam time htela da kažem da me nećeš razumeti jer nisi prosvetni radnik, već da ne bih da smaram .
 
Zaista bih bila preopširna ako bih počela da pišem, bio bi to esej a ne odgovor, tako da me nisi razumeo, nisam time htela da kažem da me nećeš razumeti jer nisi prosvetni radnik, već da ne bih da smaram .

Пиши. Читаћемо. Ако ја не бих могао да разумем, разумеће форумаши који су паметнији од мене.

А ако остали форумаши не би могли да разумеју, онда није до форумаша, него до онога ко пише неразумљиве текстове.
 
Zaista bih bila preopširna ako bih počela da pišem, bio bi to esej a ne odgovor, tako da me nisi razumeo, nisam time htela da kažem da me nećeš razumeti jer nisi prosvetni radnik, već da ne bih da smaram .
Svi smo saglasni oko toga da prosvetar treba da bude postovan.
Niko ne postuje plasljivce koji vide problem a nemaju snage da se izbore ili bar glasno traze pomoc za borbu.
 
Kazasmo ... i dobismo 1 iz ponašanja :D Prava dece, prava roditelja, prava linija.. sve pravo, samo mi krivi.

Dzabe pišeš. većina ljudi ovde a i u Srbiji pojma nema kako stvari funkcionišu u školama. Pre dvadesetak godina, tek što sam završio , predavao sam matematiku u jednoj BG gimnaziji, tako da te potpuno razumem...Beži iz škole ako možeš što pre a neka se prosvetom bave magacioneri i portiri. I naravno stručnjaci sa društvenih mreža.
 
Kazasmo ... i dobismo 1 iz ponašanja :D Prava dece, prava roditelja, prava linija.. sve pravo, samo mi krivi.
Onda nishta.
Niste vi krivi, kriva je banana.

Samo nemojte onda ni vi da krivite ludog Miroljuba sto naglas kaze ono sto svi mislimo.

Debilane niko ne postuje.

Dokle god budete pristajali na ulogu klovnova, tako cete biti dozivljavani.
 
To je manji problem.
Veci problem je sto ljudi koji imaju dodirnih tacaka dopustaju da budu svedeni na dadilje zapustenoj derladi.
Vi ste ti koji treba da kazu mars sa casa, tri neopravdana ukor.
Drugi ukor - napolje iz skole.
Za prvi ukor da lupi nastavnici šamar a za drugi da joj urinira ili se iskaki u torbu..

Sve to da zabeleži na tiktoku da se vidi da je imao "izazov"
Jednostavno rijaliti je preuzeo Srbiju kao rak bolest.
 
, Vuk Bojović se vratio u Srbiju..
Вук Бојовић је преминуо 2014. године.

%D0%92%D1%83%D0%BA_%D0%91%D0%BE%D1%98%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B.jpg
 

Back
Top